Paraguay · Attacker
José Luis Morales
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON1G · 3A
Gol10.17 / 90
Asist30.52 / 90
Şut71.21 / 90
Kilit pas81.39 / 90
Başarılı dripling61.04 / 90
Kazanılan ikili233.99 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 35 forvetler
- Gol 0.17 %35
- Şut 1.2 %18
- Asist 0.52 %88
- Kilit pas 1.39 %68
- Drible 1.04 %68
- İkili mücadele %43 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 519 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Liga MX2026 · U.N.A.M. - Pumas · 6 maç
1gol24.
3asist2.
17.
Liga MX2025 · U.N.A.M. - Pumas · 23 maç
9gol17.
32.
Liga MX2025 · Toluca · 10 maç
2gol38.
3asist32.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Division ProfesionalNone · Paraguay
🏆
Campeón de CampeonesNone · Mexico
🏆
Liga MX2025 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2025 · Mexico
🏆
Division Profesional2021 · Paraguay
🏆
Division Profesional2020 · Paraguay
🏆
Division Profesional2018 · Paraguay
🥈
Division ProfesionalNone · Paraguay · 2nd Place
🥈
Copa ParaguayNone · Paraguay · 2nd Place
🥈
SupercopaNone · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2022 · Paraguay · 2nd Place
🥈
Supercopa2021 · Paraguay · 2nd Place
🥈
Copa Paraguay2018 · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2017 · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
6
519
1
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas8
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan23%43
Müdahale4
Faul62 kazanılan
Ofsayt2
İlk 116
G+A / 900.69
2025/26
44
2.634
9
5
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%53 isabet
Kilit pas30
Drible12%38 başarı
İkili kazanılan110%41
Müdahale21
Faul3845 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı4
İlk 112915 yedek
G+A / 900.48
Kart11
2024/25
32
758
3
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas16
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan54%38
Müdahale15
Faul1916 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11725 yedek
G+A / 900.47
2023/24
28
1.052
4
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%62 isabet
Kilit pas12
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan45%34
Müdahale9
Faul2213 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11919 yedek
G+A / 900.51
Kart3
TOPLAM GOL164 penaltı
İLK 114140 yedek girdi
KART1
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 6 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%51
- 4-4-211%16
- 3-1-4-210%14
- 5-3-26%9
- 3-4-2-14%6
- 5-4-13%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Club TijuanaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2026 | NecaxaH | 1-1 | 85 | 2 | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | Club QueretaroH | 0-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | FC JuarezA | 1-5 | 76 | 1 | 2 | 1 | 8.3 |
| 22.07.2026 | TolucaA | 1-2 | 91 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 18.07.2026 | CF PachucaH | 0-3 | 96 | 1 | 6.7 | ||
| 25.05.2026 | Cruz AzulH | 1-2 | 91 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 22.05.2026 | Cruz AzulA | 0-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2026 | CF PachucaH | 1-0 | 93 | 3 | 6.3 | ||
| 15.05.2026 | CF PachucaA | 1-0 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 11.05.2026 | Club AmericaH | 3-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Club AmericaA | 3-3 | 89 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | PachucaA | 0-2 | 82 | 1 | 1 | 1 | 7.3 |
| 22.04.2026 | FC JuarezH | 4-2 | 95 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 18.04.2026 | Atletico San LuisA | 0-2 | 91 | – | 8.3 | ||
| 12.04.2026 | MazatlánH | 3-1 | 85 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 06.04.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-2 | 54 | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | Club AmericaH | 1-0 | 97 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 15.03.2026 | Cruz AzulH | 2-2 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | NecaxaA | 0-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 04.03.2026 | TolucaH | 2-3 | 88 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 28.02.2026 | Club TijuanaA | 1-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | MonterreyH | 2-0 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | PueblaA | 2-3 | 93 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 08.02.2026 | AtlasA | 2-2 | 82 | 2 | 6.0 | ||
| 31.01.2026 | Santos LagunaH | 4-0 | 56 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | LeonH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | Tigres UANLA | 0-1 | 82 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 11.01.2026 | Club QueretaroH | 1-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | Tigres UANLA | 1-0 | 34↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | MonterreyH | 3-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 04.12.2025 | MonterreyA | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | FC JuarezH | 0-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | FC JuarezA | 1-2 | 56 | 2 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | AtlasA | 0-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 27.10.2025 | PachucaH | 2-2 | 15↑ | 2 | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Club TijuanaA | 0-0 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Club QueretaroH | 4-0 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | LeonA | 2-4 | 8↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | MazatlánH | 3-1 | 76 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 25.09.2025 | MonterreyH | 6-2 | 13↑ | 2 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-3 | 14↑ | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | PueblaH | 3-1 | 81 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 30.08.2025 | Atletico San LuisA | 1-3 | 32↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.08.2025 | Cruz AzulA | 1-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | FC JuarezA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 6.0 | |
| 17.07.2025 | Santos LagunaA | 2-4 | 30 | – | 6.0 | ||
| 13.07.2025 | NecaxaH | 3-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 26.05.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 26↑ | 1 | 7.5 | ||
| 23.05.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | 5↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | MonterreyH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | MonterreyA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Cruz AzulH | 2-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AtlasA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2025 | Santos LagunaH | 2-1 | 22↑ | – | 6.5 |
ŞUT60
GOL9
xG8.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%15.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%47
- Açık oyun11%18
- Kontra atak7%12
- Penaltı4%7
- Korner4%7
- Serbest vuruş3%5
- Diğer3%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak44%73
- Kafa15%25
- Sol ayak1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR60 şut
- 1-15' 11 %18
- 16-30' 13 %22
- 31-45' 10 %17
- 46-60' 2 %3
- 61-75' 10 %17
- 76-90+' 14 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Cerro Porteño
→
Toluca
free transfer
Cerro Porteño
→
Toluca
free transfer
2020-10-31
Club Cerro U23
→
Cerro Porteño
-
Club Cerro U23
→
Cerro Porteño
-
2020-10-01
Unknown
→
Club Cerro U23
free transfer
Unknown
→
Club Cerro U23
free transfer
2019-01-01
Olimpia U19
→
Unknown
free transfer
Olimpia U19
→
Unknown
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1912 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Liga MX 2025
PERFORMANS58.21912 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%74
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%75
Dakika
%92
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ignacio RussoTigre · 25
%95
10gol
3asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Mihajlo CvetkovićAnderlecht · 18
%94
8gol
2asist
76scout
Jupiler Pro League
Sory DiarraHaugesund · 25
%87
7gol
1asist
66scout
Eliteserien
Sambou SoumanoLorient · 24
%84
4gol
2asist
65scout
Ligue 1
Mathias KvistgaardenNorwich · 23
%83
5gol
1asist
70scout
Championship
Jesús OcejoSantos Laguna · 27
%81
4gol
2asist
62scout
Liga MX
Ismaïla SarrCrystal Palace · 27
%71
9gol
1asist
55scout
€35.00M
Premier League
Tommaso BiasciAvellino · 31
%60
12gol
3asist
68scout
€700K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



