LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Rating6.30
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Serie B2025 · Avellino · 35 maç
12gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
38
2.334
12
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%51 isabet
Kilit pas20
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan80%39
Müdahale13
Faul3939 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11308 yedek
G+A / 900.58
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-11%33
- 4-3-1-21%33
- 4-4-21%33
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | MonzaA | 3-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2026 | CatanzaroA | 3-0 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 08.05.2026 | ModenaH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | EmpoliA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | BariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | MantovaA | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | CatanzaroH | 1-1 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | PalermoA | 2-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | SampdoriaA | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.03.2026 | SudtirolH | 3-2 | 82 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.03.2026 | Virtus EntellaA | 1-2 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | PadovaH | 1-0 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 03.03.2026 | VeneziaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Juve StabiaH | 0-0 | 66 | 3 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | ReggianaA | 1-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | PescaraH | 0-1 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 11.02.2026 | FrosinoneH | 1-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | MonzaA | 2-1 | 81 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 31.01.2026 | CesenaH | 3-1 | 86 | 3 | 3 | 9.3 | |
| 24.01.2026 | SpeziaA | 1-0 | 86 | 3 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | CarrareseH | 1-2 | 64 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 10.01.2026 | SampdoriaH | 2-1 | 60 | 2 | – | 7.7 | |
| 27.12.2025 | BariA | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 20.12.2025 | PalermoH | 2-2 | 85 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.12.2025 | CatanzaroA | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | VeneziaH | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | SudtirolA | 0-1 | 68 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 22.11.2025 | EmpoliH | 0-3 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | CesenaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | ReggianaH | 4-3 | 64 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 28.10.2025 | PescaraA | 1-1 | 33↑ | 2 | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | SpeziaH | 0-4 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Juve StabiaA | 2-0 | 77 | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | MantovaH | 0-0 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | PadovaA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.09.2025 | Virtus EntellaH | 2-0 | 76 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 21.09.2025 | CarrareseA | 3-4 | 45 | – | 5.6 | ||
| 12.09.2025 | MonzaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT52
GOL12
xG6.6
xG FARKI+5.4over performing
DÖNÜŞÜM%23.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%63
- Açık oyun6%12
- Korner5%10
- Taç sonrası3%6
- Duran top3%6
- Kontra atak2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak41%79
- Kafa7%13
- Sol ayak4%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
- 1-15' 10 %19
- 16-30' 4 %8
- 31-45' 12 %23
- 46-60' 9 %17
- 61-75' 11 %21
- 76-90+' 6 %12
PİYASA DEĞERİ€700K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01
Catanzaro
→
Avellino
€570k
Catanzaro
→
Avellino
€570k
2022-07-01
Padova
→
Catanzaro
€85k
Padova
→
Catanzaro
€85k
2022-06-30
Catanzaro
→
Padova
End of loan
Catanzaro
→
Padova
End of loan
2022-01-20
Padova
→
Catanzaro
loan transfer
Padova
→
Catanzaro
loan transfer
2021-07-01
Carpi
→
Padova
€185k
Carpi
→
Padova
€185k
2021-06-30
Padova
→
Carpi
End of loan
Padova
→
Carpi
End of loan
2021-01-08
Carpi
→
Padova
loan transfer
Carpi
→
Padova
loan transfer
2019-08-22
Carrarese
→
Carpi
€50k
Carrarese
→
Carpi
€50k
2016-07-12
Ponsacco
→
Massese
free transfer
Ponsacco
→
Massese
free transfer
2015-10-10
Without Club
→
Ponsacco
-
Without Club
→
Ponsacco
-
2015-07-01
AS Livorno
→
Without Club
-
AS Livorno
→
Without Club
-
2015-06-30
Paganese
→
AS Livorno
End of loan
Paganese
→
AS Livorno
End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2334 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.9Serie B 2025
PERFORMANS66.32334 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
83.6
Pivot forvet
80.8
Bitirici
79.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%84
Dakika
%91
Değer / getiri
%45
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%84
Dakika
%96
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
66.3
76
87
Ortalama rating
6.78
7.15
95
Gol / 90
0.46
0.42
100
İkili mücadele kazanma
38.65
50
77
Şut / 90
1.81
3
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
George HirstIpswich · 26
%95
11gol
3asist
68scout
€8.00M
Championship
Anastasios DouvikasComo · 26
%83
13gol
1asist
68scout
Serie A
Mihajlo CvetkovićAnderlecht · 18
%80
8gol
2asist
76scout
Jupiler Pro League
Hyun-gyu OhBeşiktaş · 24
%75
6gol
1asist
68scout
Süper Lig
Lirim QamiliSonderjyske · 27
%72
5gol
1asist
63scout
Superliga
Gorka Carrera ZarranzReal Sociedad II · 20
%62
15gol
3asist
80scout
€3.00M
Segunda División
Phil HarresHolstein Kiel · 23
%60
10gol
3asist
76scout
€2.00M
2. Bundesliga
Giorgi GuliashviliRacing Santander · 24
%60
6gol
2asist
76scout
€2.50M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
