LİGSerie A
BU SEZON2G · 3A
Gol20.12 / 90
Asist30.18 / 90
Şut160.98 / 90
Kilit pas191.16 / 90
Başarılı dripling70.43 / 90
Kazanılan ikili422.57 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİSerie A 2024 · 120 orta sahalar
- Kilit pas 1.16 %53
- Asist 0.18 %85
- Drible 0.43 %27
- Pas isabeti %67 %0
- Top kapma 1.96 %32
- İkili mücadele %42 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1468 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Serie A2021 · Verona · 34 maç
7asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Liga2013/2014 · Serbia
🏆
Cup2011/2012 · Serbia
🏆
Cup2009/2010 · Serbia
🥈
Super Liga2014/2015 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2012/2013 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2011/2012 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2010/2011 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2009/2010 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2024/25
38
1.468
2
3
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%25 isabet
Kilit pas19
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan42%42
Müdahale21
Faul95 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 111721 yedek
G+A / 900.31
Kaptan17maçta
2023/24
32
1.948
3
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas31
Drible5%21 başarı
İkili kazanılan44%39
Müdahale26
Faul55 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı1
İlk 112210 yedek
G+A / 900.23
Kart1
Kaptan19maçta
2022/23
31
2.313
4
6
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas47
Drible19%39 başarı
İkili kazanılan54%39
Müdahale26
Faul93 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11283 yedek
G+A / 900.39
Kaptan12maçta
2021/22
35
2.781
1
7
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%33 isabet
Kilit pas44
Drible26%47 başarı
İkili kazanılan84%50
Müdahale36
Faul138 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11323 yedek
G+A / 900.26
Kart2
Kaptan2maçta
2020/21
33
2.514
3
6
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas35
Drible20%51 başarı
İkili kazanılan68%44
Müdahale29
Faul102 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11276 yedek
G+A / 900.32
Kart3
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL132 penaltı
İLK 1111439 yedek girdi
KART6
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 4 %31
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 4 %31
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-171%50
- 4-2-3-128%20
- 3-4-1-222%15
- 3-5-212%8
- 3-4-35%3
- 4-4-25%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | EmpoliA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | ComoH | 1-1 | 28↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 11.05.2025 | LecceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | InterA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | CagliariH | 0-2 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | AS RomaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | GenoaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | TorinoA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | ParmaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | UdineseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | BolognaH | 1-2 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.03.2025 | JuventusA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | FiorentinaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | AC MilanA | 1-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | AtalantaH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | MonzaA | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 27.01.2025 | VeneziaA | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | LazioH | 0-3 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | NapoliAC | 2-0 | 69 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | UdineseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2024 | BolognaAC | 2-3 | 30 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2024 | AC MilanHC | 0-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 15.12.2024 | ParmaAC | 2-3 | 66 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | EmpoliHC | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2024 | CagliariAC | 1-0 | 73 | 2 | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | InterH | 0-5 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | FiorentinaAC | 3-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | AS RomaHC | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2024 | LecceAC | 1-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | AtalantaA | 6-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 21.10.2024 | MonzaHC | 0-3 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2024 | VeneziaHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | ComoAC | 3-2 | 76 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 20.09.2024 | TorinoHC | 2-3 | 45 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.09.2024 | LazioAC | 2-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | GenoaAC | 0-2 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 26.08.2024 | JuventusHC | 0-3 | 64 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | NapoliHC | 3-0 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 26.05.2024 | InterHC | 2-2 | 67 | 1 | 6.7 | ||
| 20.05.2024 | SalernitanaAC | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 12.05.2024 | TorinoHC | 1-2 | 63 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | FiorentinaHC | 2-1 | 74 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 27.04.2024 | LazioAC | 1-0 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2024 | UdineseHC | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 15.04.2024 | AtalantaAC | 2-2 | 77 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.04.2024 | GenoaHC | 1-2 | 62 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.04.2024 | CagliariA | 1-1 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | AC MilanHC | 1-3 | 57 | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | LecceAC | 0-1 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | SassuoloHC | 1-0 | 68 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2024 | BolognaA | 2-0 | 3↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | JuventusHC | 2-2 | 74 | 2 | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | MonzaAC | 0-0 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 04.02.2024 | NapoliAC | 2-1 | 81 | 2 | 6.5 | ||
| 28.01.2024 | FrosinoneHC | 1-1 | 63 | 2 | 6.2 | ||
| 06.01.2024 | InterA | 2-1 | 50↑ | – | 6.2 | ||
| 30.12.2023 | SalernitanaH | 0-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2023 | CagliariH | 2-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | FiorentinaAC | 1-0 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | LazioH | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2023
SakatlıkŞüpheli
7 maç
09.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


