Gavriel Gilad Kanichowsky
Spain · Defender

Gavriel Gilad Kanichowsky

YAŞ25
BOY185
KİLO74
KULÜPAC Milan
DOĞUM YERİBarcelona
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas21.14 / 90
Kazanılan ikili52.85 / 90
Rating7.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 1.140.19
Kazanılan ikili 2.854.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 La Liga2021/2022 · Spain
🏆 UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🥈 UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe · 2nd Place
🥈 Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2024 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 158 0 0 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAC Milan 2 158 0 0 7.35
Kilit pas2
İkili kazanılan5%45
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26 31 2.428 0 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 31 2.428 0 0 7.17
Şut8%38 isabet
Kilit pas5
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan128%67
Müdahale43
Faul1824 kazanılan
İlk 1131
Kart41
2024/25 46 3.268 2 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 34 2.742 1 0 7.02
UEFA Europa LeagueLazio 12 526 1 0 7.11
Şut15%33 isabet
Kilit pas18
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan179%55
Müdahale68
Faul3834 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113610 yedek
G+A / 900.06
Kart9
2023/24 42 2.164 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 34 1.813 0 0 7.08
UEFA Champions LeagueLazio 8 351 0 0 7.08
Şut8%50 isabet
Kilit pas7
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan108%52
Müdahale40
Faul2524 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112517 yedek
Kart41
2022/23 43 764 0 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLazio 6 426 0 0 6.72
UEFA Europa Conference LeagueLazio 4 252 0 0 7.07
Serie ALazio 33 86 0 0 6.47
Şut1
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan35%59
Müdahale16
Faul36 kazanılan
İlk 11736 yedek
Kart1
2021/22 3 23 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Madrid 3 23 0 0 6.45
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
TOPLAM GOL4
İLK 119561 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 100 4-2-3-1 — 46 3-4-2-1 — 7 4-4-2 — 3 156 maç
  • 4-3-3100%64
  • 4-2-3-146%29
  • 3-4-2-17%4
  • 4-4-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 V. CastellanosV. Castellanos 1 Nuno TavaresNuno Tavares Kanichows 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 VeneziaH 2-0 82 7.0
23.08.2026 TorinoA 1-2 76 7.7
23.05.2026 PisaH 2-1 45 6.2
17.05.2026 AS RomaA 2-0 85 1 6.7
09.05.2026 InterH 0-3 56 6.7
18.04.2026 NapoliA 0-2 61 6.9
22.03.2026 BolognaA 0-2 26 6.9
15.03.2026 AC MilanH 1-0 88 7.9
09.03.2026 SassuoloH 2-1 86 7.9
14.02.2026 AtalantaH 0-2 45 6.3
08.02.2026 JuventusA 2-2 77 7.5
30.01.2026 GenoaH 3-2 95 6.9
24.01.2026 LecceA 0-0 64 8.0
19.01.2026 ComoH 0-3 90 6.5
11.01.2026 VeronaA 0-1 90 9.0
07.01.2026 FiorentinaH 2-2 90 1 6.2
04.01.2026 NapoliH 0-2 90 6.9
27.12.2025 UdineseA 1-1 88 7.2
20.12.2025 CremoneseH 0-0 90 7.3
07.12.2025 BolognaH 1-1 78 1 6.6
29.11.2025 AC MilanA 1-0 90 1 7.2
23.11.2025 LecceH 2-0 87 7.5
09.11.2025 InterA 2-0 90 1 6.2
03.11.2025 CagliariH 2-0 90 7.5
30.10.2025 PisaA 0-0 61 7.0
26.10.2025 JuventusH 1-0 90 7.3
19.10.2025 AtalantaA 0-0 90 8.9
04.10.2025 TorinoH 3-3 90 7.7
29.09.2025 GenoaA 0-3 84 6.9
21.09.2025 AS RomaH 0-1 90 6.9
14.09.2025 SassuoloA 1-0 90 2 7.3
31.08.2025 VeronaH 4-0 90 1 7.9
24.08.2025 ComoA 2-0 42 6.3
25.05.2025 LecceH 0-1 90 6.7
18.05.2025 InterA 2-2 89 1 6.3
10.05.2025 JuventusH 1-1 90 1 7.5
04.05.2025 EmpoliA 0-1 20 6.6
28.04.2025 ParmaH 2-2 90 7.3
23.04.2025 GenoaA 0-2 90 7.2
17.04.2025 Bodo/GlimtH 3-1 120 7.9
13.04.2025 AS RomaH 1-1
10.04.2025 Bodo/GlimtA 2-0 90 6.7
06.04.2025 AtalantaA 0-1 90 7.6
31.03.2025 TorinoH 1-1
16.03.2025 BolognaA 5-0 90 5.5
13.03.2025 PlzenH 1-1 11 6.9
10.03.2025 UdineseH 1-1 90 6.7
06.03.2025 PlzenA 1-2
02.03.2025 AC MilanA 1-2 90 1 7.6
22.02.2025 VeneziaA 0-0 90 1 7.9
15.02.2025 NapoliH 2-2 90 6.5
09.02.2025 MonzaH 5-1 90 6.9
03.02.2025 CagliariA 1-2 90 1 6.9
30.01.2025 SC BragaA 1-0 71 6.9
26.01.2025 FiorentinaH 1-2 90 2 6.9
23.01.2025 Real SociedadH 3-1 90 1 3 7.9
19.01.2025 VeronaA 0-3 90 7.3
05.01.2025 AS RomaA 2-0 90 6.9
28.12.2024 AtalantaH 1-1 90 6.9
21.12.2024 LecceA 1-2 90 7.6
ŞUT12
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
33' · xG 0.49 73' · xG 0.192 17' · xG 0.128 17' · xG 0.021 2' · xG 0.188 59' · xG 0.021 77' · xG 0.059 90' · xG 0.024 90' · xG 0.037 35' · xG 0.018 90' · xG 0.083 37' · xG 0.101
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 6 (%50) Duran top — 5 (%42) Asist sonrası — 1 (%8) 12 şut
  • Korner6%50
  • Duran top5%42
  • Asist sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 9 (%75) Sol ayak — 2 (%17) Sağ ayak — 1 (%8) 12 şut
  • Kafa9%75
  • Sol ayak2%17
  • Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 3 %25
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 4 %33
AKSİYON HARİTASI2391 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 16 16 16 16 17 18 18 18 18 18 18 19 19 19 20 20 20 20 20 22 22 23 23 25 26 27 27 27 28 29 30 30 30 31 31 31 32 32 32 34 36 37 38 38 39 43 43 45 45 48 49 57 62 63 66
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 17 19 19 20 20 20 21 21 24 24 24 24 25 25 27 29 29 30 30 32 32 34 34 35 37 37 38 40 41 44 47 54 55 57
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 10 10 11 11 12 12 15 24
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %26 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2391
Pas 1790 Pas — 1790 (%77) Top kazan… 128 Top kazanma — 128 (%5) Uzaklaştırma — 117 (%5) Hava topu — 92 (%4) Top teması — 48 (%2) Müdahale — 46 (%2) Faul — 39 (%2) Korner kazandırma — 24 (%1) Kurtarış — 22 (%1) Pas arası — 22 (%1)
  • Pas1790%77
  • Top kazanma128%5
  • Uzaklaştırma117%5
  • Hava topu92%4
  • Top teması48%2
  • Müdahale46%2
  • Faul39%2
  • Korner kazandırma24%1
  • Kurtarış22%1
  • Pas arası22%1
PİYASA DEĞERİ€30.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 167 maç
AC Milan 2maç 2026
Lazio 162maç 2022–2025
Spain U21 2023–2025
Real Madrid 3maç 2021
Real Madrid II 2019–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-09 Lazio AC Milan
2022-07-12 RM Castilla Lazio €6.00m
2019-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2018-07-01 Espanyol U19 Real Madrid U19 ?
2017-07-01 CF Damm Youth Espanyol U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
05.2026 Bacak sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2026 SakatlıkKadroda yok 7 maç
04.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
04.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
01.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2023 Ayak sakatlığıKadroda yok 3 maç
01.2023 Ayak sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2428 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.7Serie A 2025
PERFORMANS65.72428 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 88.0
Klasik stoper 84.0
Defansif bek 82.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %84
Dakika %84
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %78
Dakika %92
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 65.98 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 65.7 76 86
İkili mücadele kazanma 66.67 64 100
Ortalama rating 7.17 7.2 100
Müdahale / 90 1.59 2.2 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam