Tobias Kainz
Austria · Midfielder

Tobias Kainz

YAŞ33
BOY176 cm
KİLO71 kg
DOĞUM YERİGraz
LİGDFB Pokal
BU SEZON1G · 1A
Gol10.45 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.36 / 90
Kilit pas62.73 / 90
Başarılı dripling20.91 / 90
Kazanılan ikili94.09 / 90
Rating6.96
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.001.30
Şut 1.361.30
Kilit pas 2.733.91
Başarılı dripling 0.911.30
Kazanılan ikili 4.092.61
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Bundesliga2022 · 1.FC Köln · 32 maç 10asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 2. Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆 Bundesliga2010/2011 · Austria
🏆 Cup2009/2010 · Austria
🥈 Bundesliga2015/2016 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2014/2015 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 17 G+A
2020 3 2021 8 2022 17 2023 9 2025 2
GolAsist
2025/26 25 293 1 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1.FC Köln 9 198 1 0 6.96
Bundesliga1. FC Köln 15 69 0 1 6.62
DFB Pokal1.FC Köln 1 26 0 0 6.60
Şut4%75 isabet
Kilit pas11
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale3
Faul44 kazanılan
İlk 11223 yedek
G+A / 900.61
Kart1
2023/24 34 2.213 5 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1.FC Köln 34 2.213 5 4 7.01
Şut19%47 isabet
Kilit pas55
Drible23%57 başarı
İkili kazanılan96%47
Müdahale28
Faul1933 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı5
İlk 11295 yedek
G+A / 900.37
Kart4
Kaptan29maçta
2022/23 40 2.803 6 11 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 32 2.371 6 10 7.22
UEFA Europa Conference LeagueFC Koln 8 432 0 1 7.07
Şut46%54 isabet
Kilit pas85
Drible36%44 başarı
İkili kazanılan123%41
Müdahale25
Faul3348 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı3
İlk 11382 yedek
G+A / 900.55
Kart61
Kaptan6maçta
2021/22 32 2.348 4 4 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 32 2.348 4 4 7.08
Şut30%47 isabet
Kilit pas51
Drible28%43 başarı
İkili kazanılan124%48
Müdahale41
Faul3645 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.31
Kart41
2020/21 10 540 1 2 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 10 540 1 2 7.02
Şut9%44 isabet
Kilit pas16
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan32%51
Müdahale5
Faul715 kazanılan
İlk 1173 yedek
G+A / 900.5
Kart1
TOPLAM GOL168 penaltı
İLK 1110039 yedek girdi
KART18
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 4 %25
  • 46-60' 4 %25
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 2 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 70 4-1-3-2 — 23 3-4-2-1 — 7 3-4-3 — 7 4-1-4-1 — 7 4-3-1-2 — 7 121 maç
  • 4-2-3-170%58
  • 4-1-3-223%19
  • 3-4-2-17%6
  • 3-4-37%6
  • 4-1-4-17%6
  • 4-3-1-27%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 Bayern MünchenA 5-1 1
10.05.2026 1. FC HeidenheimH 1-3 7
05.04.2026 Eintracht FrankfurtA 2-2
21.03.2026 Borussia MönchengladbachH 3-3 13 1 6.9
14.03.2026 Hamburger SVA 1-1
07.03.2026 Borussia DortmundH 1-2
27.02.2026 FC AugsburgA 2-0
14.02.2026 VfB StuttgartA 3-1 5
17.01.2026 FSV Mainz 05H 2-1
14.01.2026 Bayern MünchenH 1-3
20.12.2025 Union BerlinH 0-1
13.12.2025 Bayer LeverkusenA 2-0
06.12.2025 FC St. PauliH 1-1 8 1 6.3
29.11.2025 Werder BremenA 1-1 8 6.7
22.11.2025 Eintracht FrankfurtH 3-4 27 6.6
08.11.2025 Borussia MönchengladbachA 3-1 45 6.2
02.11.2025 Hamburger SVH 4-1 67 1 3 8.5
25.10.2025 Borussia DortmundA 1-0
18.10.2025 FC AugsburgH 1-1 22 7.0
03.10.2025 1899 HoffenheimA 0-1
28.09.2025 VfB StuttgartH 1-2 16 6.5
20.09.2025 RB LeipzigA 3-1 18 6.9
13.09.2025 VfL WolfsburgA 3-3 19 6.7
24.08.2025 FSV Mainz 05A 0-1 11 6.9
17.08.2025 SSV Jahn RegensburgA 1-2 26 6.6
18.05.2024 FC HeidenheimAC 4-1 45 6.2
11.05.2024 Union BerlinHC 3-2 90 1 1 7.0
04.05.2024 SC FreiburgH 0-0 22 1 7.0
28.04.2024 FSV Mainz 05A 1-1 18 1 2 7.7
20.04.2024 SV Darmstadt 98HC 0-2 67 7.0
13.04.2024 Bayern MunichAC 2-0 54 2 7.0
06.04.2024 Vfl BochumHC 2-1 90 1 7.5
31.03.2024 FC AugsburgAC 1-1 66 6.9
15.03.2024 RB LeipzigHC 1-5 73 6.3
09.03.2024 Borussia MonchengladbachAC 3-3 75 2 1 7.3
03.03.2024 Bayer LeverkusenH 0-2
24.02.2024 VfB StuttgartAC 1-1 72 6.6
16.02.2024 Werder BremenHC 0-1 68 1 6.9
11.02.2024 1899 HoffenheimAC 1-1 58 6.6
03.02.2024 Eintracht FrankfurtHC 2-0 79 1 6.9
27.01.2024 VfL WolfsburgAC 1-1 87 6.9
20.01.2024 Borussia DortmundHC 0-4 74 7.2
13.01.2024 FC HeidenheimHC 1-1 60 1 7.9
20.12.2023 Union BerlinA 2-0 16 6.7
17.12.2023 SC FreiburgAC 2-0 61 1 6.3
10.12.2023 FSV Mainz 05H 0-0 27 6.7
01.12.2023 SV Darmstadt 98AC 0-1 45 1 6.6
24.11.2023 Bayern MunichHC 0-1 78 6.2
11.11.2023 Vfl BochumAC 1-1 90 6.9
04.11.2023 FC AugsburgHC 1-1 90 2 7.9
28.10.2023 RB LeipzigAC 6-0 70 6.3
22.10.2023 Borussia MonchengladbachHC 3-1 89 2 2 8.5
08.10.2023 Bayer LeverkusenAC 3-0 90 6.9
30.09.2023 VfB StuttgartHC 0-2 60 2 7.2
23.09.2023 Werder BremenAC 2-1 90 1 7.7
16.09.2023 1899 HoffenheimHC 1-3 76 7.0
03.09.2023 Eintracht FrankfurtAC 1-1 90 1 1 7.2
26.08.2023 VfL WolfsburgHC 1-2 77 7.0
19.08.2023 Borussia DortmundAC 1-0 66 7.2
27.05.2023 Bayern MunichH 1-2 62 1 6.6
ŞUT8
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.037 90' · xG 0.277 48' · xG 0.084 · GOL 35' · xG 0.045 24' · xG 0.18 7' · xG 0.039 90' · xG 0.033 83' · xG 0.061
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 4 (%50) Asist sonrası — 2 (%25) Serbest vuruş — 1 (%12) Taç sonrası — 1 (%12) 8 şut
  • Açık oyun4%50
  • Asist sonrası2%25
  • Serbest vuruş1%12
  • Taç sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%75) Sol ayak — 2 (%25) 8 şut
  • Sağ ayak6%75
  • Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %50
AKSİYON HARİTASI200 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 16 16 16 24
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %67 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 16 24
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR200
Pas 167 Pas — 167 (%84) İsabet… 8 İsabetsiz şut — 8 (%4) Top te… 8 Top teması — 8 (%4) Faul 8 Faul — 8 (%4) Top k… 8 Top kazanma — 8 (%4) Top kaptırma — 1 (%0)
  • Pas167%84
  • İsabetsiz şut8%4
  • Top teması8%4
  • Faul8%4
  • Top kazanma8%4
  • Top kaptırma1%0
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 141 maç
FC Koln 141maç 2020–2025
Austria 2015–2024
Werder Bremen 2016–2017
Rapid Vienna 2014–2015
Sturm Graz 2010–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-01-18 Werder Bremen 1.FC Köln €3.00m
2016-07-01 Rapid Vienna Werder Bremen € 3.5M
2014-07-23 Sturm Graz Rapid Vienna
2014-07-22 Sturm Graz Rapid Vienna €350k
2010-07-01 Sturm Graz II Sturm Graz -
2009-07-01 Sturm U19 Sturm Graz II -
2009-01-01 Sturm U17 Sturm U19 -
2007-07-01 Sturm Graz U15 Sturm U17 -
2006-07-01 Sturm Graz Yth Sturm Graz U15 -
2000-03-01 FC Stattegg Jgd Sturm Graz Yth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 DFB Pokal2023 · 1.FC Köln 1kırmızı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 267 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.9Bundesliga 2025
PERFORMANS77.6267 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 68.8
Numara 10 68.0
Derinden oyun kurucu 66.5
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %99
Dakika %34
Değer / getiri %47
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %98
Dakika %55
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 3.03 1.8 100
Performans skoru 77.6 76 100
Asist / 90 0.34 0.28 100
Ortalama rating 6.84 7.2 95
Gol / 90 0.34 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.01 1.5 67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam