LİGPremier League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.31 / 90
Kilit pas40.12 / 90
Başarılı dripling70.22 / 90
Kazanılan ikili1625.05 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.71 %62
- Pas arası 1.12 %53
- Blok 0.59 %70
- İkili mücadele %68 %97
- Pas isabeti %91 %94
- Faul (az iyi) 1.00 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2889 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
National 12020/2021 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
37
2.959
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas4
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan163%68
Müdahale56
Faul3237 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11334 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2024/25
30
2.275
1
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan120%72
Müdahale59
Faul1927 kazanılan
İlk 11255 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2023/24
2
210
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan6%50
Müdahale1
Faul34 kazanılan
İlk 112
2021/22
40
2.656
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan174%62
Müdahale59
Faul4432 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113010 yedek
G+A / 900.03
Kart4
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 115917 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-329%44
- 4-2-3-112%18
- 3-4-1-29%14
- 4-1-4-16%9
- 4-4-25%8
- 5-4-15%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | NiceA | 4-1 | 45↑ | – | 5.9 | ||
| 26.05.2026 | NiceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2026 | RodezH | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | AmiensH | 5-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | RodezA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Estac TroyesH | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | BastiaA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | DunkerqueH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | NancyA | 1-1 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | AnnecyH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | GrenobleA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.03.2026 | RED Star FC 93H | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | PAUA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | LavalH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | GuingampA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | MontpellierH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | BoulogneH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.01.2026 | ReimsA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Clermont FootH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.01.2026 | Le MansA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | BastiaH | 2-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | DunkerqueA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.11.2025 | NancyH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Estac TroyesA | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | RED Star FC 93A | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.10.2025 | PAUH | 6-0 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | AnnecyA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Le MansH | 2-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | MontpellierA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.09.2025 | GuingampH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.09.2025 | AmiensA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | ReimsH | 3-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | Clermont FootA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | GrenobleH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 23.08.2025 | BoulogneA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | RodezH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | LavalA | 3-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 17.05.2025 | ToulouseH | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | ReimsA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.05.2025 | MonacoH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | StrasbourgA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | LyonH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Stade Brestois 29H | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.04.2025 | LensA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | Paris Saint GermainH | 1-6 | 90 | – | 5.3 | ||
| 16.03.2025 | MontpellierA | 0-2 | 60 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Le HavreA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | NiceH | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | AngersH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | MarseilleA | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | RennesH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | LilleA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | AuxerreA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | NantesH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | ReimsH | 3-1 | 90 | 1 | – | 8.3 | |
| 10.11.2024 | LyonA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | StrasbourgH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.10.2024 | AngersA | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | LensH | 0-2 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT12
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%33
- Korner3%25
- Asist sonrası2%17
- shootout1%8
- Taç sonrası1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%50
- Sol ayak3%25
- Sağ ayak2%17
- Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 5 %42
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 3 %25
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 109 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
St-Étienne U19
→
Saint-Étienne B
-
St-Étienne U19
→
Saint-Étienne B
-
2016-07-01
St-Étienne U17
→
St-Étienne U19
-
St-Étienne U17
→
St-Étienne U19
-
2014-07-01
Sarcelles Jgd.
→
St-Étienne U17
free transfer
Sarcelles Jgd.
→
St-Étienne U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Aris Limassol
%50
2026-07-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2889 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.7Ligue 2 2025
PERFORMANS69.02889 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
89.7
Klasik stoper
85.5
Defansif bek
85.0
Ayağı iyi stoper
44.5
Klasik stoper
44.3
Defansif bek
42.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%89
Dakika
%97
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%85
Dakika
%97
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
65.48
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
69
76
91
İkili mücadele kazanma
68.07
64
100
Müdahale / 90
1.71
2.2
78
Ortalama rating
7.06
7.2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jannik VestergaardLeicester · 33
%95
2gol
0asist
66scout
€1.80M
Championship
Adem ArousKasımpaşa · 21
%93
1gol
0asist
75scout
Süper Lig
Nenad CvetkovićRapid Vienna · 29
%91
2gol
0asist
71scout
€1.20M
Bundesliga
Mario Gila FuentesLazio · 25
%82
0gol
0asist
67scout
€30.00M
Serie A
Przemysław WiśniewskiSpezia · 27
%76
0gol
0asist
67scout
Serie B
Michael Ologoİstanbulspor · 22
%69
0gol
0asist
60scout
1. Lig
Bernardo SchappoEstrela · 26
%66
0gol
0asist
77scout
€50K
Primeira Liga
Dominic IorfaSheffield Wednesday · 30
%60
1gol
0asist
64scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Quevilly Rouen