Timo Hübers
Germany · Defender

Timo Hübers

YAŞ29
BOY190
KİLO82
DOĞUM YERİHildesheim
LİGBundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling10.13 / 90
Kazanılan ikili476.27 / 90
Rating6.94
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 6.272.67
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2024/2025 · Germany
🥈 U19 Bundesliga2013/2014 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
2021 1 2022 4 2023 0 2025 0
GolAsist
2025/26 9 776 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1.FC Köln 8 675 0 0 6.94
DFB Pokal1.FC Köln 1 101 0 0 6.30
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan50%58
Müdahale15
Faul810 kazanılan
İlk 119
2023/24 31 2.779 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1.FC Köln 31 2.779 0 0 7.00
Şut19%26 isabet
Kilit pas6
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan197%60
Müdahale68
Faul4525 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131
Kart6
2022/23 37 3.064 4 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 29 2.558 3 0 6.92
UEFA Europa Conference LeagueFC Koln 8 506 1 0 6.84
Şut20%40 isabet
Kilit pas3
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan193%56
Müdahale52
Faul3727 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11343 yedek
G+A / 900.12
Kart11
2021/22 28 1.742 1 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 28 1.742 1 0 7.17
Şut10%30 isabet
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan126%60
Müdahale45
Faul2624 kazanılan
İlk 11208 yedek
G+A / 900.05
Kart7
TOPLAM GOL6
İLK 11929 yedek girdi
KART24
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %50
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 48 4-1-3-2 — 22 4-3-1-2 — 7 4-4-2 — 6 3-4-2-1 — 5 3-4-1-2 — 4 92 maç
  • 4-2-3-148%52
  • 4-1-3-222%24
  • 4-3-1-27%8
  • 4-4-26%7
  • 3-4-2-15%5
  • 3-4-1-24%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 F. KainzF. Kainz 1 L. MainaL. Maina Hübers 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.10.2025 Borussia DortmundA 1-0 84 7.3
18.10.2025 FC AugsburgH 1-1 96 7.2
03.10.2025 1899 HoffenheimA 0-1 90 7.2
28.09.2025 VfB StuttgartH 1-2 90 6.7
20.09.2025 RB LeipzigA 3-1 90 6.7
13.09.2025 VfL WolfsburgA 3-3 90 6.5
31.08.2025 SC FreiburgH 4-1 45 6.6
24.08.2025 FSV Mainz 05A 0-1 90 7.3
17.08.2025 SSV Jahn RegensburgA 1-2 101 1 6.3
18.05.2024 FC HeidenheimA 4-1 90 2 6.6
11.05.2024 Union BerlinH 3-2 90 1 7.6
04.05.2024 SC FreiburgH 0-0 90 1 7.2
28.04.2024 FSV Mainz 05A 1-1 90 1 7.2
20.04.2024 SV Darmstadt 98H 0-2 90 7.0
13.04.2024 Bayern MunichA 2-0 90 6.9
06.04.2024 Vfl BochumH 2-1 90 7.2
31.03.2024 FC AugsburgA 1-1 90 1 7.0
09.03.2024 Borussia MonchengladbachA 3-3 90 6.3
03.03.2024 Bayer LeverkusenH 0-2 90 1 7.0
16.02.2024 Werder BremenH 0-1 90 6.6
03.02.2024 Eintracht FrankfurtH 2-0 90 1 7.2
27.01.2024 VfL WolfsburgA 1-1 90 6.9
20.01.2024 Borussia DortmundH 0-4 90 6.3
13.01.2024 FC HeidenheimH 1-1 90 7.2
20.12.2023 Union BerlinA 2-0 90 7.3
17.12.2023 SC FreiburgA 2-0 90 7.3
10.12.2023 FSV Mainz 05H 0-0 90 7.3
01.12.2023 SV Darmstadt 98A 0-1 90 7.2
24.11.2023 Bayern MunichH 0-1 90 1 7.2
11.11.2023 Vfl BochumA 1-1 90 1 7.2
04.11.2023 FC AugsburgH 1-1 90 1 7.3
28.10.2023 RB LeipzigA 6-0 90 1 6.7
22.10.2023 Borussia MonchengladbachH 3-1 79 2 7.2
08.10.2023 Bayer LeverkusenA 3-0 90 6.9
30.09.2023 VfB StuttgartH 0-2 90 6.3
23.09.2023 Werder BremenA 2-1 90 2 7.2
16.09.2023 1899 HoffenheimH 1-3 90 2 7.2
03.09.2023 Eintracht FrankfurtA 1-1 90 7.0
26.08.2023 VfL WolfsburgH 1-2 90 1 6.2
19.08.2023 Borussia DortmundA 1-0 90 7.2
27.05.2023 Bayern MunichH 1-2 90 6.6
20.05.2023 Werder BremenA 1-1 90 1 6.5
12.05.2023 Hertha BerlinH 5-2 90 2 5 8.9
05.05.2023 Bayer LeverkusenA 1-2 90 6.3
29.04.2023 SC FreiburgH 0-1 90 2 7.0
22.04.2023 1899 HoffenheimA 1-3 90 6.3
15.04.2023 FSV Mainz 05H 1-1 90 7.2
08.04.2023 FC AugsburgA 1-3 90 7.2
02.04.2023 Borussia MonchengladbachH 0-0 90 1 7.7
18.03.2023 Borussia DortmundA 6-1 90 6.0
10.03.2023 Vfl BochumH 0-2 90 6.5
04.03.2023 Union BerlinA 0-0 90 7.3
25.02.2023 VfL WolfsburgH 0-2 90 2 6.9
12.02.2023 Eintracht FrankfurtH 3-0 90 1 1 7.6
04.02.2023 RB LeipzigH 0-0 90 7.5
29.01.2023 FC Schalke 04A 0-0 90 2 7.3
21.01.2023 Werder BremenH 7-1 90 6.9
12.11.2022 Hertha BerlinA 2-0 90 6.7
03.11.2022 NiceH 2-2 90 6.3
30.10.2022 1899 HoffenheimH 1-1 90 6.9
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ37
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 105 maç
FC Koln 105maç 2021–2025
Hannover 96 2017–2020
Hannover 96 II 2013–2016
Köln II 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 Hannover 96 1.FC Köln free transfer
2016-07-01 1.FC Köln II Hannover 96 free transfer
2015-07-01 Hannover 96 U19 1.FC Köln II free transfer
2013-07-01 Hannover 96 U17 Hannover 96 U19 -
2011-07-01 Hannover Yth. Hannover 96 U17 -
2008-07-01 Diekholzen Yth. Hannover Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 29 maç
03.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
02.2024 HastalıkŞüpheli 3 maç
08.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 DFB Pokal2024 · 1.FC Köln 2sarı · 4 maç
🟨 DFB Pokal2023 · 1.FC Köln 2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 675 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Bundesliga 2025
PERFORMANS71.9675 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 65.2
Ayağı iyi stoper 64.8
Agresif stoper 62.9
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 40/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %88
Dakika %42
Değer / getiri %42
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %90
Dakika %64
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 71.9 74 97
Pas hacmi / 90 49.07 42 100
İkili mücadele kazanma 58.75 58 100
Müdahale / 90 2 3 67
Pas arası / 90 1.47 1.9 77
Dakika güvenliği 30 80 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam