LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.55 / 90
Kilit pas30.83 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili133.58 / 90
Rating6.46
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 105 orta sahalar
- Kilit pas 0.83 %37
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.28 %29
- Pas isabeti %79 %32
- Top kapma 1.10 %13
- İkili mücadele %32 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 327 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Copa del Rey2025 · Alaves · 4 maç
3gol3.
1asist10.
40.
La Liga2025 · Alaves · 8 maç
3gol40.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Primera División RFEF2022/2023 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
5
327
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan13%32
Müdahale4
Faul64 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
2025/26
38
2.256
8
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%68 isabet
Kilit pas40
Drible18%32 başarı
İkili kazanılan138%48
Müdahale45
Faul2256 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı3
İlk 112117 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2024/25
38
3.097
5
5
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%48 isabet
Kilit pas63
Drible33%35 başarı
İkili kazanılan175%42
Müdahale47
Faul3862 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11353 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2023/24
19
1.118
2
4
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas34
Drible15%41 başarı
İkili kazanılan77%46
Müdahale16
Faul1825 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11127 yedek
G+A / 900.48
Kart1
TOPLAM GOL174 penaltı
İLK 117529 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 6 %35
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 2 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-162%63
- 4-4-218%18
- 4-1-4-110%10
- 4-3-35%5
- 5-4-12%2
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | WolvesH | 2-2 | 6 | 0 | 6.5 | ||
| 01.09.2026 | SouthamptonH | 1-1 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 28.08.2026 | WrexhamA | 1-2 | 86 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2026 | Bristol CityH | 2-2 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | Sheffield UtdA | 0-0 | 87 | – | 6.0 | ||
| 02.05.2026 | PortsmouthA | 1-1 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Bristol CityH | 2-1 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | PrestonH | 2-1 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Hull CityA | 1-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | WrexhamH | 2-0 | 85 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 06.04.2026 | IpswichA | 2-1 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.04.2026 | BlackburnH | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | DerbyA | 1-0 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | Sheffield UtdH | 1-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | QPRH | 1-0 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | CharltonA | 1-0 | 81 | – | 6.0 | ||
| 02.03.2026 | MiddlesbroughH | 1-3 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 25.02.2026 | MillwallA | 3-0 | 80 | – | 5.9 | ||
| 21.02.2026 | NorwichA | 1-2 | 71 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.02.2026 | West BromH | 0-0 | 39↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | LeicesterH | 2-1 | 62 | 2 | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | Oxford UnitedA | 0-2 | 24↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 25.01.2026 | Real BetisH | 2-1 | 83 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 18.01.2026 | Atletico MadridA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.01.2026 | VillarrealA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.01.2026 | OviedoH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | OsasunaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | Real MadridH | 1-2 | 30↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 06.12.2025 | Real SociedadH | 1-0 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | Celta VigoH | 0-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | GironaA | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | EspanyolH | 2-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 57 | – | 6.2 | ||
| 20.10.2025 | ValenciaH | 0-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | ElcheH | 3-1 | 53↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.09.2025 | MallorcaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | GetafeA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | SevillaH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 13.09.2025 | Athletic ClubA | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Atletico MadridH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.08.2025 | Real BetisA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | LevanteH | 2-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | OsasunaH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 18.05.2025 | ValladolidA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | ValenciaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | Atletico MadridH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | Real SociedadH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.04.2025 | SevillaA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 13.04.2025 | Real MadridH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | GironaA | 0-1 | 90 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 29.03.2025 | Rayo VallecanoH | 0-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 14.03.2025 | Las PalmasA | 2-2 | 61 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | VillarrealH | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | MallorcaA | 1-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | EspanyolH | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | LeganesA | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | GetafeH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | BarcelonaA | 1-0 | 76 | – | 6.3 |
ŞUT32
GOL8
xG6.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%41
- Açık oyun6%19
- Kontra atak6%19
- Penaltı3%9
- Korner2%6
- Duran top1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%53
- Sol ayak14%44
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 7 %22
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 6 %19
- 76-90+' 8 %25
PİYASA DEĞERİ€7.00M-30.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Calahorra
→
Racing Ferrol
free transfer
Calahorra
→
Racing Ferrol
free transfer
2021-07-01
SD Ejea
→
Calahorra
free transfer
SD Ejea
→
Calahorra
free transfer
2021-01-01
Gimnàstic
→
SD Ejea
free transfer
Gimnàstic
→
SD Ejea
free transfer
2020-10-05
Dep. Aragón
→
Gimnàstic
free transfer
Dep. Aragón
→
Gimnàstic
free transfer
2018-07-01
Zaragoza U19
→
Dep. Aragón
-
Zaragoza U19
→
Dep. Aragón
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1263 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8La Liga 2025
PERFORMANS46.01263 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
75.4
Baskıcı forvet
74.0
Baskıcı forvet
70.8
Çizgi kanadı
67.5
Bağlantı kuran forvet
67.2
Çizgi kanadı
61.2
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%58
Dakika
%66
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%61
Dakika
%84
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Kilit pas / 90
1.92
1.6
100
Performans skoru
46
76
60
Pas hacmi / 90
33.56
34
99
Gol / 90
0.36
0.38
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Welinton TorraoSanta Clara · 26
%95
1gol
1asist
42scout
Primeira Liga
Keshi AndersonBirmingham · 30
%87
1gol
0asist
38scout
Championship
Luca MarseilerSV Darmstadt 98 · 28
%84
2gol
1asist
55scout
€1.00M
2. Bundesliga
Fernando MonarrezPuebla · 26
%76
1gol
3asist
52scout
Liga MX
NeguebaMirassol · 26
%74
7gol
3asist
63scout
Serie A
Noa LangNapoli · 26
%70
1gol
2asist
50scout
€13.00M
Serie A
PepêFC Porto · 28
%65
3gol
4asist
47scout
€20.00M
Primeira Liga
Sebastiano EspositoCagliari · 23
%60
7gol
5asist
71scout
€1.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



