LİG1. Lig
BU SEZON0G · 4A
Asist40.39 / 90
Şut70.69 / 90
Kilit pas262.55 / 90
Başarılı dripling30.29 / 90
Kazanılan ikili323.13 / 90
Rating6.48
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.390.30
Şut
0.690.59
Kilit pas
2.551.90
Başarılı dripling
0.290.83
Kazanılan ikili
3.133.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Süper Lig2020 · Fenerbahce · 34 maç
9asist4.
6.
Süper Lig2022 · Fatih Karagümrük · 12 maç
6asist6.
7.
1. Lig2023 · Eyüpspor · 26 maç
8gol16.
3asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. Lig2023/2024 · Turkey
🏆
Süper Lig2016/2017 · Turkey
🏆
Super Cup2014/2015 · Turkey
🏆
Süper Lig2013/2014 · Turkey
🏆
Cup2012/2013 · Turkey
🏆
Cup2011/2012 · Turkey
🏆
Süper Lig2010/2011 · Turkey
🏆
Super Cup2009 · Russia
🏆
Cup2008/2009 · Russia
🏆
Cup2007/2008 · Russia
🏆
Super Cup2007 · Russia
🥈
Cup2022/2023 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2015/2016 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2015/2016 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2014/2015 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2012/2013 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2011/2012 · Turkey · 2nd Place
🥈
Premier League2008 · Russia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 14 G+A
GolAsist
2025/26
14
919
0
4
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas26
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan32%55
Müdahale16
Faul98 kazanılan
İlk 11122 yedek
G+A / 900.39
Kart54
Kaptan12maçta
2024/25
30
1.513
0
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas32
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan52%50
Müdahale13
Faul149 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111713 yedek
G+A / 900.3
Kart61
Kaptan16maçta
2023/24
26
2.005
7
7
7.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%54 isabet
Kilit pas69
Drible27%69 başarı
İkili kazanılan101%59
Müdahale28
Faul2914 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11251 yedek
G+A / 900.63
Kart82
Kaptan23maçta
2022/23
27
1.419
0
7
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas30
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan39%44
Müdahale11
Faul188 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111512 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2021/22
33
2.339
1
4
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas43
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan75%52
Müdahale28
Faul1814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11276 yedek
G+A / 900.19
Kart51
2020/21
35
2.702
0
9
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas88
Drible23%72 başarı
İkili kazanılan115%52
Müdahale49
Faul3510 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11305 yedek
G+A / 900.3
Kart8
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 113016 yedek girdi
KART18
FORMA88
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-123%53
- 4-2-3-114%33
- 3-4-32%5
- 4-4-22%5
- 4-1-3-21%2
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2026 | SivassporAC | 4-1 | 46 | 1 | – | 5.7 | |
| 19.02.2026 | PendiksporH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | AmedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2026 | BB BodrumsporHC | 0-2 | 71 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2026 | 76 Iğdır BelediyesporAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | BandırmasporHC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.11.2025 | ÜmraniyesporHC | 1-1 | 52 | – | 5.6 | ||
| 22.11.2025 | İstanbulsporAC | 3-3 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Serik BelediyesporHC | 2-3 | 80 | 2 | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | PendiksporAC | 4-1 | 76 | 1 | 5.3 | ||
| 21.09.2025 | AmedHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.09.2025 | Erzurum BBAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.08.2025 | BolusporHC | 1-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 10.08.2025 | BandırmasporAC | 1-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | AntalyasporHC | 2-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | KasimpasaH | 0-3 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | SamsunsporA | 3-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | GalatasarayH | 1-5 | 61↑ | 1 | – | 6.5 | |
| 20.04.2025 | RizesporA | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2025 | Adana DemirsporHC | 6-0 | 90 | 2 | – | 8.7 | |
| 06.04.2025 | HataysporA | 0-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 03.03.2025 | Gazişehir GaziantepA | 3-1 | 41↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 21.02.2025 | BesiktasHC | 1-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | KayserisporH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2025 | SivassporHC | 1-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 26.01.2025 | BB BodrumsporA | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | AlanyasporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | AntalyasporAC | 1-4 | 63 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2024 | FenerbahceHC | 1-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 13.12.2024 | KasimpasaAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 08.12.2024 | SamsunsporHC | 3-0 | 90 | 1 | – | 8.9 | |
| 01.12.2024 | GalatasarayAC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | RizesporH | 1-2 | 10↑ | – | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | Adana DemirsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | HataysporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | Istanbul BasaksehirAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2024 | GoztepeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | KonyasporAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | Gazişehir GaziantepHC | 3-2 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | BesiktasAC | 2-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | KayserisporAC | 2-2 | 60 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | SivassporAC | 0-1 | 59 | – | 6.5 | ||
| 11.08.2024 | AlanyasporAC | 1-1 | 62 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2024 | Erzurum BBA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | GoztepeHC | 0-3 | 58 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | ŞanlıurfasporAC | 1-3 | 78 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 20.04.2024 | BolusporHC | 0-0 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2024 | BB BodrumsporAC | 0-1 | 55 | 1 | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | SakaryasporHC | 3-2 | 98 | 1 | – | 7.6 | |
| 18.02.2024 | ÜmraniyesporAC | 1-3 | 82 | 1 | 3 | 8.9 | |
| 12.02.2024 | GenclerbirligiHC | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 04.02.2024 | GiresunsporA | 0-0 | 90 | 1 | 8.5 | ||
| 20.01.2024 | KocaelisporAC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 13.01.2024 | KeçiörengücüHC | 2-0 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 25.12.2023 | Erzurum BBHC | 3-0 | 75 | 1 | 7.6 | ||
| 20.12.2023 | GoztepeAC | 5-1 | 90 | 1 | – | 5.6 | |
| 10.12.2023 | ŞanlıurfasporHC | 4-0 | 74 | 1 | 7.9 | ||
| 02.12.2023 | BolusporAC | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | Manisa BBSKHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 |
ŞUT9
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş6%67
- Açık oyun1%11
- Asist sonrası1%11
- Taç sonrası1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %44
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 165 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Süper Lig2024 · Eyüpspor
1kırmızı · 26 maç
🟨
1. Lig2023 · Eyüpspor
8sarı · 26 maç
🟥
1. Lig2023 · Eyüpspor
1kırmızı · 26 maç
🟥
Süper Lig2021 · Fatih Karagümrük
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 919 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.21. Lig 2025
PERFORMANS45.4919 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
64.5
Klasik stoper
58.4
Defansif bek
57.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%23
Dakika
%51
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%32
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.55
1.4
100
Asist / 90
0.39
0.22
100
Dakika güvenliği
62.5
78
80
Müdahale / 90
1.57
2.5
63
Pas hacmi / 90
32.32
48
67
Performans skoru
45.4
74
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aarón MartínGenoa · 28
%95
1gol
5asist
58scout
€7.00M
Serie A
Christopher TrimmelUnion Berlin · 38
%84
0gol
3asist
60scout
€600K
Bundesliga
Jusuf GazibegovićSturm Graz · 25
%75
0gol
2asist
63scout
€2.00M
Bundesliga
Kai WagnerBirmingham · 28
%74
0gol
3asist
59scout
Championship
Eirik WichneSarpsborg 08 FF · 28
%67
0gol
3asist
59scout
Eliteserien
Hugo SiquetClub Brugge KV · 23
%66
0gol
2asist
70scout
Jupiler Pro League
Oscar KrusnellSirius · 26
%64
1gol
6asist
67scout
Allsvenskan
Jordi AlbaInter Miami · 36
%60
6gol
14asist
54scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



