Sergi Cardona
France · Attacker

Sergi Cardona

YAŞ28
BOY185
KİLO76
DOĞUM YERİNîmes
LİGFriendlies
BU SEZON7G · 7A
Gol70.31 / 90
Asist70.31 / 90
Şut391.75 / 90
Kilit pas502.25 / 90
Başarılı dripling200.90 / 90
Kazanılan ikili803.59 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
Gol — %48 (0.31) Şut — %71 (1.8) Asist — %96 (0.31) Kilit pas — %100 (2.25) Drible — %58 (0.90) İkili mücadele — %65 (%45) 73 ORT. % 48 71 96 100 58 65
  • Gol 0.31 %48
  • Şut 1.8 %71
  • Asist 0.31 %96
  • Kilit pas 2.25 %100
  • Drible 0.90 %58
  • İkili mücadele %45 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2003 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Ligue 22026 · Saint Etienne · 3 maç 4gol2. 1asist9.
🥉 Ligue 22025 · Saint Etienne · 33 maç 7gol20. 7asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Challenger Pro League2017/2018 · Belgium
🏆 Ligue 12016/2017 · France
🏆 Coupe Gambardella2015/2016 · France
🥈 Tournoi U20 4 Nations2017 · World · 2nd Place
🥈 Coupe de la Ligue2016/2017 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 14 G+A
2020 8 2021 6 2022 1 2023 1 2024 10 2025 14
GolAsist
2025/26 37 2.210 7 7 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Saint Etienne 34 2.003 7 7 7.03
Ligue 1Saint Etienne 3 207 0 0 6.30
Şut41%37 isabet
Kilit pas51
Drible20%44 başarı
İkili kazanılan82%44
Müdahale26
Faul1622 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112512 yedek
G+A / 900.57
Kart3
2024/25 34 1.731 6 4 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 15 1.043 5 3 6.97
La LigaEspanyol 18 601 1 1 6.69
Şut29%52 isabet
Kilit pas28
Drible10%33 başarı
İkili kazanılan65%38
Müdahale17
Faul2119 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111915 yedek
G+A / 900.52
Kart4
2023/24 6 239 1 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 2 188 1 0 6.80
BundesligaFC Augsburg 4 51 0 0 6.53
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan9%32
Müdahale1
Faul22 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1124 yedek
G+A / 900.38
Kart1
2022/23 26 546 1 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Augsburg 12 311 1 0 6.36
Ligue 1Stade Brestois 29 14 235 0 0 6.49
Şut12%50 isabet
Kilit pas6
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan22%35
Müdahale3
Faul77 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11125 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2021/22 35 1.331 4 2 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 35 1.331 4 2 6.58
Şut24%50 isabet
Kilit pas15
Drible12%36 başarı
İkili kazanılan52%37
Müdahale13
Faul1614 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111322 yedek
G+A / 900.41
Kart2
2020/21 38 2.040 7 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 38 2.040 7 1 6.73
Şut44%39 isabet
Kilit pas20
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan57%37
Müdahale10
Faul1615 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112216 yedek
G+A / 900.35
Kart2
TOPLAM GOL221 penaltı
İLK 115173 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR22 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 10 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 10 %45
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 6 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 43 4-2-3-1 — 29 4-3-3 — 25 4-1-4-1 — 6 5-3-2 — 5 3-4-2-1 — 3 111 maç
  • 4-4-243%39
  • 4-2-3-129%26
  • 4-3-325%23
  • 4-1-4-16%5
  • 5-3-25%5
  • 3-4-2-13%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.05.2026 NiceA 4-1 69 1 6.3
26.05.2026 NiceH 0-0 67 6.3
15.05.2026 RodezH 0-0 71 1 6.3
09.05.2026 AmiensH 5-0 63 1 3 7.9
02.05.2026 RodezA 2-1 45 1 1 7.9
25.04.2026 Estac TroyesH 0-3 80 2 6.3
18.04.2026 BastiaA 2-0 53 6.6
11.04.2026 DunkerqueH 2-1 81 2 6.7
04.04.2026 NancyA 1-1 90 1 7.9
21.03.2026 AnnecyH 4-0 64 1 1 2 8.0
14.03.2026 GrenobleA 0-0 90 1 6.2
07.03.2026 RED Star FC 93H 2-0 89 6.6
28.02.2026 PAUA 0-3 68 1 1 7.2
21.02.2026 LavalH 2-1 67 2 6.7
14.02.2026 GuingampA 1-2 78 1 1 8.0
07.02.2026 MontpellierH 1-0 31 1 6.9
31.01.2026 BoulogneH 0-1 45 1 6.9
24.01.2026 ReimsA 1-0 30 6.5
17.01.2026 Clermont FootH 1-0 1
03.01.2026 Le MansA 0-0 45 1 6.7
13.12.2025 BastiaH 2-2 73 1 6.3
06.12.2025 DunkerqueA 1-0 90 4 6.5
22.11.2025 NancyH 2-1 84 1 1 7.7
08.11.2025 Estac TroyesA 2-3 82 1 1 7.9
01.11.2025 RED Star FC 93A 2-1 90 2 7.3
28.10.2025 PAUH 6-0 67 1 2 7.0
25.10.2025 AnnecyA 4-0 18 6.5
18.10.2025 Le MansH 2-3 22 6.2
09.10.2025 NetherlandsH 0-4 87 6.3
04.10.2025 MontpellierA 0-2 45 1 6.9
27.09.2025 GuingampH 2-3 32 7.0
23.09.2025 AmiensA 0-1
20.09.2025 ReimsH 3-2 74 1 1 7.0
13.09.2025 Clermont FootA 1-2 88 1 1 7.6
30.08.2025 GrenobleH 1-1 82 2 6.9
23.08.2025 BoulogneA 0-1 29 2 6.2
16.08.2025 RodezH 4-0 45 1 1 7.7
09.08.2025 LavalA 3-3 62 1 2 7.3
17.05.2025 ToulouseH 2-3 83 1 6.9
10.05.2025 ReimsA 0-2 70 1 1 1 7.9
03.05.2025 MonacoH 1-3 71 1 6.2
26.04.2025 StrasbourgA 3-1 70 4 5.9
20.04.2025 LyonH 2-1 74 1 6.9
13.04.2025 Stade Brestois 29H 3-3 90 2 2 7.9
06.04.2025 LensA 1-0 69 1 6.0
29.03.2025 Paris Saint GermainH 1-6 78 1 6.9
16.03.2025 MontpellierA 0-2 60 1 1 7.3
09.03.2025 Le HavreA 1-1 90 1 6.5
01.03.2025 NiceH 1-3 71 1 6.3
22.02.2025 AngersH 3-3 82 2 5 9.2
15.02.2025 MarseilleA 5-1 45 1 7.5
08.02.2025 RennesH 0-2 45 6.9
01.02.2025 LilleA 4-1 45 6.3
11.01.2025 LeganesH 1-1 11 6.3
22.12.2024 Las PalmasA 1-0
18.12.2024 ValenciaH 1-1 29 6.5
14.12.2024 OsasunaH 0-0 74 6.3
09.12.2024 GetafeA 1-0 79 1 6.9
30.11.2024 Celta VigoH 3-1 67 1 1 7.2
23.11.2024 GironaA 4-1 26 1 6.9
ŞUT47
GOL7
xG0.0
xG FARKI+7.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
76' · xG 0.0 11' · xG 0.0 89' · xG 0.0 · GOL 54' · xG 0.0 47' · xG 0.0 1' · xG 0.0 59' · xG 0.0 9' · xG 0.0 7' · xG 0.0 23' · xG 0.0 · GOL 18' · xG 0.0 74' · xG 0.0 34' · xG 0.0 19' · xG 0.0 12' · xG 0.0 85' · xG 0.0 61' · xG 0.0 45' · xG 0.0 55' · xG 0.0 45' · xG 0.0 22' · xG 0.0 80' · xG 0.0 51' · xG 0.0 13' · xG 0.0 1' · xG 0.0 45' · xG 0.0 87' · xG 0.0 68' · xG 0.0 19' · xG 0.0 14' · xG 0.0 32' · xG 0.0 · GOL 27' · xG 0.0 · GOL 76' · xG 0.0 66' · xG 0.0 66' · xG 0.0 11' · xG 0.0 · GOL 65' · xG 0.0 90' · xG 0.0 79' · xG 0.0 63' · xG 0.0 69' · xG 0.0 51' · xG 0.0 13' · xG 0.0 45' · xG 0.0 27' · xG 0.0 · GOL 4' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%57) Korner — 7 (%15) Kontra atak — 7 (%15) Duran top — 3 (%6) Açık oyun — 3 (%6) 47 şut
  • Asist sonrası27%57
  • Korner7%15
  • Kontra atak7%15
  • Duran top3%6
  • Açık oyun3%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 29 (%62) Sol ayak — 10 (%21) Kafa — 8 (%17) 47 şut
  • Sağ ayak29%62
  • Sol ayak10%21
  • Kafa8%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
1-15' — 11 16-30' — 7 31-45' — 6 46-60' — 7 61-75' — 8 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 1-15'
  • 1-15' 11 %23
  • 16-30' 7 %15
  • 31-45' 6 %13
  • 46-60' 7 %15
  • 61-75' 8 %17
  • 76-90+' 8 %17
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 176 maç
Saint Etienne 54maç 2023–2025
Espanyol 18maç 2024
Malta 1maç 2024
FC Augsburg 16maç 2022–2023
Stade Brestois 29 87maç 2020–2022
Cercle Brugge 2017–2018
Monaco U19 2014–2016
Monaco II 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Saint Etienne FC Augsburg
2025-07-01 FC Augsburg Saint Etienne
2025-01-28 FC Augsburg Saint Etienne
2025-01-27 Espanyol Augsburg End of loan
2024-08-10 FC Augsburg Espanyol
2024-07-01 Saint Etienne FC Augsburg
2024-06-30 Saint-Étienne Augsburg End of loan
2024-01-03 FC Augsburg Saint Etienne
2023-01-18 Stade Brestois 29 FC Augsburg € 500K
2019-08-12 Monaco Stade Brestois €1.50m
2019-06-30 Cercle Brugge Monaco End of loan
2017-07-18 Monaco Cercle Brugge loan transfer
2017-07-01 Monaco B Monaco -
2016-07-01 Monaco U19 Monaco B -
2014-07-01 AS Monaco U17 Monaco U19 -
2012-07-01 AC Pontet Jgd AS Monaco U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
02.2023 Ayak sakatlığıKadroda yok 5 maç
01.2023 CezalıKadroda yok 2 maç
10.2022 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2003 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.3Ligue 2 2025
PERFORMANS65.12003 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 94.8
Çizgi kanadı 89.3
Baskıcı forvet 89.2
Bağlantı kuran forvet 19.9
Çizgi kanadı 18.8
Pivot forvet 15.6
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %79
Dakika %89
Değer / getiri %5
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %83
Dakika %93
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 65.1 76 86
Ortalama rating 7.03 7.2 98
Asist / 90 0.31 0.32 97
Kilit pas / 90 2.25 1.6 100
Pas hacmi / 90 32.17 34 95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam