Gol11.61 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.61 / 90
Kilit pas11.61 / 90
Kazanılan ikili34.82 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.610.11
Asist
0.000.00
Şut
1.610.98
Kilit pas
1.610.98
Kazanılan ikili
4.826.32
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico
🏆
Liga de Expansión MX2021/2022 · Mexico
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
3
56
1
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan3%30
Müdahale2
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1112 yedek
G+A / 901.61
2025/26
34
1.302
2
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas16
Drible27%46 başarı
İkili kazanılan86%47
Müdahale17
Faul1638 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111420 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2024/25
41
1.609
1
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas21
Drible21%50 başarı
İkili kazanılan67%45
Müdahale22
Faul2020 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111724 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2023/24
32
2.359
8
4
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%60 isabet
Kilit pas39
Drible38%52 başarı
İkili kazanılan102%39
Müdahale28
Faul2729 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11275 yedek
G+A / 900.46
Kart11
2022/23
17
396
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan20%41
Müdahale4
Faul69 kazanılan
İlk 11314 yedek
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 113345 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%57
- 4-4-210%14
- 4-3-37%10
- 4-1-4-16%9
- 3-4-2-14%6
- 5-3-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atlante FCA | 1-1 | 0 | – | – | ||
| 22.08.2026 | MonterreyH | 2-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2026 | NecaxaA | 1-2 | 26↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.04.2026 | TolucaA | 4-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | PueblaA | 0-1 | 60 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | AtlasH | 2-0 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 22.03.2026 | Atletico San LuisA | 1-2 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 45 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2026 | Club TijuanaH | 0-3 | 34 | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | MazatlánA | 4-2 | 43↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | NecaxaH | 2-1 | 34↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.02.2026 | Santos LagunaH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | MonterreyA | 1-0 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | Club QueretaroA | 2-0 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Tigres UANLH | 1-2 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 18.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 83 | 2 | 7.7 | ||
| 14.01.2026 | PachucaA | 2-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 15.12.2025 | Tigres UANLH | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 12.12.2025 | Tigres UANLA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | MonterreyH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2025 | MonterreyA | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | FC JuarezH | 0-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | FC JuarezA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | AtlasA | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | LeonA | 2-4 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | MonterreyH | 6-2 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-3 | 23↑ | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | PueblaH | 3-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | Atletico San LuisA | 1-3 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Cruz AzulA | 1-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 52↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | FC JuarezA | 0-2 | 79 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 27.07.2025 | Tigres UANLH | 3-4 | 66 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | Santos LagunaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | NecaxaH | 3-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 26.05.2025 | Club AmericaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | MonterreyH | 2-1 | 34↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.05.2025 | MonterreyA | 3-2 | 67 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | Cruz AzulH | 2-2 | 77 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.04.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | AtlasA | 2-3 | 69 | 1 | – | 7.7 | |
| 07.04.2025 | Santos LagunaH | 2-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | PachucaH | 3-2 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | PueblaA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 62 | – | 6.7 | ||
| 27.02.2025 | Club QueretaroH | 5-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 22.02.2025 | FC JuarezA | 0-4 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | LeonA | 3-3 | 45↑ | 2 | 7.5 | ||
| 02.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | MazatlánA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | MonterreyH | 1-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | Club TijuanaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Club AmericaH | 0-2 | 38↑ | – | 6.7 |
ŞUT19
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%53
- Açık oyun6%32
- Korner2%11
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%53
- Sol ayak9%47
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 4 %21
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 5 %26
- 76-90+' 4 %21
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 826 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.4Liga MX 2025
PERFORMANS37.1826 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%43
Dakika
%59
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%52
Dakika
%75
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Halil DervişoğluRizespor · 26
%95
2gol
0asist
53scout
€800K
Süper Lig
Samuel MbangulaWerder Bremen · 21
%88
3gol
2asist
70scout
€8.00M
Bundesliga
Emilio RodriguezLeon · 22
%76
0gol
0asist
40scout
Liga MX
Christopher LungoyiGazişehir Gaziantep · 25
%74
3gol
2asist
71scout
€1.00M
Süper Lig
Maurice KrattenmacherHertha BSC · 20
%71
1gol
0asist
53scout
2. Bundesliga
Nikolaus WurmbrandRapid Vienna · 19
%69
4gol
1asist
69scout
€5.00M
Bundesliga
Samuel Amo-AmeyawStrasbourg · 19
%61
2gol
2asist
67scout
€8.00M
Ligue 1
Bernard KamungoFC Dallas · 23
%60
2gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum