LİGBundesliga
BU SEZON0G · 2A
Asist20.06 / 90
Şut180.57 / 90
Kilit pas321.02 / 90
Başarılı dripling321.02 / 90
Kazanılan ikili2778.82 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2022 · 94 defanslar
- Müdahale 3.57 %99
- Pas arası 1.21 %52
- Blok 0.29 %22
- İkili mücadele %67 %100
- Pas isabeti %80 %44
- Faul (az iyi) 0.73 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2825 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆
FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🏆
2. Bundesliga2013/2014 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2022/23
39
3.179
0
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas39
Drible36%69 başarı
İkili kazanılan306%67
Müdahale124
Faul2984 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11354 yedek
G+A / 900.06
Kart7
Kaptan35maçta
2021/22
30
2.555
0
6
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas37
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan193%60
Müdahale75
Faul2853 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1130
G+A / 900.21
Kart3
Kaptan30maçta
2020/21
22
1.472
4
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas21
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan129%57
Müdahale36
Faul1625 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11175 yedek
G+A / 900.37
Kart2
Kaptan17maçta
TOPLAM GOL4
İLK 11731 yedek girdi
KART8
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%47
- 4-1-3-221%29
- 4-3-1-27%10
- 4-1-4-15%7
- 4-2-2-23%4
- 4-4-1-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2023 | Bayern MunichHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.05.2023 | Werder BremenAC | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.05.2023 | Hertha BerlinHC | 5-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.05.2023 | Bayer LeverkusenAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.04.2023 | SC FreiburgHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.04.2023 | 1899 HoffenheimAC | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.04.2023 | FSV Mainz 05HC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 08.04.2023 | FC AugsburgAC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2023 | Borussia MonchengladbachHC | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.03.2023 | Borussia DortmundAC | 6-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 10.03.2023 | Vfl BochumHC | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2023 | Union BerlinAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 25.02.2023 | VfL WolfsburgHC | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 18.02.2023 | VfB StuttgartAC | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.02.2023 | Eintracht FrankfurtHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.02.2023 | RB LeipzigHC | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.01.2023 | FC Schalke 04AC | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2023 | Bayern MunichAC | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.01.2023 | Werder BremenHC | 7-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.11.2022 | Hertha BerlinAC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2022 | Bayer LeverkusenHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.10.2022 | SlováckoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2022 | FSV Mainz 05AC | 5-0 | 80 | – | 6.2 | ||
| 16.10.2022 | FC AugsburgHC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.10.2022 | FK PartizanAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.10.2022 | Borussia MonchengladbachAC | 5-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2022 | FK PartizanH | 0-1 | 29↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.10.2022 | Borussia DortmundHC | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2022 | Vfl BochumAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.09.2022 | SlováckoH | 4-2 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 11.09.2022 | Union BerlinHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.09.2022 | NiceAC | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.09.2022 | VfL WolfsburgAC | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.08.2022 | VfB StuttgartHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 25.08.2022 | Fehérvár FCA | 0-3 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 21.08.2022 | Eintracht FrankfurtAC | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 18.08.2022 | Fehérvár FCHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.08.2022 | RB LeipzigAC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.08.2022 | FC Schalke 04HC | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 14.05.2022 | VfB StuttgartAC | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 07.05.2022 | VfL WolfsburgHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.04.2022 | FC AugsburgAC | 1-4 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 23.04.2022 | Arminia BielefeldHC | 3-1 | 29 | 1 | – | 6.9 | |
| 16.04.2022 | Borussia MonchengladbachAC | 1-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 09.04.2022 | FSV Mainz 05HC | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.04.2022 | Union BerlinAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2022 | Bayer LeverkusenAC | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 26.02.2022 | SpVgg Greuther FurthAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.02.2022 | Eintracht FrankfurtHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.02.2022 | RB LeipzigAC | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.02.2022 | SC FreiburgHC | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 22.01.2022 | Vfl BochumAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.01.2022 | Bayern MunichHC | 0-4 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 09.01.2022 | Hertha BerlinAC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2021 | VfB StuttgartHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.12.2021 | VfL WolfsburgAC | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.12.2021 | FC AugsburgHC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.11.2021 | Borussia MonchengladbachHC | 4-1 | 51 | – | 7.7 | ||
| 21.11.2021 | FSV Mainz 05AC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.11.2021 | Union BerlinHC | 2-2 | 90 | 2 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2022 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
