Mihajlo Cvetković
Serbia · Defender

Mihajlo Cvetković

YAŞ29
BOY194
DOĞUM YERİUžice
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.34 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.52 / 90
Kazanılan ikili183.10 / 90
Rating7.25
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
Müdahale — %19 (0.52) Pas arası — %70 (1.38) Blok — %62 (0.52) İkili mücadele — %58 (%62) Pas isabeti — %79 (%92) Faul (az iyi) — %68 (0.69) 59 ORT. % 19 70 62 58 79 68
  • Müdahale 0.52 %19
  • Pas arası 1.38 %70
  • Blok 0.52 %62
  • İkili mücadele %62 %58
  • Pas isabeti %92 %79
  • Faul (az iyi) 0.69 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 523 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Prva LigaNone · Serbia · 2nd Place
🥈 CupNone · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈 Prva Liga2016/2017 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2023 0 2024 2 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 6 523 2 0 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 6 523 2 0 7.25
Şut3%67 isabet
İkili kazanılan18%62
Müdahale3
Faul47 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.34
2025/26 40 3.273 2 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRapid Vienna 31 2.602 2 0 7.16
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 9 671 0 0 6.81
Şut15%40 isabet
Kilit pas7
Drible11%85 başarı
İkili kazanılan231%72
Müdahale66
Faul2630 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11364 yedek
G+A / 900.05
Kart5
Kaptan5maçta
2024/25 10 870 1 1 7.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 10 870 1 1 7.54
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan65%66
Müdahale20
Faul108 kazanılan
İlk 1110
G+A / 900.21
Kart2
2023/24 2 172 0 0 7.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 2 172 0 0 7.45
Şut2
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%64
Faul31 kazanılan
İlk 112
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11294 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA55
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 4-2-2-2 — 7 4-4-2 — 5 4-3-3 — 3 3-4-1-2 — 1 3-4-3 — 1 28 maç
  • 4-2-3-111%39
  • 4-2-2-27%25
  • 4-4-25%18
  • 4-3-33%11
  • 3-4-1-21%4
  • 3-4-31%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
1 E. KaraE. Kara 1 S. Raux-YaoS. Raux-Yao 1 M. HaidaraM. Haidara Cvetković 3
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.08.2026 Heart Of MidlothianH 1-1 120 1 1 7.9
20.08.2026 Heart Of MidlothianA 2-2 72 6.9
12.08.2026 PaideH 2-0 84 7.2
06.08.2026 PaideA 1-4 82 1 7.0
29.07.2026 FC Santa ColomaH 6-2 82 1 1 7.3
23.07.2026 FC Santa ColomaA 1-3 83 7.2
25.05.2026 RiedH 3-0 90 7.2
17.05.2026 Sturm GrazA 2-0 90 1 6.2
10.05.2026 Austria ViennaH 0-2 90 7.7
26.04.2026 Red Bull SalzburgH 1-0 51 7.2
22.04.2026 TSV HartbergH 0-2 90 1 6.6
19.04.2026 TSV HartbergA 2-2 90 7.2
12.04.2026 Austria ViennaA 1-1 90 7.0
05.04.2026 Sturm GrazH 0-2 90 7.2
22.03.2026 Lask LinzH 4-2 90 1 7.0
15.03.2026 Red Bull SalzburgA 0-1 90 1 9.7
08.03.2026 Red Bull SalzburgH 1-0 90 7.3
01.03.2026 SCR AltachA 1-1 90 6.9
21.02.2026 Wolfsberger ACH 2-0 90 7.2
15.02.2026 Austria ViennaA 2-0 90 6.6
07.02.2026 TSV HartbergH 1-1 90 7.0
18.12.2025 ZrinjskiA 1-1 10 6.3
14.12.2025 FC BW LinzA 1-1 90 1 1 8.2
11.12.2025 Omonia NicosiaH 0-1 90 6.6
06.12.2025 RiedH 1-2 90 6.9
30.11.2025 Lask LinzA 3-0 90 6.9
27.11.2025 Raków CzęstochowaAC 4-1 81 6.2
23.11.2025 Grazer AKH 1-2 90 1 5.6
09.11.2025 WSG WattensA 1-1 90 1 7.3
06.11.2025 Universitatea CraiovaH 0-1
02.11.2025 Sturm GrazH 2-1 90 7.3
26.10.2025 RiedA 0-2 90 6.9
19.10.2025 Lask LinzH 0-2 90 1 7.6
05.10.2025 Red Bull SalzburgA 2-1 90 1 7.3
02.10.2025 Lech PoznanAC 4-1 96 5.9
28.09.2025 Austria ViennaHC 1-3 90 1 7.0
21.09.2025 Grazer AKA 1-1 90 7.0
14.09.2025 WSG WattensHC 4-1 90 1 1 7.3
31.08.2025 TSV HartbergAC 0-1 90 7.9
24.08.2025 Wolfsberger ACA 1-2 31 6.2
17.08.2025 SCR AltachH 0-0
14.08.2025 Dundee UtdA 2-2 120 1 7.0
07.08.2025 Dundee UtdH 2-2 90 1 7.9
03.08.2025 FC BW LinzH 1-0 90 7.5
31.07.2025 DečićH 4-2 94 2 6.9
24.07.2025 DečićA 0-2 90 7.7
17.04.2025 Djurgardens IFH 1-4 75 1 7.3
10.04.2025 Djurgardens IFA 0-1 90 7.3
13.03.2025 Borac Banja LukaH 2-1 120 8.2
06.03.2025 Borac Banja LukaA 1-1 90 7.3
19.12.2024 FC CopenhagenH 3-0 90 1 1 7.6
12.12.2024 Omonia NicosiaA 3-1 45 6.9
28.11.2024 Shamrock RoversH 1-1 90 1 1 8.2
07.11.2024 PetrocubA 0-3 90 7.5
24.10.2024 FC NoahH 1-0 90 1 7.9
02.10.2024 Istanbul BasaksehirA 1-2 90 7.2
17.08.2023 Debreceni VSCA 0-5 82 6.9
10.08.2023 Debreceni VSCH 0-0 90 2 8.0
ŞUT14
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.115 73' · xG 0.013 42' · xG 0.033 57' · xG 0.105 11' · xG 0.103 12' · xG 0.097 72' · xG 0.095 16' · xG 0.26 · GOL 43' · xG 0.395 90' · xG 0.045 52' · xG 0.011 18' · xG 0.176 75' · xG 0.335 · GOL 62' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 11 (%79) Duran top — 3 (%21) 14 şut
  • Korner11%79
  • Duran top3%21
Vücut bölgesine göre
Kafa — 13 (%93) Sağ ayak — 1 (%7) 14 şut
  • Kafa13%93
  • Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 4 %29
  • 76-90+' 2 %14
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 58 maç
Rapid Vienna 58maç 2023–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 FC Ashdod Rapid Vienna €900k
2023-06-21 Ashdod Rapid Vienna
2020-08-01 Vozdovac FC Ashdod €180k
2019-07-01 Zemun FK Vozdovac
2016-01-01 Red Star FK Zemun free transfer
2015-12-31 Radnicki BG Red Star End of loan
2015-07-01 Red Star Radnicki BG loan transfer
2015-06-30 Rakovica Red Star End of loan
2014-08-01 Red Star Rakovica loan transfer
2014-07-01 Red Star U19 Red Star -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Samsunspor %30 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2602 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.8Bundesliga 2025
PERFORMANS69.92602 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 90.3
Klasik stoper 86.4
Defansif bek 85.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %74
Dakika %89
Değer / getiri %24
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %87
Dakika %94
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 63.37 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 69.9 76 92
İkili mücadele kazanma 71.81 64 100
Müdahale / 90 1.76 2.2 80
Ortalama rating 7.16 7.2 99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam