Tim-Henry Handwerker
Germany · Defender

Tim-Henry Handwerker

YAŞ27
BOY182 cm
KİLO74 kg
DOĞUM YERİBergisch Gladbach
LİGDFB Pokal
BU SEZON4G · 7A
Gol40.20 / 90
Asist70.36 / 90
Şut150.77 / 90
Kilit pas542.76 / 90
Başarılı dripling90.46 / 90
Kazanılan ikili1015.16 / 90
Rating7.19
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %90 (2.61) Pas arası — %46 (1.02) Blok — %44 (0.46) İkili mücadele — %92 (%64) Pas isabeti — %20 (%78) Faul (az iyi) — %25 (1.18) 53 ORT. % 90 46 44 92 20 25
  • Müdahale 2.61 %90
  • Pas arası 1.02 %46
  • Blok 0.46 %44
  • İkili mücadele %64 %92
  • Pas isabeti %78 %20
  • Faul (az iyi) 1.18 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1761 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9. 2. Bundesliga2025 · Arminia Bielefeld · 23 maç 7asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26 27 1.782 4 7 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaArminia Bielefeld 26 1.761 4 7 7.19
DFB PokalArminia Bielefeld 1 21 0 0 6.60
Şut15%33 isabet
Kilit pas55
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan101%64
Müdahale51
Faul2320 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 11225 yedek
G+A / 900.56
Kart6
2023/24 5 18 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 5 18 0 0 6.90
İkili kazanılan4%80
Müdahale3
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1120 yedek girdi
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 1 5-3-2 — 1 2 maç
  • 4-4-21%50
  • 5-3-21%50
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Hertha BSCH 6-1
08.05.2026 1. FC KaiserslauternA 2-0 64 5.9
02.05.2026 VfL BochumH 1-1 83 1 7.2
25.04.2026 Preußen MünsterA 2-3 90 2 8.0
18.04.2026 1. FC NürnbergH 1-1 90 1 1 7.9
10.04.2026 Karlsruher SCA 4-1
04.04.2026 SV Darmstadt 98H 2-1
21.03.2026 SV ElversbergA 3-1 81 6.3
14.03.2026 SC Paderborn 07H 2-2 73 6.0
28.02.2026 Hannover 96H 0-1 90 1 6.6
20.02.2026 SpVgg Greuther FürthA 2-1 90 1 6.9
15.02.2026 1. FC MagdeburgA 0-2 90 1 8.3
08.02.2026 Eintracht BraunschweigH 3-2 90 1 7.9
01.02.2026 Dynamo DresdenA 1-1 45 1 2 7.2
19.12.2025 Hertha BSCA 1-1 65 6.9
13.12.2025 1. FC KaiserslauternH 0-0 79 6.9
06.12.2025 VfL BochumA 1-0 90 1 7.2
30.11.2025 Preußen MünsterH 1-2 1
23.11.2025 1. FC NürnbergA 2-0 60 6.5
08.11.2025 Karlsruher SCH 4-0 75 1 1 7.3
01.11.2025 SV Darmstadt 98A 2-2 55 6.3
25.10.2025 SV ElversbergH 2-0 90 8.2
18.10.2025 SC Paderborn 07A 4-3 90 1 5 8.2
24.08.2025 Dynamo DresdenH 1-2 90 1 7.7
15.08.2025 Werder BremenH 1-0 21 6.6
10.08.2025 Holstein KielA 0-2 90 1 2 8.2
02.08.2025 Fortuna DüsseldorfH 5-1 90 1 6.6
23.02.2024 HeraclesH 1-0
18.02.2024 TwenteA 0-1 9 6.5
11.02.2024 Fortuna SittardH 4-0 9 7.3
04.02.2024 FC VolendamH 4-2
27.01.2024 ExcelsiorA 1-1
ŞUT24
GOL4
xG2.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
9' · xG 0.071 81' · xG 0.157 · GOL 21' · xG 0.013 6' · xG 0.036 61' · xG 0.045 12' · xG 0.018 43' · xG 0.024 90' · xG 0.039 4' · xG 0.01 90' · xG 0.039 67' · xG 0.788 · GOL 86' · xG 0.039 33' · xG 0.015 50' · xG 0.058 2' · xG 0.071 79' · xG 0.2 73' · xG 0.788 · GOL 57' · xG 0.021 42' · xG 0.026 32' · xG 0.045 45' · xG 0.056 · GOL 22' · xG 0.027 88' · xG 0.069 90' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Serbest vuruş — 9 (%38) Asist sonrası — 6 (%25) Açık oyun — 2 (%8) Penaltı — 2 (%8) Taç sonrası — 2 (%8) Kontra atak — 1 (%4) Diğer — 2 (%8) 24 şut
  • Serbest vuruş9%38
  • Asist sonrası6%25
  • Açık oyun2%8
  • Penaltı2%8
  • Taç sonrası2%8
  • Kontra atak1%4
  • Diğer2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
1-15' — 5 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 5 %21
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 5 %21
  • 46-60' 2 %8
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 7 %29
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 32 maç
Arminia Bielefeld 27maç 2025
Utrecht 5maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 J. Regensburg Arm. Bielefeld free transfer
2025-01-03 1.FC Nuremberg J. Regensburg free transfer
2024-07-01 Utrecht 1. FC Nürnberg
2024-06-30 Utrecht 1.FC Nuremberg End of loan
2024-01-24 1.FC Nuremberg Utrecht loan transfer
2019-07-04 1.FC Köln 1.FC Nuremberg €300k
2019-07-01 Groningen 1.FC Köln
2019-06-30 FC Groningen 1.FC Köln End of loan
2018-08-14 1.FC Köln FC Groningen loan transfer
2017-07-26 Leverkusen U19 1.FC Köln free transfer
2015-01-01 Leverkusen U17 Leverkusen U19 -
2013-07-01 Leverkusen Yth. Leverkusen U17 -
2007-07-01 B. G'bach Yth. Leverkusen Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 11 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1761 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.92. Bundesliga 2025
PERFORMANS69.81761 dk
KARARİzlemeye değer73/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 90.0
Defansif bek 88.1
Agresif stoper 85.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %83
Dakika %73
Değer / getiri %87
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %86
Dakika %84
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.76 1.4 100
Müdahale / 90 2.61 2.5 100
Asist / 90 0.36 0.22 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Performans skoru 69.8 74 94
Pas hacmi / 90 42.93 48 89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam