LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.32 / 90
Şut10.32 / 90
Kilit pas41.28 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili92.87 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 1.60 %37
- Pas arası 1.28 %44
- Blok 0.32 %29
- İkili mücadele %64 %78
- Pas isabeti %77 %19
- Faul (az iyi) 0.32 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 282 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Jupiler Pro League2026 · Standard Liege · 2 maç
1asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf U202017 Costa Rica · Nc-America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
282
0
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
İkili kazanılan9%64
Müdahale5
Faul12 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1141 yedek
G+A / 900.32
Kaptan2maçta
2025/26
20
1.480
1
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas11
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan76%58
Müdahale18
Faul916 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1120
G+A / 900.18
Kart21
Kaptan20maçta
2024/25
39
3.427
0
2
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas40
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan154%59
Müdahale41
Faul1723 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11381 yedek
G+A / 900.05
Kart2
Kaptan15maçta
2023/24
31
2.057
1
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas27
Drible18%64 başarı
İkili kazanılan113%56
Müdahale30
Faul1324 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11265 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2022/23
13
902
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas12
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan51%60
Müdahale19
Faul69 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1194 yedek
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11622 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-227%47
- 4-2-3-110%17
- 5-4-17%12
- 3-4-2-15%9
- 3-4-35%9
- 3-5-1-14%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AntwerpH | 0-0 | 32 | 0 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | OH LeuvenA | 1-2 | 73 | 0 | 6.0 | ||
| 21.08.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | KV MechelenAC | 3-3 | 62 | 1 | – | 7.0 | |
| 08.08.2026 | Cercle BruggeHC | 2-2 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | CharleroiHC | 0-2 | 80 | – | 6.5 | ||
| 19.05.2026 | KVC WesterloAC | 1-2 | 62 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | GenkHC | 0-0 | 63 | – | 7.7 | ||
| 03.05.2026 | AntwerpAC | 0-5 | 55 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | GenkAC | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | GenkAC | 0-3 | 89 | 1 | – | 6.5 | |
| 14.02.2026 | Union St. GilloiseHC | 1-1 | 69 | 1 | – | 7.0 | |
| 08.02.2026 | Club Brugge KVAC | 3-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | AnderlechtHC | 2-0 | 45 | – | 7.9 | ||
| 25.10.2025 | GentAC | 4-0 | 93 | – | 6.0 | ||
| 20.10.2025 | AntwerpHC | 1-0 | 90 | 1 | 8.6 | ||
| 27.09.2025 | Club Brugge KVHC | 1-2 | 62 | – | 5.9 | ||
| 21.09.2025 | KVC WesterloAC | 0-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2025 | KV MechelenHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 31.08.2025 | OH LeuvenAC | 1-0 | 97 | 2 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Cercle BruggeHC | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | Union St. GilloiseAC | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | GenkHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.08.2025 | DenderHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | RAAL La LouvièreAC | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.05.2025 | KVC WesterloAC | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 17.05.2025 | DenderHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | KV MechelenAC | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | CharleroiHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | OH LeuvenAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.04.2025 | OH LeuvenHC | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 19.04.2025 | KVC WesterloHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.04.2025 | DenderAC | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | CharleroiA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | KV MechelenHC | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | AntwerpHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Club Brugge KVA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.02.2025 | GenkH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | KVC WesterloAC | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Cercle BruggeAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.01.2025 | DenderHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.01.2025 | St. TruidenAC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.01.2025 | KortrijkH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.12.2024 | KV MechelenAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | GentH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 0-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 07.12.2024 | OH LeuvenH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | CharleroiA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | Cercle BruggeH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | GentA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | St. TruidenH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.10.2024 | AntwerpA | 3-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | CharleroiH | 2-1 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | AnderlechtA | 3-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | KVC WesterloH | 1-2 | 86 | 1 | 7.9 | ||
| 20.09.2024 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 74 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | OH LeuvenA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.08.2024 | Beerschot WilrijkH | 1-0 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT11
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%45
- Korner3%27
- Kontra atak2%18
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%36
- Sağ ayak4%36
- Sol ayak3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %36
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 2 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-05-31
Bolton
→
Fulham U23
End of loan
Bolton
→
Fulham U23
End of loan
2020-12-29
Shrewsbury
→
Fulham U23
End of loan
Shrewsbury
→
Fulham U23
End of loan
2020-08-28
Fulham U23
→
Shrewsbury
loan transfer
Fulham U23
→
Shrewsbury
loan transfer
2016-07-01
Fulham U18
→
Fulham U23
-
Fulham U18
→
Fulham U23
-
2014-07-01
Fulham Youth
→
Fulham U18
-
Fulham Youth
→
Fulham U18
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1480 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS56.61480 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
74.1
Defansif bek
73.3
Agresif stoper
72.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%41
Dakika
%66
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%54
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.9
7.2
96
İkili mücadele kazanma
57.58
68
85
Pas hacmi / 90
29.25
45
65
Pas arası / 90
1.16
1.8
64
Blok / 90
0.73
1.8
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ümit AkdağAlanyaspor · 22
%95
1gol
2asist
72scout
€4.00M
Süper Lig
Danny da CostaFSV Mainz 05 · 32
%69
2gol
3asist
61scout
€1.20M
Bundesliga
Murat PaluliSivasspor · 31
%69
0gol
3asist
55scout
1. Lig
Felix HagmannArminia Bielefeld · 21
%65
0gol
0asist
69scout
€500K
2. Bundesliga
Mitja IleničNew York City FC · 21
%63
2gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Dies JanseGroningen · 19
%63
2gol
2asist
76scout
Eredivisie
Geoffrey KondoDunkerque · 23
%62
1gol
4asist
70scout
Ligue 2
Christopher OperiIstanbul Basaksehir · 28
%60
0gol
4asist
65scout
€600K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum