Lucas Stassin
Belgium · Attacker

Lucas Stassin

YAŞ21
BOY171
KİLO81
KULÜPSevilla
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol10.46 / 90
Asist00.00 / 90
Şut73.23 / 90
Kilit pas20.92 / 90
Başarılı dripling31.38 / 90
Kazanılan ikili125.54 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.460.44
Asist 0.000.24
Şut 3.232.58
Kilit pas 0.921.49
Başarılı dripling 1.381.25
Kazanılan ikili 5.543.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7. Ligue 22025 · Saint Etienne · 31 maç 11gol10. 6asist7.
10. Ligue 12024 · Saint Etienne · 28 maç 12gol10.
18. Jupiler Pro League2023 · KVC Westerlo · 26 maç 9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 21 G+A
2022 0 2023 11 2024 21 2025 17 2026 1
GolAsist
2026/27 3 195 1 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 3 195 1 0 6.68
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale1
İlk 113
G+A / 900.46
2025/26 34 2.517 11 6 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Saint Etienne 31 2.236 11 6 6.94
Ligue 1Saint Etienne 3 281 0 0 6.17
Şut67%51 isabet
Kilit pas39
Drible32%57 başarı
İkili kazanılan96%44
Müdahale18
Faul2231 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11277 yedek
G+A / 900.61
Kart2
2024/25 33 2.278 14 7 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 28 1.872 12 4 7.12
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 5 406 2 3 7.84
Şut42%69 isabet
Kilit pas33
Drible26%52 başarı
İkili kazanılan103%42
Müdahale20
Faul3833 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11285 yedek
G+A / 900.83
Kart5
2023/24 28 1.324 9 2 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 28 1.324 9 2 6.97
Şut28%57 isabet
Kilit pas13
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan72%46
Müdahale12
Faul2034 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111414 yedek
G+A / 900.75
Kart5
2022/23 11 131 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 4 105 0 0 6.80
UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht 7 26 0 0 6.60
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan6%55
Müdahale3
Faul23 kazanılan
İlk 1129 yedek
TOPLAM GOL161 penaltı
İLK 11347 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %25
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 4 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 21 4-2-3-1 — 11 4-1-4-1 — 4 5-4-1 — 3 3-5-2 — 1 4-4-2 — 1 41 maç
  • 4-3-321%51
  • 4-2-3-111%27
  • 4-1-4-14%10
  • 5-4-13%7
  • 3-5-21%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.09.2026 Deportivo La CorunaA 0-1 76 4 6.0
11.09.2026 ValenciaH 1-0 83 1 6.3
06.09.2026 EspanyolA 1-1 36 1 2 7.6
29.05.2026 NiceA 4-1 90 3 5.3
26.05.2026 NiceH 0-0 95 – 6.3
15.05.2026 RodezH 0-0 96 – 6.9
09.05.2026 AmiensH 5-0 90 1 2 3 9.5
02.05.2026 RodezA 2-1 90 3 5.3
25.04.2026 Estac TroyesH 0-3 90 3 6.7
18.04.2026 BastiaA 2-0 90 3 6.5
11.04.2026 DunkerqueH 2-1 90 1 4 7.3
04.04.2026 NancyA 1-1 90 1 2 6.7
21.03.2026 AnnecyH 4-0 73 1 1 2 9.2
14.03.2026 GrenobleA 0-0 90 1 6.7
07.03.2026 RED Star FC 93H 2-0 87 1 3 7.9
28.02.2026 PAUA 0-3 90 2 3 8.3
21.02.2026 LavalH 2-1 90 1 2 7.2
14.02.2026 GuingampA 1-2 85 4 6.9
07.02.2026 MontpellierH 1-0 71 – 6.9
31.01.2026 BoulogneH 0-1 74 2 6.7
24.01.2026 ReimsA 1-0 90 1 6.2
17.01.2026 Clermont FootH 1-0 89 2 7.2
03.01.2026 Le MansA 0-0 90 3 5.7
13.12.2025 BastiaH 2-2 30↑ 2 6.3
08.11.2025 Estac TroyesA 2-3 31↑ 1 6.2
01.11.2025 RED Star FC 93A 2-1 45↑ 1 6.6
28.10.2025 PAUH 6-0 18↑ 1 6.9
25.10.2025 AnnecyA 4-0 73 1 6.5
18.10.2025 Le MansH 2-3 90 1 7.3
04.10.2025 MontpellierA 0-2 89 1 2 6.3
27.09.2025 GuingampH 2-3 84 1 6.3
23.09.2025 AmiensA 0-1 90 1 5 6.6
20.09.2025 ReimsH 3-2 87 2 5 8.7
13.09.2025 Clermont FootA 1-2 45↑ 1 1 2 7.5
30.08.2025 GrenobleH 1-1 14↑ 1 6.5
23.08.2025 BoulogneA 0-1 63 – 6.2
16.08.2025 RodezH 4-0 8↑ – 6.3
26.04.2025 StrasbourgA 3-1 80 2 6.6
20.04.2025 LyonH 2-1 89 2 4 9.2
13.04.2025 Stade Brestois 29H 3-3 90 1 1 7.2
06.04.2025 LensA 1-0 90 1 6.6
29.03.2025 Paris Saint GermainH 1-6 79 1 3 7.2
16.03.2025 MontpellierA 0-2 60 2 4 8.9
09.03.2025 Le HavreA 1-1 89 1 2 7.6
01.03.2025 NiceH 1-3 90 1 3 8.2
22.02.2025 AngersH 3-3 90 – 6.9
15.02.2025 MarseilleA 5-1 90 1 1 7.0
08.02.2025 RennesH 0-2 76 – 6.6
01.02.2025 LilleA 4-1 51 – 6.6
24.01.2025 AuxerreA 1-1 90 1 2 7.2
19.01.2025 NantesH 1-1 90 – 7.0
12.01.2025 Paris Saint GermainA 2-1 90 1 6.9
04.01.2025 ReimsH 3-1 89 1 1 1 8.9
13.12.2024 ToulouseA 2-1 76 1 1 7.2
08.12.2024 MarseilleH 0-2 66 – 6.5
30.11.2024 RennesA 5-0 24↑ – 6.5
23.11.2024 MontpellierH 1-0 11↑ – 6.5
10.11.2024 LyonA 1-0 62 1 6.6
02.11.2024 StrasbourgH 2-0 56 1 1 6.6
26.10.2024 AngersA 4-2 78 1 – 7.3
ŞUT89
GOL13
xG0.7
xG FARKI+12.3over performing
DÖNÜŞÜM%14.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 56' · xG 0.0 12' · xG 0.0 37' · xG 0.0 34' · xG 0.0 30' · xG 0.0 4' · xG 0.0 82' · xG 0.0 · GOL 48' · xG 0.0 25' · xG 0.0 23' · xG 0.0 93' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 54' · xG 0.0 35' · xG 0.0 19' · xG 0.0 57' · xG 0.0 33' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 64' · xG 0.0 57' · xG 0.0 22' · xG 0.0 · GOL 21' · xG 0.0 2' · xG 0.0 36' · xG 0.0 13' · xG 0.0 11' · xG 0.0 75' · xG 0.0 64' · xG 0.0 · GOL 3' · xG 0.0 · GOL 80' · xG 0.0 · GOL 57' · xG 0.0 4' · xG 0.0 45' · xG 0.0 11' · xG 0.0 45' · xG 0.0 33' · xG 0.0 28' · xG 0.0 20' · xG 0.0 84' · xG 0.0 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 24' · xG 0.0 45' · xG 0.0 23' · xG 0.0 88' · xG 0.0 45' · xG 0.0 31' · xG 0.0 90' · xG 0.0 72' · xG 0.0 57' · xG 0.0 27' · xG 0.0 8' · xG 0.0 70' · xG 0.0 90' · xG 0.0 55' · xG 0.0 12' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 41' · xG 0.0 24' · xG 0.0 42' · xG 0.0 83' · xG 0.0 77' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 29' · xG 0.0 27' · xG 0.0 · GOL 21' · xG 0.0 78' · xG 0.0 · GOL 70' · xG 0.0 62' · xG 0.0 52' · xG 0.0 36' · xG 0.0 15' · xG 0.0 74' · xG 0.0 64' · xG 0.0 88' · xG 0.0 85' · xG 0.0 68' · xG 0.0 62' · xG 0.0 · GOL 53' · xG 0.0 85' · xG 0.304 · GOL 67' · xG 0.096 51' · xG 0.016 76' · xG 0.042 72' · xG 0.191 52' · xG 0.081 14' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 49 (%55) Kontra atak — 16 (%18) Açık oyun — 9 (%10) Korner — 7 (%8) Duran top — 4 (%4) Taç sonrası — 3 (%3) Diğer — 1 (%1) 89 şut
  • Asist sonrası49%55
  • Kontra atak16%18
  • Açık oyun9%10
  • Korner7%8
  • Duran top4%4
  • Taç sonrası3%3
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 75 (%84) Sol ayak — 8 (%9) Kafa — 5 (%6) Diğer — 1 (%1) 89 şut
  • Sağ ayak75%84
  • Sol ayak8%9
  • Kafa5%6
  • Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR89 şut
1-15' — 12 16-30' — 15 31-45' — 17 46-60' — 12 61-75' — 13 76-90+' — 20 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 76-90+'
  • 1-15' 12 %13
  • 16-30' 15 %17
  • 31-45' 17 %19
  • 46-60' 12 %13
  • 61-75' 13 %15
  • 76-90+' 20 %22
PİYASA DEĞERİ€18.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 109 maç
Sevilla 3maç 2026
Saint Etienne 62maç 2024–2025
KVC Westerlo 33maç 2023–2024
Belgium U19 2023–2024
Anderlecht 11maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-31 Saint Etienne → Sevilla —
2024-08-30 KVC Westerlo → Saint-Étienne €10.00m
2023-07-27 RSCA Futures → KVC Westerlo €2.70m
2021-07-01 Anderlecht U18 → Anderlecht U21 -
2020-07-01 Anderlecht Yth. → Anderlecht U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
RC Strasbourg Alsace %50 2026-08-20
Hull City %50 2026-08-15
SL Benfica %50 2026-08-11
SL Benfica %50 2026-08-11
Galatasaray SK %34 2026-07-11
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2236 dk

Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.2Ligue 2 2025
PERFORMANS83.02236 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük. ◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 93.3
Baskıcı forvet 93.0
Pivot forvet 92.5
Pivot forvet 24.1
Bitirici 20.9
Baskıcı forvet 20.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %97
Dakika %95
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %98
Dakika %95
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 83 76 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.94 7.2 96
Kilit pas / 90 1.49 1.6 93
Asist / 90 0.24 0.32 75
Gol / 90 0.44 0.38 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam