Salvatore Esposito
Italy · Attacker

Salvatore Esposito

YAŞ23
BOY186 cm
KİLO76 kg
KULÜPCagliari
DOĞUM YERİCastellammare di Stabia
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON7G · 5A
Gol70.24 / 90
Asist50.17 / 90
Şut421.42 / 90
Kilit pas692.33 / 90
Başarılı dripling170.57 / 90
Kazanılan ikili1484.99 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 64 forvetler
Gol — %40 (0.24) Şut — %25 (1.4) Asist — %68 (0.17) Kilit pas — %95 (2.33) Drible — %30 (0.57) İkili mücadele — %81 (%49) 56 ORT. % 40 25 68 95 30 81
  • Gol 0.24 %40
  • Şut 1.4 %25
  • Asist 0.17 %68
  • Kilit pas 2.33 %95
  • Drible 0.57 %30
  • İkili mücadele %49 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2670 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Coppa Italia2024 · Empoli · 4 maç 2gol5. 1asist8.
6. Coppa Italia2025 · Cagliari · 3 maç 1gol16. 1asist6.
13. Serie A2025 · Cagliari · 36 maç 5asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Super League2021/2022 · Switzerland · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2019 Republic of Ire · Europe · 2nd Place
🥈 Serie A2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2021 2 2022 2 2024 8 2025 12
GolAsist
2025/26 42 2.846 7 5 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 37 2.670 7 5 7.03
FIFA Club World CupInter 4 141 0 0 6.67
Coppa ItaliaCagliari 1 35 0 0 7.70
Şut44%39 isabet
Kilit pas71
Drible18%44 başarı
İkili kazanılan164%50
Müdahale58
Faul4764 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11366 yedek
G+A / 900.38
Kart7
2024/25 34 2.341 8 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AEmpoli 34 2.341 8 0 7.09
Şut39%54 isabet
Kilit pas36
Drible29%48 başarı
İkili kazanılan168%46
Müdahale57
Faul4756 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 11277 yedek
G+A / 900.31
Kart1
2022/23 23 722 2 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 15 536 1 0 6.62
UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht 8 186 1 0 6.90
Şut15%33 isabet
Kilit pas13
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan36%35
Müdahale12
Faul1615 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11617 yedek
G+A / 900.25
2021/22 5 211 1 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893 5 211 1 1 6.80
Şut4%75 isabet
Kilit pas2
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan13%33
Müdahale2
Faul55 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1123 yedek
G+A / 900.85
TOPLAM GOL205 penaltı
İLK 116519 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA99
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 4 %20
  • 31-45' 3 %15
  • 46-60' 5 %25
  • 61-75' 4 %20
  • 76-90+' 3 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 29 3-4-2-1 — 28 4-4-2 — 6 3-1-4-2 — 5 4-3-1-2 — 4 3-5-1-1 — 3 75 maç
  • 3-5-229%39
  • 3-4-2-128%37
  • 4-4-26%8
  • 3-1-4-25%7
  • 4-3-1-24%5
  • 3-5-1-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 AC MilanA 1-2 92 2 7.7
17.05.2026 TorinoH 2-1 83 1 1 8.3
09.05.2026 UdineseH 0-2 89 3 7.5
03.05.2026 BolognaA 0-0 73 1 6.2
27.04.2026 AtalantaH 3-2 56 1 6.2
17.04.2026 InterA 3-0 91 1 6.6
11.04.2026 CremoneseH 1-0 69 1 1 8.2
04.04.2026 SassuoloA 2-1 89 1 2 7.5
20.03.2026 NapoliH 0-1 84 3 6.9
07.03.2026 ComoH 1-2 78 1 1 6.9
27.02.2026 ParmaA 1-1 87 1 2 6.9
21.02.2026 LazioH 0-0 73 1 7.0
16.02.2026 LecceH 0-2 89 6.9
09.02.2026 AS RomaA 2-0 73 7.0
31.01.2026 VeronaH 4-0 87 1 1 6.9
24.01.2026 FiorentinaA 1-2 64 1 2 6.6
17.01.2026 JuventusH 1-0 64 1 6.3
12.01.2026 GenoaA 3-0 69 1 8.0
08.01.2026 CremoneseA 2-2 45 1 7.0
02.01.2026 AC MilanH 0-1 66 7.2
27.12.2025 TorinoA 1-2 22 6.6
21.12.2025 PisaH 2-2 90 1 7.0
13.12.2025 AtalantaA 2-1 90 1 7.5
07.12.2025 AS RomaH 1-0 90 1 4 7.2
29.11.2025 JuventusA 2-1 69 1 1 7.3
22.11.2025 GenoaH 3-3 71 1 2 7.6
08.11.2025 ComoA 0-0 67 7.2
03.11.2025 LazioA 2-0 68 1 6.7
30.10.2025 SassuoloH 1-2 83 1 1 7.2
26.10.2025 VeronaA 2-2
19.10.2025 BolognaH 0-2 78 6.9
05.10.2025 UdineseA 1-1 83 1 6.3
27.09.2025 InterH 0-2 90 1 6.6
19.09.2025 LecceA 1-2 60 2 6.5
13.09.2025 ParmaH 2-0 74 7.2
30.08.2025 NapoliA 1-0 66 1 6.7
24.08.2025 FiorentinaH 1-1 48 2 6.6
16.08.2025 Virtus EntellaH 1-1 35 7.7
30.06.2025 FluminenseH 0-2 24 1 7.2
26.06.2025 River PlateH 2-0 14 6.6
21.06.2025 UrawaH 2-1 45 6.6
18.06.2025 MonterreyA 1-1 58 1 6.3
25.05.2025 VeronaH 1-2 82 2 6.9
18.05.2025 MonzaA 1-3 70 7.0
10.05.2025 ParmaH 2-1 84 1 6.9
04.05.2025 LazioH 0-1
27.04.2025 FiorentinaA 2-1 90 1 6.7
20.04.2025 VeneziaH 2-2 90 2 6.6
14.04.2025 NapoliA 3-0 90 1 6.7
06.04.2025 CagliariH 0-0 84 1 7.7
29.03.2025 ComoA 1-1 70 1 6.9
15.03.2025 TorinoA 1-0 67 6.9
09.03.2025 AS RomaH 0-1 66 6.9
02.03.2025 GenoaA 1-1 69 1 6.6
23.02.2025 AtalantaH 0-5 72 1 6.6
16.02.2025 UdineseA 3-0 28 6.9
08.02.2025 AC MilanH 0-2 80 6.9
02.02.2025 JuventusA 4-1 89 1 6.9
25.01.2025 BolognaH 1-1 90 6.6
19.01.2025 InterA 3-1 24 1 1 7.3
ŞUT58
GOL8
xG5.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.039 64' · xG 0.036 48' · xG 0.147 24' · xG 0.025 39' · xG 0.074 · GOL 10' · xG 0.022 90' · xG 0.098 73' · xG 0.225 43' · xG 0.02 73' · xG 0.02 3' · xG 0.034 37' · xG 0.02 45' · xG 0.135 67' · xG 0.018 21' · xG 0.008 20' · xG 0.029 31' · xG 0.788 · GOL 15' · xG 0.059 15' · xG 0.189 76' · xG 0.025 63' · xG 0.228 · GOL 57' · xG 0.058 52' · xG 0.072 23' · xG 0.012 9' · xG 0.157 56' · xG 0.202 · GOL 36' · xG 0.082 49' · xG 0.006 57' · xG 0.051 45' · xG 0.028 78' · xG 0.014 45' · xG 0.087 59' · xG 0.187 40' · xG 0.037 88' · xG 0.07 49' · xG 0.029 26' · xG 0.293 · GOL 68' · xG 0.024 54' · xG 0.09 28' · xG 0.07 27' · xG 0.049 23' · xG 0.049 73' · xG 0.4 · GOL 11' · xG 0.038 20' · xG 0.069 43' · xG 0.115 · GOL 37' · xG 0.128 43' · xG 0.03 45' · xG 0.023 44' · xG 0.084 18' · xG 0.102 70' · xG 0.012 62' · xG 0.017 38' · xG 0.025 19' · xG 0.012 38' · xG 0.013 15' · xG 0.015 94' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 25 (%43) Kontra atak — 8 (%14) Serbest vuruş — 7 (%12) Korner — 7 (%12) Açık oyun — 7 (%12) Duran top — 2 (%3) Diğer — 2 (%3) 58 şut
  • Asist sonrası25%43
  • Kontra atak8%14
  • Serbest vuruş7%12
  • Korner7%12
  • Açık oyun7%12
  • Duran top2%3
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 44 (%76) Sol ayak — 11 (%19) Kafa — 3 (%5) 58 şut
  • Sağ ayak44%76
  • Sol ayak11%19
  • Kafa3%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
1-15' — 7 16-30' — 11 31-45' — 16 46-60' — 9 61-75' — 10 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 31-45'
  • 1-15' 7 %12
  • 16-30' 11 %19
  • 31-45' 16 %28
  • 46-60' 9 %16
  • 61-75' 10 %17
  • 76-90+' 5 %9
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ7
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 104 maç
Cagliari 38maç 2025
Inter 4maç 2025
Italy U21 2021–2025
Empoli 34maç 2024
Anderlecht 23maç 2022
FC Basel 1893 5maç 2021
Italy U19 2020
Italy U17 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Inter Cagliari
2026-06-30 Cagliari Calcio Inter Milan Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Cagliari Inter
2025-08-12 Inter Cagliari
2025-07-01 Empoli Inter
2025-06-16 Empoli Inter
2024-07-17 Inter Empoli
2024-07-01 Sampdoria Inter
2023-08-22 Inter Sampdoria
2023-07-01 Bari Inter
2023-01-31 Inter Bari
2022-07-04 Inter Anderlecht
2022-07-01 FC Basel 1893 Inter
2021-07-13 Inter FC Basel 1893
2021-07-01 Venezia Inter
2021-01-15 Inter Venezia
2020-09-25 Inter Spal
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 SakatlıkKadroda yok 5 maç
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2024 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
US Sassuolo GÜÇLÜ %79 2026-08-26
Valencia CF %50 2026-08-26
US Sassuolo %73 2026-08-25
US Sassuolo %50 2026-08-24
Torino FC %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Coppa Italia2024 · Empoli 1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2670 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.4Serie A 2025
PERFORMANS50.12670 dk
KARARİzlemeye değer77/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 84.8
Bağlantı kuran forvet 84.1
Çizgi kanadı 79.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %64
Dakika %98
Değer / getiri %95
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %66
Dakika %98
Değer / getiri %99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.03 7.15 98
Performans skoru 50.1 76 66
Müdahale / 90 1.89 1.4 100
İkili mücadele kazanma 49.33 50 99
Asist / 90 0.17 0.2 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam