Ecuador · Defender
Snayder Vladimir Porozo Caicedo
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.20 / 90
Kilit pas10.20 / 90
Başarılı dripling10.20 / 90
Kazanılan ikili152.95 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 0.59 %5
- Pas arası 1.18 %55
- Blok 0.79 %74
- İkili mücadele %75 %93
- Pas isabeti %94 %100
- Faul (az iyi) 0.39 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 458 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL U202019 Chile · South-America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
9
458
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%75
Müdahale3
Faul24 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1163 yedek
Kart1
2025/26
35
3.141
2
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas4
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan152%70
Müdahale57
Faul3229 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart91
2024/25
35
1.105
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%10 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan59%61
Müdahale27
Faul167 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111322 yedek
Kart4
2023/24
19
1.379
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas4
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan89%60
Müdahale24
Faul3010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11154 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2022/23
37
1.718
2
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas2
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan109%56
Müdahale34
Faul3020 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111819 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2021/22
24
2.151
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas4
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan151%75
Müdahale36
Faul2525 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1124
Kart101
2020/21
22
695
2
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan32%68
Müdahale7
Faul101 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11715 yedek
G+A / 900.26
Kart41
TOPLAM GOL4
İLK 117145 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%29
- 4-1-4-118%18
- 4-4-218%18
- 5-4-116%16
- 3-4-2-113%13
- 3-4-35%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 01.08.2026 | Atletico San LuisA | 0-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | LeonH | 1-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 17.07.2026 | Tigres UANLH | 3-1 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 01.07.2026 | MexicoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | GermanyH | 2-1 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | CuraçaoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | Ivory CoastA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 99 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2026 | PachucaH | 3-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Cruz AzulA | 1-1 | 95 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 94 | 2 | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | Tigres UANLH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 21.03.2026 | NecaxaA | 3-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2026 | Santos LagunaH | 1-2 | 59 | – | 5.6 | ||
| 05.03.2026 | AtlasA | 2-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | MazatlánH | 1-1 | 96 | 1 | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | TolucaA | 1-0 | 88 | – | 7.7 | ||
| 07.02.2026 | PueblaH | 0-0 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | MonterreyA | 2-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | Atletico San LuisH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | Club QueretaroA | 1-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | Club AmericaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | Tigres UANLA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.11.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | AtlasH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 4-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.10.2025 | Tigres UANLA | 2-0 | 96 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | TolucaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | PueblaA | 4-3 | 90 | 1 | 5.3 | ||
| 06.10.2025 | MonterreyH | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 29.09.2025 | Cruz AzulH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.09.2025 | Santos LagunaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | LeonH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 15.09.2025 | Atletico San LuisA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 01.09.2025 | NecaxaH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.08.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | PachucaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.07.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | Club AmericaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.07.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Santos LagunaA | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.04.2025 | MazatlánA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2025 | Atletico San LuisH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | NecaxaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | MonterreyA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2025 | PachucaA | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.03.2025 | AtlasH | 3-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | LeonA | 2-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 26.02.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 4-2 | 52 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | PueblaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | FC JuarezH | 1-2 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 10.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Atletico MadridH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | EspanyolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | VillarrealH | 2-5 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%33
- Korner2%33
- Asist sonrası2%33
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%83
- Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 181 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-30
Troyes
→
Club Tijuana
loan transfer
Troyes
→
Club Tijuana
loan transfer
2025-01-29
CD Leganés
→
Troyes
End of loan
CD Leganés
→
Troyes
End of loan
2024-08-23
Troyes
→
CD Leganés
loan transfer
Troyes
→
CD Leganés
loan transfer
2024-01-31
Olympiacos
→
Troyes
End of loan
Olympiacos
→
Troyes
End of loan
2023-08-02
Troyes
→
Olympiacos
loan transfer
Troyes
→
Olympiacos
loan transfer
2022-07-01
Boavista
→
Troyes
€3.50m
Boavista
→
Troyes
€3.50m
2020-10-01
Santos
→
Boavista
€500k
Santos
→
Boavista
€500k
2020-01-01
Santos U20
→
Santos
-
Santos U20
→
Santos
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
World Cup2026 · Ecuador
1sarı · 1 maç
🟨
Primeira Liga2021 · Boavista
10sarı · 24 maç
🟥
Primeira Liga2021 · Boavista
1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3141 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.8Liga MX 2025
PERFORMANS63.73141 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%78
Dakika
%98
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%72
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tosin AdarabioyoChelsea · 28
%95
0gol
0asist
57scout
Premier League
Jannik VestergaardLeicester · 33
%79
2gol
0asist
66scout
€1.80M
Championship
Fabrício BrunoCruzeiro · 29
%79
3gol
0asist
62scout
Serie A
Ibrahima KonatéLiverpool · 26
%73
0gol
0asist
69scout
€4.00M
Premier League
Michael Ologoİstanbulspor · 22
%66
0gol
0asist
60scout
1. Lig
Mickael NadeSaint Etienne · 26
%66
2gol
0asist
74scout
€2.00M
Ligue 2
Dinis AlmeidaLudogorets · 30
%64
0gol
1asist
59scout
UEFA Europa League
Mario Gila FuentesLazio · 25
%60
0gol
0asist
67scout
€30.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





