C. Zady Sery
Côte d'Ivoire · Midfielder

C. Zady Sery

YAŞ26
BOY177
KİLO69
KULÜPMolde
DOĞUM YERİAgbeille
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 1A
Gol10.17 / 90
Asist10.17 / 90
Şut81.37 / 90
Kilit pas40.68 / 90
Başarılı dripling81.37 / 90
Kazanılan ikili335.65 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
Gol — %25 (0.17) Şut — %18 (1.4) Asist — %68 (0.17) Kilit pas — %18 (0.68) Drible — %95 (1.37) İkili mücadele — %82 (%48) 51 ORT. % 25 18 68 18 95 82
  • Gol 0.17 %25
  • Şut 1.4 %18
  • Asist 0.17 %68
  • Kilit pas 0.68 %18
  • Drible 1.37 %95
  • İkili mücadele %48 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 526 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 CupNone · Serbia · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Serbia · 2nd Place
2026/27 15 526 1 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 15 526 1 1 6.74
Şut8%50 isabet
Kilit pas4
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan33%48
Müdahale12
Faul311 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11510 yedek
G+A / 900.34
2025/26 19 839 3 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 19 839 3 0 6.79
Şut11%27 isabet
Kilit pas9
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan51%50
Müdahale5
Faul420 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11109 yedek
G+A / 900.32
Kart21
TOPLAM GOL4
İLK 111513 yedek girdi
KART4
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 11 4-2-3-1 — 7 4-1-4-1 — 6 4-3-3 — 4 28 maç
  • 4-4-211%39
  • 4-2-3-17%25
  • 4-1-4-16%21
  • 4-3-34%14
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 E. HestadE. Hestad 1 M. EikremM. Eikrem Sery 2
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 ValerengaA 3-4 60 1 2 7.0
16.08.2026 TromsoH 3-2
02.08.2026 Sarpsborg 08 FFH 3-3 64 6.7
26.07.2026 KFUM OsloA 2-4 26 6.7
18.07.2026 BrannH 1-2
11.07.2026 AalesundA 2-2 22 6.7
30.05.2026 SandefjordH 2-1 19 1 6.9
25.05.2026 Sarpsborg 08 FFA 2-1 15 6.3
16.05.2026 Kristiansund BKH 1-0
10.05.2026 TromsoA 2-0 33 1 7.2
19.04.2026 StartA 1-1 90 1 6.2
12.04.2026 Ham-KamH 4-1 60 2 6.6
06.04.2026 LillestromH 0-1 67 6.6
21.03.2026 VikingA 4-1 25 6.5
14.03.2026 RosenborgH 2-0 45 1 1 7.5
30.11.2025 Sarpsborg 08 FFA 1-0 24 6.3
22.11.2025 BrannH 4-0 69 7.0
09.11.2025 HaugesundA 0-2 9 1 1 7.9
01.11.2025 RosenborgH 4-2
26.10.2025 Bodo/GlimtA 4-1 18 6.2
19.10.2025 SandefjordH 1-3 24 2 7.0
04.10.2025 Kristiansund BKA 2-1 25 1 6.9
28.09.2025 ValerengaH 4-1 28 6.6
21.09.2025 VikingA 1-0 26 6.6
13.09.2025 FredrikstadH 1-2 71 6.9
31.08.2025 StromsgodsetA 3-1 60 6.2
24.08.2025 TromsoH 2-0 10 1 6.3
17.08.2025 KFUM OsloA 0-0 71 6.6
09.08.2025 Ham-KamH 1-0 83 1 6.9
03.08.2025 BryneH 2-0 77 1 3 7.6
19.07.2025 StromsgodsetH 4-1 90 1 2 8.3
05.07.2025 TromsoA 1-0 44 5.6
29.06.2025 KFUM OsloH 2-3 45 7.2
22.06.2025 ValerengaA 2-3 65 6.2
ŞUT13
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.085 39' · xG 0.058 34' · xG 0.077 77' · xG 0.023 76' · xG 0.056 88' · xG 0.018 50' · xG 0.038 27' · xG 0.042 14' · xG 0.087 83' · xG 0.027 73' · xG 0.053 52' · xG 0.024 45' · xG 0.12 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%77) Duran top — 1 (%8) Kontra atak — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası10%77
  • Duran top1%8
  • Kontra atak1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 9 (%69) Sağ ayak — 4 (%31) 13 şut
  • Sol ayak9%69
  • Sağ ayak4%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 5 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 34 maç
Molde 34maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-03-25 Vojvodina Molde
2024-02-10 Caen Vojvodina
2019-09-26 Ajaccio Caen
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eliteserien2025 · Molde 1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 839 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.0Eliteserien 2025
PERFORMANS45.9839 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİStabil+6.4
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 49.3
Baskıcı forvet 48.8
Bağlantı kuran forvet 48.1
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %46
Dakika %62
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %61
Dakika %75
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.72 7.2 93
Performans skoru 49.8 76 66
Asist / 90 0.25 0.32 78
Başarılı drible / 90 1.53 2.2 70
Pas hacmi / 90 42.71 38 100
Kilit pas / 90 0.76 2 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.22. Dakika delta -14.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam