LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.27 / 90
Kilit pas11.27 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili45.07 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.30
Asist
0.000.12
Şut
1.271.18
Kilit pas
1.270.65
Başarılı dripling
0.000.06
Kazanılan ikili
5.073.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
DFB Pokal2020 · SV Darmstadt 98 · 3 maç
2gol17.
2asist4.
5.
Süper Lig2021 · Fenerbahce · 33 maç
15gol5.
6.
UEFA Nations League2022 · Türkiye · 6 maç
4gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Türkiye
🏆
Cup2022/2023 · Türkiye
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2023/2024 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2022/2023 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
3
71
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan4%57
Faul12 kazanılan
İlk 1112 yedek
Kart1
2025/26
29
1.521
5
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas11
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan65%43
Müdahale6
Faul2618 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 111613 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2024/25
19
342
0
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan14%50
Müdahale1
Faul27 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11217 yedek
Kart1
2023/24
36
1.051
6
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%57 isabet
Kilit pas12
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan48%45
Müdahale5
Faul2024 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11729 yedek
G+A / 900.69
2022/23
32
377
1
3
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan22%38
Müdahale1
Faul1011 kazanılan
İlk 11329 yedek
G+A / 900.95
Kart1
2021/22
35
1.981
14
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%51 isabet
Kilit pas16
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan107%43
Müdahale15
Faul4533 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı41 kaçan
İlk 112114 yedek
G+A / 900.77
Kart2
TOPLAM GOL63 penaltı
İLK 112235 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%61
- 4-3-313%24
- 3-4-2-13%6
- 4-1-4-13%6
- 3-4-1-21%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RizesporH | 1-2 | 50 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | EyüpsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | AlanyasporH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | AntalyasporA | 1-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Fatih KaragümrükH | 0-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | KasimpasaA | 1-1 | 91 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 26.04.2026 | GenclerbirligiA | 1-0 | 41↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | GoztepeH | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 64 | 2 | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | AlanyasporA | 5-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | KonyasporH | 1-2 | 83 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.03.2026 | EyüpsporA | 0-1 | 72 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 28.02.2026 | BesiktasH | 0-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 20.02.2026 | RizesporA | 2-0 | 24↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | 46↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.02.2026 | KayserisporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | FenerbahceH | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | SamsunsporA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | TrabzonsporH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 19.12.2025 | AntalyasporH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | KasimpasaH | 0-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 28.11.2025 | GenclerbirligiH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | GoztepeA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | GalatasarayH | 1-0 | 72 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 31.10.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-0 | 85 | 2 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | AlanyasporH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 18.10.2025 | KonyasporA | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 29.09.2025 | BesiktasA | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | RizesporH | 1-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | Istanbul BasaksehirH | 5-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | EyüpsporA | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2025 | KonyasporH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | BesiktasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | KayserisporA | 2-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | TrabzonsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | SamsunsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | BB BodrumsporA | 0-0 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | AntalyasporH | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | KasimpasaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | GalatasarayA | 1-0 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | RizesporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Adana DemirsporA | 0-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 15.09.2024 | HataysporH | 0-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 30.08.2024 | FenerbahceA | 3-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2024 | GoztepeH | 1-1 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.08.2024 | Istanbul BasaksehirA | 4-2 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | EyüpsporH | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.05.2024 | İstanbulsporH | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 19.05.2024 | GalatasarayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | KayserisporH | 3-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 06.05.2024 | KonyasporA | 0-0 | 9↑ | 1 | 7.3 | ||
| 27.04.2024 | BesiktasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2024 | SivassporA | 2-2 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.04.2024 | Fatih KaragümrükA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.04.2024 | Adana DemirsporH | 4-2 | 9↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 17.03.2024 | TrabzonsporA | 2-3 | 22↑ | 1 | 1 | 6.9 |
ŞUT37
GOL6
xG6.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%16.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası20%54
- Korner7%19
- Açık oyun4%11
- Taç sonrası2%5
- Penaltı2%5
- Duran top2%5
Vücut bölgesine göre
- Kafa17%46
- Sağ ayak15%41
- Sol ayak5%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 6 %16
- 46-60' 7 %19
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 11 %30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2021
Collarbone injuryKadroda yok
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1521 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.8Süper Lig 2025
PERFORMANS49.41521 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
72.7
Pivot forvet
71.5
Bitirici
69.7
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%61
Dakika
%81
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%66
Dakika
%87
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.7
7.15
94
Performans skoru
49.4
76
65
Gol / 90
0.3
0.42
71
İkili mücadele kazanma
43.05
50
86
Asist / 90
0.12
0.2
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Brian BrobbeySunderland · 23
%95
6gol
1asist
62scout
Premier League
Alibek AlievOsters IF · 29
%79
7gol
2asist
56scout
Allsvenskan
Jamie VardyCremonese · 38
%79
7gol
2asist
52scout
Serie A
Bouke BoersmaKV Mechelen · 20
%73
3gol
3asist
68scout
Jupiler Pro League
Milan SmitGO Ahead Eagles · 22
%66
6gol
2asist
69scout
€9.00M
Eredivisie
Thomas HenryStandard Liege · 31
%65
3gol
2asist
50scout
Jupiler Pro League
Görkem BitinPendikspor · 27
%62
3gol
0asist
49scout
1. Lig
Andrés VombergarSan Lorenzo · 31
%60
9gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



