LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling22.00 / 90
Kazanılan ikili33.00 / 90
Rating7.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.11
Başarılı dripling
2.000.94
Kazanılan ikili
3.005.32
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
King's Cup2018 · World
🏆
Ekstraklasa2015/2016 · Poland
🏆
Cup2015/2016 · Poland
🏆
Cup2014/2015 · Poland
🏆
Ekstraklasa2013/2014 · Poland
🥈
Super Cup2016/2017 · Poland · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Poland · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2014/2015 · Poland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
1
90
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan3%50
Müdahale1
Faul2
İlk 111
Kart1
2024/25
30
2.537
1
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas35
Drible27%66 başarı
İkili kazanılan150%52
Müdahale49
Faul5460 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.14
Kart121
Kaptan3maçta
2023/24
33
2.471
1
4
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas53
Drible21%62 başarı
İkili kazanılan138%52
Müdahale59
Faul5451 kazanılan
İlk 11294 yedek
G+A / 900.18
Kart142
2022/23
39
2.030
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas18
Drible33%58 başarı
İkili kazanılan133%49
Müdahale33
Faul3850 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112415 yedek
G+A / 900.04
Kart9
2021/22
32
1.627
2
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas20
Drible37%56 başarı
İkili kazanılan110%46
Müdahale23
Faul4134 kazanılan
İlk 112012 yedek
G+A / 900.11
Kart5
2020/21
34
2.705
7
5
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%51 isabet
Kilit pas49
Drible57%71 başarı
İkili kazanılan190%48
Müdahale38
Faul5960 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı31 kaçan
İlk 1134
G+A / 900.4
Kart81
TOPLAM GOL144 penaltı
İLK 1115929 yedek girdi
KART66
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 2 %14
- 31-45' 7 %50
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%40
- 4-1-3-221%15
- 3-4-2-119%13
- 4-3-315%11
- 4-4-215%11
- 3-4-1-214%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Al RiyadhH | 4-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.11.2025 | GermanyA | 6-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.09.2025 | GermanyH | 2-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | EmpoliA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.05.2025 | LecceHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | InterAC | 1-0 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | CagliariHC | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | AS RomaA | 1-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | GenoaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | TorinoA | 1-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 31.03.2025 | ParmaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | UdineseA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 09.03.2025 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.03.2025 | JuventusA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | FiorentinaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | AC MilanA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | LazioH | 0-3 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | NapoliA | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 04.01.2025 | UdineseH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.12.2024 | BolognaA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2024 | AC MilanH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | ParmaA | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | FiorentinaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | AS RomaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.10.2024 | LecceA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.10.2024 | MonzaH | 0-3 | 61 | 1 | 7.2 | ||
| 04.10.2024 | VeneziaH | 2-1 | 79 | 2 | 7.9 | ||
| 29.09.2024 | ComoA | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | GenoaA | 0-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 26.08.2024 | JuventusH | 0-3 | 85 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | NapoliH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 20.05.2024 | SalernitanaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.05.2024 | TorinoH | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 05.05.2024 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | LazioA | 1-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2024 | UdineseH | 1-0 | 13↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 07.04.2024 | GenoaH | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.04.2024 | CagliariA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.03.2024 | AC MilanH | 1-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | LecceA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.03.2024 | SassuoloH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.02.2024 | BolognaA | 2-0 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 17.02.2024 | JuventusH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.02.2024 | MonzaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.02.2024 | NapoliA | 2-1 | 86 | – | 7.7 | ||
| 28.01.2024 | FrosinoneH | 1-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 13.01.2024 | EmpoliH | 2-1 | 87 | 1 | – | 7.6 | |
| 06.01.2024 | InterA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.12.2023 | CagliariH | 2-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 09.12.2023 | LazioH | 1-1 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 03.12.2023 | UdineseA | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.11.2023 | LecceH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 10.11.2023 | GenoaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | MonzaH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.10.2023 | JuventusA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2023 | NapoliH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | FrosinoneA | 2-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2023 | TorinoA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2023 | AtalantaH | 0-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2023 | AC MilanA | 1-0 | 70 | – | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
12.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
09.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
06.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2022
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Pro League2026 · Al-Ettifaq
1sarı · 1 maç
🟨
Serie A2024 · Verona
12sarı · 28 maç
🟨
Serie A2023 · Verona
12sarı · 32 maç
🟥
UEFA Nations League2022 · Slovakia
1kırmızı · 3 maç
🟨
Bundesliga2020 · 1.FC Köln
7sarı · 32 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




