Federico Dimarco
Italy · Midfielder

Federico Dimarco

YAŞ28
BOY175
KİLO75
KULÜPInter
DOĞUM YERİMilano
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Şut31.79 / 90
Kilit pas84.77 / 90
Kazanılan ikili31.79 / 90
Rating7.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.791.44
Kilit pas 4.773.15
Kazanılan ikili 1.792.58
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Serie A2025 · Inter · 35 maç 6gol25. 16asist1.
🥈 UEFA Champions League2022 · Inter · 11 maç 5asist2.
4. UEFA Nations League2024 · Italy · 6 maç 3asist4.
9. Serie A2024 · Inter · 34 maç 7asist9.
12. Serie A2023 · Inter · 30 maç 6asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Serie A2023/2024 · Italy
🏆 Super Cup2023/2024 · Italy
🏆 Super Cup2022/2023 · Italy
🏆 Coppa Italia2022/2023 · Italy
🏆 Super Cup2021/2022 · Italy
🏆 Coppa Italia2021/2022 · Italy
🥈 Serie A2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 Super Cup2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Serie A2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA U19 Championship2016 Germany · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2012/2013 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 23 G+A
2020 8 2021 4 2022 12 2023 12 2024 13 2025 23 2026 0
GolAsist
2026/27 2 151 0 0 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 2 151 0 0 7.25
Şut3%67 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan3%75
Müdahale2
İlk 112
2025/26 52 3.632 8 15 7.36
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 38 2.686 7 15 7.40
UEFA Champions LeagueInter 10 700 1 0 7.29
FIFA Club World CupInter 4 246 0 0 7.12
Şut71%45 isabet
Kilit pas118
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan109%48
Müdahale71
Faul4927 kazanılan
Ofsayt6
İlk 114111 yedek
G+A / 900.57
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25 50 2.927 4 9 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 35 2.165 4 7 7.28
UEFA Champions LeagueInter 12 570 0 1 7.07
World Cup - Qualification EuropeItaly 3 192 0 1 6.97
Şut50%50 isabet
Kilit pas70
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan74%47
Müdahale39
Faul2918 kazanılan
Ofsayt11
İlk 113812 yedek
G+A / 900.4
Kart4
2023/24 44 2.477 6 6 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 36 2.105 5 6 7.32
UEFA Champions LeagueInter 8 372 1 0 6.94
Şut45%49 isabet
Kilit pas66
Drible7%32 başarı
İkili kazanılan82%54
Müdahale42
Faul1426 kazanılan
Ofsayt6
İlk 113311 yedek
G+A / 900.44
2022/23 47 2.823 4 8 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 34 2.088 4 3 7.16
UEFA Champions LeagueInter 13 735 0 5 7.05
Şut43%42 isabet
Kilit pas76
Drible9%31 başarı
İkili kazanılan96%52
Müdahale41
Faul1939 kazanılan
Ofsayt6
İlk 113611 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2021/22 46 1.723 2 2 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 38 1.436 2 2 7.10
UEFA Champions LeagueInter 8 287 0 0 6.95
Şut36%56 isabet
Kilit pas57
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan69%53
Müdahale35
Faul1816 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111630 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2020/21 37 2.619 5 3 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 37 2.619 5 3 7.21
Şut29%41 isabet
Kilit pas73
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan107%52
Müdahale33
Faul3250 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11298 yedek
G+A / 900.27
Kart6
TOPLAM GOL29
İLK 1117975 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
1-15' — 3 16-30' — 7 31-45' — 9 46-60' — 4 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 7 %24
  • 31-45' 9 %31
  • 46-60' 4 %14
  • 61-75' 2 %7
  • 76-90+' 4 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 209 3-4-2-1 — 18 3-5-1-1 — 11 3-1-4-2 — 9 4-3-3 — 3 4-4-2 — 2 252 maç
  • 3-5-2209%83
  • 3-4-2-118%7
  • 3-5-1-111%4
  • 3-1-4-29%4
  • 4-3-33%1
  • 4-4-22%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 CagliariA 0-1 92 2 7.9
22.08.2026 MonzaH 4-1 59 1 6.6
23.05.2026 BolognaA 3-3 54 1 2 7.9
17.05.2026 VeronaH 1-1 22 6.3
09.05.2026 LazioA 0-3
03.05.2026 ParmaH 2-0 86 7.3
26.04.2026 TorinoA 2-2 80 2 1 8.3
17.04.2026 CagliariH 3-0 76 1 2 7.7
12.04.2026 ComoA 3-4 56 6.5
05.04.2026 AS RomaH 5-2 90 7.0
31.03.2026 Bosnia & HerzegovinaA 1-1 90 1 7.0
22.03.2026 FiorentinaA 1-1 90 6.6
14.03.2026 AtalantaH 1-1 65 4 6.9
08.03.2026 AC MilanA 1-0 92 2 6.2
28.02.2026 GenoaH 2-0 89 1 1 8.0
24.02.2026 Bodo/GlimtH 1-2 81 4 7.9
21.02.2026 LecceA 0-2 73 2 6.9
18.02.2026 Bodo/GlimtA 3-1
14.02.2026 JuventusH 3-2 93 1 2 7.0
08.02.2026 SassuoloA 0-5 91 3 2 8.9
01.02.2026 CremoneseA 0-2 89 1 7.9
28.01.2026 Borussia DortmundAC 0-2 80 1 3 8.3
23.01.2026 PisaH 6-2 59 1 2 4 9.9
20.01.2026 ArsenalH 1-3 86 2 6.7
17.01.2026 UdineseA 0-1 90 2 7.0
14.01.2026 LecceH 1-0
11.01.2026 NapoliH 2-2 88 1 1 7.7
07.01.2026 ParmaA 0-2 90 1 1 8.2
04.01.2026 BolognaH 3-1 90 2 6.6
28.12.2025 AtalantaA 0-1 76 7.2
14.12.2025 GenoaA 1-2
09.12.2025 LiverpoolH 0-1 83 6.9
06.12.2025 ComoH 4-0 90 1 7.3
30.11.2025 PisaA 0-2 90 1 6.3
26.11.2025 Atletico MadridA 2-1 79 4 6.5
23.11.2025 AC MilanH 0-1 90 1 6.2
16.11.2025 NorwayH 1-4 90 1 2 7.6
09.11.2025 LazioH 2-0 90 1 8.9
05.11.2025 Kairat AlmatyH 2-1 90 2 7.9
02.11.2025 VeronaA 1-2 25 1 6.9
29.10.2025 FiorentinaH 3-0 90 1 7.2
25.10.2025 NapoliA 3-1 90 6.9
21.10.2025 Union St. GilloiseA 0-4 31 2 7.2
18.10.2025 AS RomaA 0-1 82 1 6.9
04.10.2025 CremoneseH 4-1 90 1 1 4 9.2
30.09.2025 Slavia PrahaH 3-0 90 1 7.3
27.09.2025 CagliariA 0-2 45 1 1 7.6
21.09.2025 SassuoloH 2-1 90 1 2 9.0
17.09.2025 AjaxA 0-2 80 2 6.9
13.09.2025 JuventusA 4-3 26 1 6.3
31.08.2025 UdineseH 1-2 83 3 6.9
25.08.2025 TorinoH 5-0 66 7.5
30.06.2025 FluminenseH 0-2 90 4 6.9
26.06.2025 River PlateH 2-0 63 1 7.2
21.06.2025 UrawaH 2-1 72 1 7.5
18.06.2025 MonterreyA 1-1 21 2 6.9
06.06.2025 NorwayA 3-0 12 6.3
31.05.2025 Paris Saint GermainA 5-0 54 6.3
23.05.2025 ComoA 0-2 60 7.3
18.05.2025 LazioH 2-2 68 2 7.3
ŞUT68
GOL7
xG5.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
22' · xG 0.091 · GOL 8' · xG 0.084 16' · xG 0.497 13' · xG 0.042 59' · xG 0.038 47' · xG 0.113 33' · xG 0.025 37' · xG 0.059 6' · xG 0.049 31' · xG 0.073 · GOL 54' · xG 0.136 21' · xG 0.016 14' · xG 0.029 61' · xG 0.027 37' · xG 0.061 28' · xG 0.049 6' · xG 0.068 68' · xG 0.008 49' · xG 0.047 37' · xG 0.014 13' · xG 0.107 80' · xG 0.099 67' · xG 0.064 29' · xG 0.016 79' · xG 0.47 79' · xG 0.237 43' · xG 0.057 42' · xG 0.094 7' · xG 0.07 70' · xG 0.22 28' · xG 0.055 5' · xG 0.029 82' · xG 0.078 · GOL 63' · xG 0.173 60' · xG 0.063 37' · xG 0.294 90' · xG 0.127 39' · xG 0.06 23' · xG 0.047 11' · xG 0.046 79' · xG 0.063 48' · xG 0.164 42' · xG 0.083 · GOL 9' · xG 0.044 · GOL 75' · xG 0.023 14' · xG 0.033 57' · xG 0.011 11' · xG 0.052 90' · xG 0.014 53' · xG 0.028 35' · xG 0.127 74' · xG 0.047 23' · xG 0.024 86' · xG 0.106 14' · xG 0.162 · GOL 71' · xG 0.048 80' · xG 0.06 55' · xG 0.028 · GOL 49' · xG 0.014 19' · xG 0.086 12' · xG 0.037 78' · xG 0.037 69' · xG 0.031 36' · xG 0.033 5' · xG 0.052 32' · xG 0.036 44' · xG 0.099 28' · xG 0.271
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 28 (%41) Açık oyun — 16 (%24) Serbest vuruş — 6 (%9) Kontra atak — 6 (%9) Korner — 6 (%9) Taç sonrası — 4 (%6) Diğer — 2 (%3) 68 şut
  • Asist sonrası28%41
  • Açık oyun16%24
  • Serbest vuruş6%9
  • Kontra atak6%9
  • Korner6%9
  • Taç sonrası4%6
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 58 (%85) Sağ ayak — 9 (%13) Kafa — 1 (%1) 68 şut
  • Sol ayak58%85
  • Sağ ayak9%13
  • Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR68 şut
1-15' — 15 16-30' — 10 31-45' — 14 46-60' — 10 61-75' — 9 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 1-15'
  • 1-15' 15 %22
  • 16-30' 10 %15
  • 31-45' 14 %21
  • 46-60' 10 %15
  • 61-75' 9 %13
  • 76-90+' 10 %15
AKSİYON HARİTASI2902 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 13 14 15 15 16 16 17 17 18 19 20 20 22 22 22 23 23 23 24 24 25 27 28 29 30 30 30 30 30 31 32 33 34 34 34 35 35 36 37 38 39 40 44 47 47 48 51 51 53 53 55 59 65 65 76 77 86 87 89 91 131
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7 7 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 13 13 13 13 14 14 14 14 15 16 16 16 19 19 19 21 23 23 24 26 26 27 27 28 28 28 29 29 29 29 31 31 31 32 32 35 36 38 38 39 43 43 45 45 48 53 55 57 58 73 77 77 79 85 86 129
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 7 10 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 7 9 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2902
Pas 2310 Pas — 2310 (%83) Top ka… 113 Top kazanma — 113 (%4) Korner kazandırma — 79 (%3) Top teması — 73 (%3) Faul — 52 (%2) Uzaklaştırma — 42 (%2) Müdahale — 33 (%1) Kurtarılan şut — 31 (%1) Pas arası — 30 (%1) Çalım — 25 (%1)
  • Pas2310%83
  • Top kazanma113%4
  • Korner kazandırma79%3
  • Top teması73%3
  • Faul52%2
  • Uzaklaştırma42%2
  • Müdahale33%1
  • Kurtarılan şut31%1
  • Pas arası30%1
  • Çalım25%1
PİYASA DEĞERİ€50.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 278 maç
Inter 238maç 2021–2026
Italy 3maç 2024
Verona 37maç 2020
Italy U21 2019
Parma 2018
FC Sion 2017
Italy U20 2017
Italy U19 2015–2016
Italy U17 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-16 Verona Inter
2021-06-30 Hellas Verona Inter End of loan
2020-01-31 Inter Verona
2019-07-01 Parma Inter
2019-06-30 Parma Inter End of loan
2018-08-07 Inter Parma
2018-07-05 FC Sion Inter €5.00m
2017-07-01 Inter FC Sion €3.91m
2017-06-30 FC Empoli Inter End of loan
2016-07-01 Inter Empoli
2016-06-30 Ascoli Inter End of loan
2016-01-27 Inter Ascoli
2015-07-01 Inter U19 Inter -
2014-07-01 Inter Youth Inter U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 injuredKadroda yok 1 maç
03.2025 Uyluk sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 6 maç
02.2025 HastalıkKadroda yok 1 maç
04.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
03.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2686 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.5Serie A 2025
PERFORMANS52.52686 dk
KARARVeri yetersiz52/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 83.2
Ayağı iyi stoper 77.0
Klasik stoper 76.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %48
Dakika %91
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %44
Dakika %95
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 3.15 1.4 100
Asist / 90 0.5 0.22 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Pas hacmi / 90 47.41 48 99
Müdahale / 90 1.61 2.5 64
Performans skoru 52.5 74 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam