LİGChampionship
BU SEZON1G · 2A
Gol10.17 / 90
Asist20.33 / 90
Şut91.49 / 90
Kilit pas71.16 / 90
Başarılı dripling40.66 / 90
Kazanılan ikili315.13 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.170.12
Asist
0.330.21
Şut
1.491.00
Kilit pas
1.161.08
Başarılı dripling
0.661.82
Kazanılan ikili
5.136.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Süper Lig2020 · Hatayspor · 35 maç
7asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
SuperligaNone · Denmark
🏆
Superliga2019/2020 · Denmark
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
26
544
1
2
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas7
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan31%41
Müdahale12
Faul156 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11521 yedek
G+A / 900.5
Kart4
2024/25
35
2.170
3
5
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%33 isabet
Kilit pas26
Drible44%56 başarı
İkili kazanılan151%46
Müdahale30
Faul4246 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11278 yedek
G+A / 900.33
Kart7
2023/24
30
2.126
3
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%29 isabet
Kilit pas26
Drible43%48 başarı
İkili kazanılan146%43
Müdahale29
Faul4441 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11246 yedek
G+A / 900.25
Kart4
2022/23
32
1.647
6
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas33
Drible34%46 başarı
İkili kazanılan91%44
Müdahale18
Faul2822 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112111 yedek
G+A / 900.38
Kart31
2021/22
28
1.210
2
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas19
Drible24%47 başarı
İkili kazanılan74%45
Müdahale16
Faul1615 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111216 yedek
G+A / 900.22
Kart11
2020/21
35
2.929
6
7
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%44 isabet
Kilit pas35
Drible53%44 başarı
İkili kazanılan182%44
Müdahale41
Faul5844 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı2
İlk 11341 yedek
G+A / 900.4
Kart9
TOPLAM GOL4
İLK 113433 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%88
- 4-4-23%5
- 3-4-1-22%3
- 3-5-21%2
- 4-1-4-11%2
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | SwanseaH | 2-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | PrestonA | 0-3 | 48 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.01.2026 | SouthamptonA | 1-2 | 5↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | Stoke CityH | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2025 | MiddlesbroughA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 2-2 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | West BromH | 1-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | MillwallA | 1-3 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 10.12.2025 | WrexhamH | 2-0 | 26↑ | 2 | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | MiddlesbroughH | 1-4 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Stoke CityA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | IpswichH | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | QPRA | 3-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | PortsmouthH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | DerbyA | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | NorwichA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | LeicesterH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | BirminghamA | 2-3 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | Sheffield UtdH | 1-0 | 62 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 30.09.2025 | PrestonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | WatfordA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | SwanseaA | 2-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Bristol CityA | 4-2 | 68 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 23.08.2025 | BlackburnH | 0-3 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Oxford UnitedH | 3-2 | 24↑ | 1 | 7.0 | ||
| 31.05.2025 | HataysporH | 5-2 | 61 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.05.2025 | BesiktasA | 1-2 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | GoztepeH | 6-3 | 89 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.05.2025 | KonyasporA | 2-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | KayserisporA | 1-0 | 59 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | TrabzonsporA | 2-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | SivassporH | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | BB BodrumsporH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 32 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | AlanyasporH | 3-1 | 73 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | SamsunsporA | 2-3 | 45 | – | 5.9 | ||
| 17.02.2025 | GalatasarayH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.02.2025 | KasimpasaA | 3-2 | 77 | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | FenerbahceA | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 26.01.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.01.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | HataysporA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2025 | BesiktasH | 1-1 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 22.12.2024 | GoztepeA | 3-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | KonyasporH | 1-1 | 90 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 09.12.2024 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | EyüpsporA | 1-2 | 88 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 09.11.2024 | TrabzonsporH | 3-1 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.11.2024 | SivassporA | 2-1 | 34↑ | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2024 | BB BodrumsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | AntalyasporH | 2-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | AlanyasporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | SamsunsporH | 0-1 | 57 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | GalatasarayA | 5-0 | 59 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2024 | KasimpasaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2024 | FenerbahceH | 0-5 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 17.08.2024 | Adana DemirsporA | 1-2 | 89 | – | 6.6 |
ŞUT10
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%60
- Açık oyun3%30
- Korner1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%80
- Sol ayak1%10
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %60
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 186 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
05.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
5 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Süper Lig2022 · Adana Demirspor
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 544 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.8Championship 2025
PERFORMANS54.0544 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
61.4
Bağlantı kuran forvet
61.1
Çizgi kanadı
56.9
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%76
Dakika
%45
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%70
Dakika
%66
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.61
7.15
92
Performans skoru
54
76
71
Müdahale / 90
1.99
1.4
100
Asist / 90
0.33
0.2
100
İkili mücadele kazanma
40.79
50
82
Gol / 90
0.17
0.42
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Thierno BalloMillwall · 23
%95
1gol
5asist
63scout
Championship
Tyler GoodrhamOxford United · 22
%78
1gol
1asist
51scout
Championship
Santeri HostikkaVan Spor Kulübü · 28
%76
4gol
2asist
58scout
1. Lig
Jamie DonleyOxford United · 20
%73
1gol
1asist
51scout
Championship
Agustín MoreiraGIL Vicente · 24
%70
2gol
1asist
57scout
Primeira Liga
Carlos VicenteBirmingham · 26
%65
3gol
1asist
57scout
€7.00M
Championship
Ayoze PérezVillarreal · 32
%62
5gol
4asist
63scout
La Liga
Diego RubioAustin · 32
%60
2gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


