Juan Boselli
Uruguay · Defender

Juan Boselli

YAŞ22
BOY183
KİLO80
KULÜPGetafe
DOĞUM YERİMontevideo
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Copa UruguayNone · Uruguay
🏆 Segunda DivisiónNone · Uruguay
🏆 FIFA U20 World CupNone · World
🏆 Super CopaNone · Argentina
🏆 Trofeo de CampeonesNone · Argentina
🏆 Trofeo de Campeones2024 · Argentina
🏆 Super Copa2024 · Argentina
🏆 FIFA U20 World Cup2023 · World
🏆 Trofeo de Campeones2023 · Argentina
🏆 Copa Uruguay2022 · Uruguay
🏆 Segunda División2021 · Uruguay
🥈 CONMEBOL U20None · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL U202023 · South America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 5 22 0 0 5.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueGetafe 2 0 0 0
La LigaGetafe 3 22 0 0 5.90
2025/26 54 2.030 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaEstudiantes L.P. 15 1.127 0 0 6.82
La LigaGetafe 18 386 0 0 6.67
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 15 201 0 0 6.60
CONMEBOL LibertadoresEstudiantes L.P. 4 176 0 0 6.90
CONMEBOL LibertadoresRiver Plate 2 140 0 0 7.60
Şut6
Kilit pas3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan116%58
Müdahale49
Faul253 kazanılan
İlk 112034 yedek
Kart5
2024/25 21 1.105 1 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaEstudiantes L.P. 11 830 1 0 7.08
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 10 275 0 0 7.00
Şut7%43 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan82%65
Müdahale34
Faul111 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11129 yedek
G+A / 900.08
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 113456 yedek girdi
KART11
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-1-3-2 — 11 4-3-3 — 11 5-3-2 — 11 5-4-1 — 10 4-3-1-2 — 7 77 maç
  • 4-2-3-127%35
  • 4-1-3-211%14
  • 4-3-311%14
  • 5-3-211%14
  • 5-4-110%13
  • 4-3-1-27%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 OsasunaA 1-0
27.08.2026 FK PartizanA 2-1
23.08.2026 Racing SantanderH 1-0 5
20.08.2026 FK PartizanH 3-1
15.08.2026 AlavesA 3-0 17 5.9
23.05.2026 OsasunaH 1-0
17.05.2026 ElcheA 1-0
13.05.2026 MallorcaH 3-1 17 6.9
10.05.2026 OviedoA 0-0
03.05.2026 Rayo VallecanoH 0-2
25.04.2026 BarcelonaH 0-2 45 6.3
22.04.2026 Real SociedadA 0-1 93 1 6.9
13.04.2026 LevanteA 1-0 2
05.04.2026 Athletic ClubH 2-0 89 6.9
21.03.2026 EspanyolA 1-2 13 6.7
14.03.2026 Atletico MadridA 1-0
08.03.2026 Real BetisH 2-0 18 6.7
02.03.2026 Real MadridA 0-1 96 6.3
22.02.2026 SevillaH 0-1
14.02.2026 VillarrealH 2-1 3
08.02.2026 AlavesA 0-2
01.02.2026 Celta VigoH 0-0 3
26.01.2026 GironaA 1-1 7
24.11.2025 Racing ClubA 3-2
16.11.2025 Velez SarsfieldA 0-0
18.10.2025 Talleres CordobaA 0-2
12.10.2025 Sarmiento JuninH 0-1
06.10.2025 Rosario CentralA 2-1
28.09.2025 Deportivo RiestraH 1-2
21.09.2025 Atletico TucumanA 2-0 90 5.9
13.09.2025 Estudiantes L.P.A 1-2
31.08.2025 San Martin S.J.H 2-0
26.08.2025 LanusA 1-1 63 6.7
22.08.2025 Libertad AsuncionH 1-1 50 7.3
17.08.2025 Godoy CruzH 4-2
15.08.2025 Libertad AsuncionA 0-0 90 1 7.9
09.08.2025 IndependienteA 0-0 48 7.2
27.07.2025 San LorenzoH 0-0
20.07.2025 Instituto CordobaA 0-4
14.07.2025 PlatenseH 3-1
28.05.2025 Carabobo FCH 2-0
15.05.2025 BotafogoA 3-2 79 6.9
10.05.2025 Rosario CentralA 2-0 56 6.5
08.05.2025 Universidad de ChileA 0-3 97 6.9
02.05.2025 Argentinos JRSA 4-0 45 1 6.9
28.04.2025 TigreH 0-0
24.04.2025 BotafogoH 1-0
19.04.2025 Boca JuniorsA 2-0 95 2 6.3
13.04.2025 Gimnasia L.P.A 1-1 90 6.9
15.03.2025 Newells Old BoysH 1-1 90 7.9
09.03.2025 Defensa Y JusticiaA 1-0 14 6.2
01.03.2025 River PlateA 0-2 97 7.2
21.02.2025 Central Cordoba de SantiagoH 3-2 90 6.9
15.02.2025 AldosiviA 2-2 90 6.2
11.02.2025 BanfieldH 1-0 90 7.2
08.02.2025 Independ. RivadaviaA 2-2 96 1 6.3
03.02.2025 Racing ClubH 2-0 94 7.5
29.01.2025 HuracanA 0-0 90 7.2
25.01.2025 Union Santa FeH 3-1 90 6.3
13.12.2024 Argentinos JRSH 2-2 90 6.9
ŞUT4
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.064 26' · xG 0.028 11' · xG 0.068 90' · xG 0.262
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 2 (%50) Asist sonrası — 1 (%25) Korner — 1 (%25) 4 şut
  • Duran top2%50
  • Asist sonrası1%25
  • Korner1%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%75) Kafa — 1 (%25) 4 şut
  • Sağ ayak3%75
  • Kafa1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
AKSİYON HARİTASI178 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR178
Pas 85 Pas — 85 (%50) Uzaklaştırma 20 Uzaklaştırma — 20 (%12) İkili mü… 14 İkili mücadele — 14 (%8) Müdahale 13 Müdahale — 13 (%8) Top kazanma 11 Top kazanma — 11 (%7) Top t… 8 Top teması — 8 (%5) Hava topu — 6 (%4) Faul — 5 (%3) Bloke edilen pas — 5 (%3) Kurtarılan şut — 2 (%1)
  • Pas85%50
  • Uzaklaştırma20%12
  • İkili mücadele14%8
  • Müdahale13%8
  • Top kazanma11%7
  • Top teması8%5
  • Hava topu6%4
  • Faul5%3
  • Bloke edilen pas5%3
  • Kurtarılan şut2%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 80 maç
Getafe 23maç 2025–2026
Estudiantes L.P. 30maç 2024–2025
River Plate 27maç 2024–2025
Uruguay 2023
Defensor Sporting 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 River Plate Getafe
2026-06-30 Getafe CF CA River Plate Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 River Plate Getafe
2026-06-29 Getafe River Plate
2025-06-30 Estudiantes LP River Plate End of loan
2024-08-29 River Plate Estudiantes LP loan transfer
2023-08-24 Defensor SC River Plate €3.40m
2021-04-01 Defensor SC U19 Defensor SC -
SCOUT RAPORUAggregated only · 1127 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.1Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS71.71127 dk
KARARVeri yetersiz53/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 48.8
Defansif bek 44.3
Klasik stoper 40.9
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %92
Dakika %66
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %89
Dakika %74
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 4.2 3 100
Ortalama rating 6.67 7.1 94
Performans skoru 49.1 74 66
İkili mücadele kazanma 53.19 62 86
Blok / 90 0.23 1.2 19
Pas arası / 90 0 2.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam