LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut12.05 / 90
Başarılı dripling12.05 / 90
Kazanılan ikili612.27 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.051.98
Başarılı dripling
2.051.22
Kazanılan ikili
12.273.58
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Primeira Liga2025 · GIL Vicente · 32 maç
11gol9.
4asist24.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Gaúcho 1None · Brazil
🏆
Taça da LigaNone · Portugal
🏆
Segunda LigaNone · Portugal
🏆
Taça da Liga2019/2020 · Portugal
🏆
Segunda Liga2017/2018 · Portugal
🏆
Gaúcho 12014 · Brazil
🥈
Segunda DivisiónNone · Spain · 2nd Place
🥈
Gaúcho 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
Catarinense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Segunda División2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
Catarinense 12016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12012 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
2
44
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan6%50
Müdahale1
Faul13 kazanılan
2025/26
32
2.588
11
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%56 isabet
Kilit pas36
Drible35%47 başarı
İkili kazanılan103%45
Müdahale32
Faul1225 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı6
İlk 11302 yedek
G+A / 900.52
Kart3
2023/24
31
2.007
4
5
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%42 isabet
Kilit pas29
Drible38%56 başarı
İkili kazanılan96%44
Müdahale20
Faul724 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı21 kaçan
İlk 11265 yedek
G+A / 900.4
Kart3
Kaptan5maçta
2022/23
15
1.156
3
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%70 isabet
Kilit pas18
Drible15%33 başarı
İkili kazanılan37%29
Müdahale8
Faul107 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11141 yedek
G+A / 900.23
Kart1
Kaptan6maçta
2021/22
13
784
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas11
Drible31%61 başarı
İkili kazanılan66%46
Müdahale13
Faul813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1194 yedek
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL96 penaltı
İLK 11304 yedek girdi
KART3
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 4 %44
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%82
- 4-1-4-14%12
- 4-3-31%3
- 4-4-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FamalicaoA | 0-0 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | Casa PiaH | 2-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | Sporting CPA | 3-0 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 11.05.2026 | AroucaH | 1-3 | 87 | 4 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | Rio AveA | 0-0 | 84 | 3 | 7.2 | ||
| 27.04.2026 | Casa PiaH | 2-1 | 87 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 18.04.2026 | GuimaraesH | 0-1 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2026 | TondelaA | 2-2 | 85 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 03.04.2026 | AVSH | 3-0 | 88 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 21.03.2026 | Santa ClaraA | 1-0 | 87 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | AlvercaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | EstrelaA | 2-2 | 92 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 02.03.2026 | BenficaH | 1-2 | 87 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | EstorilA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.02.2026 | SC BragaH | 2-1 | 89 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 07.02.2026 | MoreirenseA | 1-2 | 75 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 01.02.2026 | FamalicaoH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.01.2026 | FC PortoA | 3-0 | 86 | – | 5.2 | ||
| 17.01.2026 | NacionalH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 02.01.2026 | Sporting CPH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | AroucaA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 20.12.2025 | Rio AveH | 2-2 | 58 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.12.2025 | Casa PiaA | 1-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | GuimaraesA | 0-0 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | TondelaH | 0-1 | 90 | 5 | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | AVSA | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 03.11.2025 | Santa ClaraH | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | AlvercaA | 0-4 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 04.10.2025 | EstrelaH | 2-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | BenficaA | 2-1 | 79 | 2 | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | EstorilH | 2-0 | 79 | 4 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | SC BragaA | 0-1 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | MoreirenseH | 2-0 | 45↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 24.08.2025 | FamalicaoA | 0-0 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | EstrelaAC | 1-0 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | FarenseHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.05.2024 | BoavistaAC | 1-1 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2024 | AroucaHC | 2-2 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | MoreirenseAC | 0-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2024 | Sporting CPH | 0-4 | 45 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | Rio AveA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2024 | FamalicaoH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 16.03.2024 | SC BragaA | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.03.2024 | ChavesH | 0-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 03.03.2024 | Casa PiaA | 0-0 | 64 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2024 | FC PortoH | 1-1 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 18.02.2024 | EstorilA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.02.2024 | VizelaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | BenficaA | 3-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 21.01.2024 | PortimonenseA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 14.01.2024 | EstrelaH | 1-1 | 64 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 06.01.2024 | FarenseA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.12.2023 | BoavistaH | 1-0 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 16.12.2023 | AroucaA | 3-0 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 11.12.2023 | MoreirenseH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.12.2023 | Sporting CPA | 3-1 | 72 | 1 | – | 6.6 | |
| 12.11.2023 | Rio AveH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 04.11.2023 | FamalicaoA | 3-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 28.10.2023 | SC BragaH | 3-3 | 11↑ | 1 | 6.2 |
ŞUT76
GOL11
xG11.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%14.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası34%45
- Açık oyun10%13
- Korner9%12
- Serbest vuruş6%8
- Penaltı6%8
- Taç sonrası6%8
- Diğer5%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak63%83
- Kafa7%9
- Sağ ayak6%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR76 şut
- 1-15' 14 %18
- 16-30' 12 %16
- 31-45' 15 %20
- 46-60' 7 %9
- 61-75' 16 %21
- 76-90+' 12 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 93 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2588 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS67.92588 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
88.3
Bağlantı kuran forvet
85.9
Pivot forvet
84.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%87
Dakika
%94
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%86
Dakika
%97
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
67.9
76
89
Ortalama rating
6.88
7.15
96
Gol / 90
0.38
0.42
90
İkili mücadele kazanma
44.59
50
89
Müdahale / 90
1.11
1.4
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mikel OyarzabalReal Sociedad · 28
%95
14gol
4asist
64scout
€25.00M
La Liga
Lassine SinayokoAuxerre · 26
%65
12gol
3asist
66scout
€8.00M
Ligue 1
Dante SealyCF Montreal · 22
%64
9gol
1asist
68scout
Major League Soccer
Morgan WhittakerMiddlesbrough · 24
%63
14gol
7asist
75scout
Championship
Wesley SaïdLens · 30
%63
12gol
2asist
71scout
€6.00M
Ligue 1
Dennis SrbenySpVgg Greuther Fürth · 31
%62
3gol
1asist
56scout
€300K
2. Bundesliga
Gastón VerónCentral Cordoba de Santiago · 24
%61
7gol
3asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Elías TorresAldosivi · 24
%60
6gol
2asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum