Rico Henry
France · Attacker

Rico Henry

YAŞ31
BOY192 cm
KİLO86 kg
DOĞUM YERİArgenteuil
LİGJupiler Pro League
BU SEZON3G · 2A
Gol30.20 / 90
Asist20.13 / 90
Şut130.85 / 90
Kilit pas110.72 / 90
Başarılı dripling40.26 / 90
Kazanılan ikili1036.77 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 48 forvetler
Gol — %23 (0.20) Şut — %13 (0.9) Asist — %57 (0.13) Kilit pas — %21 (0.72) Drible — %11 (0.26) İkili mücadele — %66 (%45) 32 ORT. % 23 13 57 21 11 66
  • Gol 0.20 %23
  • Şut 0.9 %13
  • Asist 0.13 %57
  • Kilit pas 0.72 %21
  • Drible 0.26 %11
  • İkili mücadele %45 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1369 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Jupiler Pro League2020 · OH Leuven · 31 maç 21gol2. 5asist19.
37. Jupiler Pro League2025 · Standard Liege · 4 maç 2gol37. 1asist51.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
2020 7 2021 15 2022 2 2023 3 2025 5
GolAsist
2025/26 24 1.369 3 2 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 24 1.369 3 2 6.56
Şut13%46 isabet
Kilit pas11
Drible4%24 başarı
İkili kazanılan103%45
Müdahale8
Faul3242 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11177 yedek
G+A / 900.33
Kart61
2023/24 26 355 3 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 26 355 3 0 6.59
Şut13%54 isabet
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan25%38
Faul155 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11224 yedek
G+A / 900.76
Kart22
2022/23 19 1.046 2 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 19 1.046 2 0 6.64
Şut11%45 isabet
Kilit pas13
Drible3%21 başarı
İkili kazanılan70%41
Müdahale5
Faul2716 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11136 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2021/22 37 2.488 12 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVenezia 33 2.128 9 3 6.84
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 4 360 3 0 6.85
Şut62%47 isabet
Kilit pas22
Drible14%31 başarı
İkili kazanılan200%47
Müdahale10
Faul5480 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı1
İlk 112710 yedek
G+A / 900.54
Kart81
2020/21 7 630 5 2 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 7 630 5 2 7.20
Şut15%67 isabet
Kilit pas10
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan50%44
Müdahale6
Faul1227 kazanılan
Ofsayt1
İlk 117
G+A / 901.0
Kart2
TOPLAM GOL191 penaltı
İLK 115549 yedek girdi
KART23
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 4 %21
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 5 %26
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 3 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 3-4-2-1 — 18 4-3-3 — 11 3-4-1-2 — 9 3-5-2 — 7 4-3-2-1 — 7 82 maç
  • 4-2-3-130%37
  • 3-4-2-118%22
  • 4-3-311%13
  • 3-4-1-29%11
  • 3-5-27%9
  • 4-3-2-17%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
15.03.2026 AntwerpA 1-1 8 6.3
08.03.2026 Zulte WaregemA 0-1
22.02.2026 GenkA 0-3
23.01.2026 GentH 0-4 62 2 6.2
18.01.2026 CharleroiA 2-0 60 7.0
26.12.2025 St. TruidenH 1-2
20.12.2025 DenderA 0-1 12 7.3
12.12.2025 OH LeuvenH 0-1 33 6.7
06.12.2025 Cercle BruggeA 1-2 20 6.5
28.11.2025 KV MechelenA 0-1 45 6.6
21.11.2025 Zulte WaregemH 0-0 90 4 5.9
09.11.2025 St. TruidenA 1-0 90 1 6.7
31.10.2025 CharleroiH 3-1 72 1 1 8.2
25.10.2025 GentA 4-0 93 2 6.2
20.10.2025 AntwerpH 1-0 73 1 6.7
05.10.2025 AnderlechtA 1-0 90 7.3
27.09.2025 Club Brugge KVH 1-2 73 1 6.5
21.09.2025 KVC WesterloA 0-2 90 6.2
12.09.2025 KV MechelenH 1-1 90 6.2
31.08.2025 OH LeuvenA 1-0 97 6.2
16.08.2025 Union St. GilloiseA 3-0 25 4.2
10.08.2025 GenkH 2-1 71 1 1 1 7.9
02.08.2025 DenderH 1-1 90 5.9
26.07.2025 RAAL La LouvièreA 0-2 85 1 1 7.0
12.05.2024 TorinoH 1-2 9 6.3
05.05.2024 FiorentinaH 2-1
27.04.2024 LazioA 1-0 8 1 6.6
20.04.2024 UdineseH 1-0
15.04.2024 AtalantaA 2-2
07.04.2024 GenoaH 1-2 17 6.3
01.04.2024 CagliariA 1-1
10.03.2024 LecceA 0-1 12 1 6.5
03.03.2024 SassuoloH 1-0 67 1 6.5
23.02.2024 BolognaA 2-0 8 2 6.5
17.02.2024 JuventusH 2-2 10 6.3
11.02.2024 MonzaA 0-0
04.02.2024 NapoliA 2-1
28.01.2024 FrosinoneH 1-1 27 2 6.3
20.01.2024 AS RomaA 2-1 13 1 6.9
13.01.2024 EmpoliH 2-1 10 6.3
06.01.2024 InterA 2-1 17 1 2 6.9
30.12.2023 SalernitanaH 0-1 8 6.3
23.12.2023 CagliariH 2-0 45 6.6
17.12.2023 FiorentinaA 1-0 27 6.5
09.12.2023 LazioH 1-1 33 1 1 7.2
03.12.2023 UdineseA 3-3 15 1 1 7.2
27.11.2023 LecceH 2-2
21.10.2023 NapoliH 1-3 12 1 6.7
02.10.2023 TorinoA 0-0
27.09.2023 AtalantaH 0-1 17 6.7
21.01.2023 LecceH 2-0 17 1 6.6
14.01.2023 InterA 1-0
09.01.2023 CremoneseH 2-0
04.01.2023 TorinoA 1-1
13.11.2022 SpeziaH 1-2 30 6.6
10.11.2022 JuventusH 0-1 12 6.6
06.11.2022 MonzaA 2-0 76 1 6.3
31.10.2022 AS RomaH 1-3 78 6.2
24.10.2022 SassuoloA 2-1 67 1 6.9
16.10.2022 AC MilanH 1-2 65 6.3
ŞUT16
GOL3
xG3.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%18.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.06 36' · xG 0.101 48' · xG 0.255 45' · xG 0.123 42' · xG 0.251 34' · xG 0.072 33' · xG 0.186 23' · xG 0.015 22' · xG 0.014 47' · xG 0.281 · GOL 78' · xG 0.163 45' · xG 0.272 51' · xG 0.07 11' · xG 0.096 5' · xG 0.453 · GOL 37' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%56) Korner — 3 (%19) Taç sonrası — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) Açık oyun — 1 (%6) Penaltı — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası9%56
  • Korner3%19
  • Taç sonrası1%6
  • Duran top1%6
  • Açık oyun1%6
  • Penaltı1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%56) Kafa — 6 (%38) Sol ayak — 1 (%6) 16 şut
  • Sağ ayak9%56
  • Kafa6%38
  • Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 7 %44
  • 46-60' 4 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 113 maç
Standard Liege 24maç 2025
Verona 45maç 2022–2023
Venezia 33maç 2021
OH Leuven 11maç 2020–2021
Chambly Thelle FC 2016–2017
Nantes 2015
Beauvais 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-03 Verona Standard Liege
2025-07-01 Palermo Verona
2025-06-30 Palermo Hellas Verona End of loan
2024-07-16 Hellas Verona Palermo Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€280k</i>
2024-07-16 Verona Palermo
2022-07-16 Venezia Verona
2021-08-24 OH Leuven Venezia € 5.5M
2019-01-17 AFC Tubize OH Leuven €500k
2018-07-01 Chambly Thelle FC Tubize
2016-07-01 FC Nantes B FC Chambly Oise free transfer
2015-07-01 Fréjus-St-Raph. FC Nantes B free transfer
2014-07-01 AS Beauvais Fréjus-St-Raph. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 4 maç
09.2023 Diz sakatlığıŞüpheli 5 maç
06.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 16 maç
02.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Panetolikos %50 2026-08-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Serie A2023 · Verona 2kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1369 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS42.01369 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 68.3
Bağlantı kuran forvet 64.7
Pivot forvet 61.5
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %51
Dakika %74
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %57
Dakika %85
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.56 7.15 92
Performans skoru 42 76 55
İkili mücadele kazanma 44.78 50 90
Gol / 90 0.2 0.42 48
Asist / 90 0.13 0.2 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam