Matteo Brunori Sandri
Brazil · Defender

Matteo Brunori Sandri

YAŞ29
BOY191
KİLO87
KULÜPCruzeiro
DOĞUM YERİIbirité
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut110.52 / 90
Kilit pas70.33 / 90
Başarılı dripling10.05 / 90
Kazanılan ikili763.63 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 109 defanslar
Müdahale — %18 (0.91) Pas arası — %18 (0.72) Blok — %52 (0.48) İkili mücadele — %97 (%68) Pas isabeti — %89 (%90) Faul (az iyi) — %89 (0.52) 60 ORT. % 18 18 52 97 89 89
  • Müdahale 0.91 %18
  • Pas arası 0.72 %18
  • Blok 0.48 %52
  • İkili mücadele %68 %97
  • Pas isabeti %90 %89
  • Faul (az iyi) 0.52 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1886 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Carioca Série A2024 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2024 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2022 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2022 · South-America
🏆 Mineiro 12019 · Brazil
🏆 Catarinense 12017 · Brazil
🏆 Mineiro 12014 · Brazil
🏆 Serie A2014 · Brazil
🏆 Serie A2013 · Brazil
🥈 Supercopa do Brasil2023 · Brazil · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2023 · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2023 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2023 · South-America · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2021 · South-America · 2nd Place
🥈 Catarinense 12018 · Brazil · 2nd Place
🥈 Trofeo Joan Gamper2017 · World · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2017 · South-America · 2nd Place
🥈 J.League Cup / Copa Sudamericana Championship2017 · World · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
2020 1 2021 1 2022 3 2023 1 2024 1 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 23 1.886 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACruzeiro 23 1.886 0 0 6.86
Şut11%27 isabet
Kilit pas7
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan76%68
Müdahale19
Faul115 kazanılan
İlk 11212 yedek
Kart6
2025/26 33 2.990 3 0 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACruzeiro 33 2.990 3 0 7.25
Şut17%41 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan136%67
Müdahale47
Faul2520 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.09
Kart91
2024/25 35 2.326 1 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFlamengo 35 2.326 1 0 7.05
Şut12%42 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan81%68
Müdahale30
Faul1011 kazanılan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.04
Kart6
2023/24 36 3.116 0 1 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFlamengo 36 3.116 0 1 7.12
Şut7%43 isabet
Kilit pas6
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan113%67
Müdahale47
Faul1417 kazanılan
İlk 11342 yedek
G+A / 900.03
Kart8
2022/23 23 1.170 2 1 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFlamengo 23 1.170 2 1 7.12
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan50%61
Müdahale12
Faul89 kazanılan
İlk 111310 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2021/22 34 2.816 0 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 33 2.718 0 1 6.98
Serie ABragantino 1 98 0 0 7.30
Şut11%36 isabet
Kilit pas10
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan124%66
Müdahale28
Faul2134 kazanılan
İlk 11304 yedek
G+A / 900.03
Kart3
Kaptan5maçta
2020/21 31 1.136 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABragantino 31 1.136 1 0 6.88
Şut6%17 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan51%57
Müdahale16
Faul174 kazanılan
İlk 111318 yedek
G+A / 900.08
Kart31
TOPLAM GOL4
İLK 117213 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 76 3-4-2-1 — 3 4-2-2-2 — 3 4-4-2 — 2 4-3-3 — 1 85 maç
  • 4-2-3-176%89
  • 3-4-2-13%4
  • 4-2-2-23%4
  • 4-4-22%2
  • 4-3-31%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 FlamengoH 2-1 90 6.6
16.08.2026 CorinthiansA 1-2
09.08.2026 MirassolH 3-1
31.07.2026 CoritibaA 0-1 93 6.9
26.07.2026 BotafogoH 0-1 60 6.9
23.07.2026 InternacionalA 1-2 89 7.6
31.05.2026 FluminenseH 1-1 90 7.7
24.05.2026 Chapecoense-scH 2-1 90 7.3
17.05.2026 PalmeirasA 1-1 90 6.2
10.05.2026 BahiaA 1-2 90 2 6.2
03.05.2026 Atletico-MGH 1-3 90 6.9
18.04.2026 GremioH 2-0 90 1 7.0
12.04.2026 RB BragantinoH 2-1 90 6.6
04.04.2026 Sao PauloA 4-1 83 6.2
01.04.2026 VitoriaH 3-0 90 2 8.2
22.03.2026 SantosH 0-0 90 7.2
18.03.2026 Atletico ParanaenseA 2-1 98 6.6
15.03.2026 Vasco DA GamaH 3-3 102 2 6.7
12.03.2026 FlamengoA 2-0 90 2 6.9
25.02.2026 CorinthiansH 1-1 90 7.0
11.02.2026 MirassolA 2-2 101 6.2
06.02.2026 CoritibaH 1-2 90 2 7.3
30.01.2026 BotafogoA 4-0 90 5.9
04.12.2025 BotafogoH 2-2 90 7.0
30.11.2025 CearaA 1-1 96 7.2
23.11.2025 CorinthiansH 3-0 90 1 7.2
20.11.2025 JuventudeA 3-3 96 1 6.7
09.11.2025 FluminenseH 0-0 90 2 7.9
05.11.2025 GremioA 0-1 90 1 1 7.9
26.10.2025 PalmeirasA 0-0 71 6.3
19.10.2025 Fortaleza ECH 1-0 90 1 7.3
02.10.2025 FlamengoA 0-0 90 7.2
27.09.2025 Vasco DA GamaA 2-0 90 3 7.3
21.09.2025 RB BragantinoH 2-1 90 1 7.5
15.09.2025 BahiaA 1-2 90 7.0
31.08.2025 Sao PauloH 1-0 97 7.2
23.08.2025 InternacionalH 2-1 89 7.2
18.08.2025 MirassolA 1-1 90 7.3
10.08.2025 SantosH 1-2 90 1 3 7.6
03.08.2025 BotafogoA 0-2 90 7.5
27.07.2025 CearaH 1-2 90 1 7.2
23.07.2025 CorinthiansA 0-0 95 7.6
20.07.2025 JuventudeH 4-0 90 7.2
17.07.2025 FluminenseA 0-2 90 1 1 8.2
13.07.2025 GremioH 4-1 90 6.9
12.06.2025 VitoriaA 0-0 90 7.3
01.06.2025 PalmeirasH 2-1 90 6.9
25.05.2025 Fortaleza ECA 0-2 90 7.0
18.05.2025 Atletico-MGH 0-0 90 1 7.6
11.05.2025 Sport RecifeA 0-4 90 7.3
04.05.2025 FlamengoH 2-1 90 6.9
20.04.2025 RB BragantinoA 1-0 90 7.2
18.04.2025 BahiaH 3-0 90 1 7.2
13.04.2025 Sao PauloA 1-1 98 7.0
06.04.2025 InternacionalA 3-0 90 7.0
29.03.2025 MirassolH 2-1 98 7.3
08.12.2024 VitoriaH 2-2
04.12.2024 CriciumaA 0-3 95 7.6
01.12.2024 InternacionalH 3-2 8 6.3
20.11.2024 CuiabaA 1-2 90 2 7.3
ŞUT13
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.031 5' · xG 0.084 5' · xG 0.026 20' · xG 0.045 14' · xG 0.024 89' · xG 0.048 69' · xG 0.011 6' · xG 0.009 30' · xG 0.024 90' · xG 0.02 28' · xG 0.016 38' · xG 0.025 19' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%77) Asist sonrası — 2 (%15) Duran top — 1 (%8) 13 şut
  • Korner10%77
  • Asist sonrası2%15
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 10 (%77) Sağ ayak — 3 (%23) 13 şut
  • Kafa10%77
  • Sağ ayak3%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %31
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 2 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 215 maç
Cruzeiro 56maç 2025–2026
Brazil 2024–2026
Flamengo 94maç 2022–2024
RB Bragantino 65maç 2020–2021
Chapecoense-sc 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-11 Flamengo Cruzeiro
2025-01-10 Flamengo Cruzeiro €7.00m
2022-02-09 RB Bragantino Flamengo €2.50m
2022-02-08 RB Bragantino Flamengo € 2.5M
2020-02-14 Cruzeiro RB Bragantino €600k
2019-01-01 Chapecoense-sc Cruzeiro
2018-12-31 Chapecoense Cruzeiro End of loan
2017-01-18 Cruzeiro Chapecoense loan transfer
2017-01-09 Cruzeiro Chapecoense-sc
2016-01-01 Cruzeiro U20 Cruzeiro -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Serie A2026 · Cruzeiro 5sarı · 17 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1554 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Serie A 2026
PERFORMANS52.31554 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil+6.1
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 75.7
Klasik stoper 73.0
Defansif bek 68.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %42
Dakika %98
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %33
Dakika %99
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 61.62 62 99
Dakika güvenliği 100 82 100
İkili mücadele kazanma 69.89 64 100
Performans skoru 52.3 76 69
Ortalama rating 6.83 7.2 95
Müdahale / 90 0.81 2.2 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.42. Dakika delta -5.6.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam