Ricardo Alexandre Almeida Santos
Portugal · Defender

Ricardo Alexandre Almeida Santos

YAŞ30
BOY190
KİLO72
DOĞUM YERİEsposende
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.11 / 90
Şut50.56 / 90
Kilit pas10.11 / 90
Başarılı dripling10.11 / 90
Kazanılan ikili465.19 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 162 defanslar
Müdahale — %57 (1.69) Pas arası — %45 (1.02) Blok — %92 (1.13) İkili mücadele — %93 (%68) Pas isabeti — %80 (%90) Faul (az iyi) — %45 (0.90) 69 ORT. % 57 45 92 93 80 45
  • Müdahale 1.69 %57
  • Pas arası 1.02 %45
  • Blok 1.13 %92
  • İkili mücadele %68 %93
  • Pas isabeti %90 %80
  • Faul (az iyi) 0.90 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 798 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 First LeagueNone · Bulgaria
🏆 CupNone · Bulgaria
🏆 Super CupNone · Bulgaria
🏆 Super Cup2025 · Bulgaria
🏆 First League2024/2025 · Bulgaria
🏆 Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆 Super Cup2024 · Bulgaria
🏆 First League2023/2024 · Bulgaria
🏆 Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆 First League2022/2023 · Bulgaria
🏆 Super Cup2020 · Bulgaria
🏆 Cup2019/2020 · Bulgaria
🥈 Primera División RFEFNone · Spain · 2nd Place
🥈 CupNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈 First LeagueNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Bulgaria · 2nd Place
🥈 First League2020/2021 · Bulgaria · 2nd Place
🥈 Primera División RFEF2015/2016 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2024 1 2025 1
GolAsist
2025/26 11 888 0 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLudogorets 9 798 0 1 6.97
UEFA Champions LeagueLudogorets 2 90 0 0 7.30
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan51%66
Müdahale15
Faul106 kazanılan
İlk 11101 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2024/25 8 707 1 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLudogorets 8 707 1 0 7.08
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan37%62
Müdahale9
Faul35 kazanılan
İlk 118
G+A / 900.13
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets 2 0 0 0
2022/23 20 314 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAntwerp 2 0 0 0
Jupiler Pro LeagueAntwerp 18 314 0 0 6.80
Şut2
İkili kazanılan19%59
Müdahale8
Faul3
İlk 11317 yedek
Kart2
2021/22 44 2.331 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 38 1.791 0 0 6.96
UEFA Europa LeagueAntwerp 6 540 0 0 6.80
Şut8%12 isabet
Kilit pas9
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan107%55
Müdahale49
Faul229 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112321 yedek
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 11292 yedek girdi
KART3
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %80
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 17 4-2-3-1 — 5 4-1-4-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-1-3-2 — 1 4-3-1-2 — 1 27 maç
  • 4-3-317%63
  • 4-2-3-15%19
  • 4-1-4-12%7
  • 3-4-1-21%4
  • 4-1-3-21%4
  • 4-3-1-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
2 Rwan CruzRwan Cruz 1 T. NedelevT. Nedelev 1 SonSon Santos 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.02.2026 Ferencvarosi TCH 2-1 88 7.2
29.01.2026 NiceH 1-0 93 1 7.3
22.01.2026 RangersA 1-0 79 7.2
11.12.2025 PAOKH 3-3 90 1 7.9
27.11.2025 Celta VigoH 3-2 90 7.2
06.11.2025 Ferencvarosi TCA 3-1 90 6.2
23.10.2025 BSC Young BoysA 3-2 90 6.0
02.10.2025 Real BetisH 0-2 90 2 7.0
24.09.2025 Malmo FFA 1-2 88 2 6.7
12.08.2025 Ferencvarosi TCA 3-0
06.08.2025 Ferencvarosi TCH 0-0 90 7.3
30.01.2025 LyonA 1-1 90 1 1 7.7
23.01.2025 FC MidtjyllandH 0-2 89 7.2
12.12.2024 AZ AlkmaarH 2-2 90 6.9
28.11.2024 LazioA 0-0 90 7.6
07.11.2024 Athletic ClubH 1-2 90 6.7
24.10.2024 AnderlechtA 2-0 90 2 6.9
03.10.2024 PlzenA 0-0 78 6.9
25.09.2024 Slavia PrahaH 0-2 90 6.7
22.02.2024 Servette FCH 0-1
15.02.2024 Servette FCA 0-0
27.12.2022 KVC WesterloA 3-3 3
13.11.2022 Club Brugge KVA 2-2 1
06.11.2022 AnderlechtH 0-0
30.10.2022 CharleroiA 1-0
23.10.2022 GenkH 1-3 29 6.2
20.10.2022 OostendeH 3-0 29 6.9
16.10.2022 Standard LiegeA 3-0
07.10.2022 St. TruidenH 2-0
02.10.2022 KortrijkA 2-1
16.09.2022 Seraing UnitedH 2-1
11.09.2022 Cercle BruggeA 0-2
04.09.2022 KVC WesterloH 3-0
31.08.2022 Union St. GilloiseH 4-2 62 1 7.0
28.08.2022 GentA 1-2 90 6.9
25.08.2022 Istanbul BasaksehirH 1-3
14.08.2022 AS EupenA 0-1
11.08.2022 LillestromH 2-0
07.08.2022 OH LeuvenH 4-2
31.07.2022 Zulte WaregemH 1-0 90 1 7.3
24.07.2022 KV MechelenA 0-2 10 6.5
22.05.2022 Union St. GilloiseA 0-1 90 7.3
15.05.2022 Club Brugge KVH 1-3 90 1 6.6
12.05.2022 AnderlechtA 2-1 90 7.3
08.05.2022 AnderlechtH 0-4
01.05.2022 Union St. GilloiseH 0-0 90 1 7.3
24.04.2022 Club Brugge KVA 1-0 83 7.2
09.04.2022 Cercle BruggeH 1-1
02.04.2022 OH LeuvenA 0-1 45 6.9
19.03.2022 Zulte WaregemH 1-0
13.03.2022 AnderlechtA 2-1 22 6.7
06.03.2022 Beerschot WilrijkH 2-1
27.02.2022 Club Brugge KVA 4-1
20.02.2022 KV MechelenH 1-2 90 3 7.5
11.02.2022 Seraing UnitedA 0-1 90 8.0
05.02.2022 Union St. GilloiseH 0-2 41 6.2
02.02.2022 KortrijkA 0-2 45 7.3
30.01.2022 GentA 0-1
25.01.2022 St. TruidenH 1-1
21.01.2022 OostendeA 1-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 85 maç
Ludogorets 21maç 2023–2025
Antwerp 64maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-06 Antwerp Ludogorets
2021-07-09 Lokomotiv Plovdiv Antwerp
2019-09-05 Xanthi FC Lokomotiv Plovdiv
2016-08-01 Monaco Belenenses
2016-07-01 Reus Monaco
2014-07-01 Joane Reus
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Europa League2020 · Lokomotiv Plovdiv 1kırmızı · 2 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 798 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2UEFA Europa League 2025
PERFORMANS70.6798 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %80
Dakika %90
Değer / getiri %22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %88
Dakika %67
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam