Federico Nicolás Varela
Portugal · Forward

Federico Nicolás Varela

YAŞ21
BOY184
KİLO74
KULÜPMonza
DOĞUM YERİLisboa
LİGCoppa Italia
BU SEZON4G · 0A
Gol21.22 / 90
Asist00.00 / 90
Şut63.65 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili21.22 / 90
Rating7.41
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.222.22
Asist 0.000.00
Şut 3.653.33
Başarılı dripling 0.003.33
Kazanılan ikili 1.224.44
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Coppa Italia2026 · Monza · 1 maç 2gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
2023 0 2025 10 2026 4
GolAsist
2026/27 3 229 4 0 7.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AMonza 2 148 2 0 7.41
Coppa ItaliaMonza 1 81 2 0 7.70
Şut9%44 isabet
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan6%18
Müdahale1
Faul3
Ofsayt2
İlk 113
G+A / 901.57
2025/26 32 1.529 6 4 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 32 1.529 6 4 6.73
Şut39%59 isabet
Kilit pas11
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan93%43
Müdahale9
Faul1642 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111517 yedek
G+A / 900.59
Kart2
2023/24 1 15 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 1 15 0 0 6.50
İkili kazanılan1%33
TOPLAM GOL10
İLK 111717 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %20
  • 76-90+' 4 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-1-4-1 — 4 4-4-2 — 2 3-4-2-1 — 1 34 maç
  • 4-2-3-127%79
  • 4-1-4-14%12
  • 4-4-22%6
  • 3-4-2-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 UdineseH 2-3 89 1 3 7.5
22.08.2026 InterA 4-1 59 1 3 7.3
14.08.2026 AvellinoH 3-0 81 2 3 7.7
16.05.2026 Sporting CPA 3-0 73 1 6.2
11.05.2026 AroucaH 1-3 64 1 1 6.7
03.05.2026 Rio AveA 0-0 26 6.6
27.04.2026 Casa PiaH 2-1 30 1 6.5
18.04.2026 GuimaraesH 0-1 79 3 7.0
13.04.2026 TondelaA 2-2 85 3 6.3
03.04.2026 AVSH 3-0 90 2 4 8.7
21.03.2026 Santa ClaraA 1-0 85 1 6.7
14.03.2026 AlvercaH 2-2 82 2 6.3
08.03.2026 EstrelaA 2-2 14 6.3
22.02.2026 EstorilA 3-1 73 3 6.2
14.02.2026 SC BragaH 2-1 44 1 1 7.7
07.02.2026 MoreirenseA 1-2 38 1 2 6.9
01.02.2026 FamalicaoH 5-0 23 2 3 8.6
26.01.2026 FC PortoA 3-0 68 2 6.9
17.01.2026 NacionalH 2-1 76 1 6.9
02.01.2026 Sporting CPH 1-1 90 2 6.6
28.12.2025 AroucaA 2-2 15 6.7
20.12.2025 Rio AveH 2-2 58 1 1 7.2
13.12.2025 Casa PiaA 1-1 79 1 6.2
08.12.2025 GuimaraesA 0-0 87 6.2
29.11.2025 TondelaH 0-1 77 1 6.2
09.11.2025 AVSA 1-1 15 2 6.6
03.11.2025 Santa ClaraH 1-0 18 6.7
24.10.2025 AlvercaA 0-4 22 6.3
04.10.2025 EstrelaH 2-0 22 3 6.3
21.09.2025 EstorilH 2-0 11 1 6.9
14.09.2025 SC BragaA 0-1 20 6.2
29.08.2025 MoreirenseH 2-0 10 1 1 7.3
24.08.2025 FamalicaoA 0-0 23 6.2
18.08.2025 FC PortoH 0-2 23 6.5
09.08.2025 NacionalA 0-2 9 6.7
17.05.2024 Rio AveA 1-1 15 6.5
ŞUT59
GOL10
xG9.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%16.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
48' · xG 0.045 67' · xG 0.072 80' · xG 0.012 57' · xG 0.094 51' · xG 0.145 69' · xG 0.049 62' · xG 0.1 58' · xG 0.238 29' · xG 0.063 80' · xG 0.131 62' · xG 0.077 77' · xG 0.165 67' · xG 0.071 75' · xG 0.076 42' · xG 0.046 80' · xG 0.173 · GOL 62' · xG 0.331 11' · xG 0.075 · GOL 2' · xG 0.034 65' · xG 0.391 · GOL 71' · xG 0.025 39' · xG 0.709 32' · xG 0.079 30' · xG 0.293 66' · xG 0.028 50' · xG 0.052 84' · xG 0.462 · GOL 80' · xG 0.416 · GOL 70' · xG 0.027 90' · xG 0.063 73' · xG 0.17 57' · xG 0.132 81' · xG 0.015 45' · xG 0.057 15' · xG 0.048 16' · xG 0.059 41' · xG 0.048 21' · xG 0.087 8' · xG 0.094 46' · xG 0.293 51' · xG 0.012 32' · xG 0.062 5' · xG 0.068 82' · xG 0.033 90' · xG 0.425 90' · xG 0.434 90' · xG 0.556 90' · xG 0.788 70' · xG 0.029 90' · xG 0.215 · GOL 40' · xG 0.178 31' · xG 0.402 29' · xG 0.038 · GOL 63' · xG 0.196 · GOL 60' · xG 0.072 20' · xG 0.013 45' · xG 0.0 · GOL 25' · xG 0.0 22' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 29 (%49) Açık oyun — 15 (%25) Taç sonrası — 5 (%8) Korner — 4 (%7) Kontra atak — 4 (%7) Duran top — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 59 şut
  • Asist sonrası29%49
  • Açık oyun15%25
  • Taç sonrası5%8
  • Korner4%7
  • Kontra atak4%7
  • Duran top1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 34 (%58) Kafa — 15 (%25) Sol ayak — 10 (%17) 59 şut
  • Sağ ayak34%58
  • Kafa15%25
  • Sol ayak10%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR59 şut
1-15' — 5 16-30' — 8 31-45' — 9 46-60' — 9 61-75' — 14 76-90+' — 14 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 61-75'
  • 1-15' 5 %8
  • 16-30' 8 %14
  • 31-45' 9 %15
  • 46-60' 9 %15
  • 61-75' 14 %24
  • 76-90+' 14 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 36 maç
Monza 3maç 2026
GIL Vicente 32maç 2025
Benfica 1maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-26 Benfica Monza
2026-06-30 Gil Vicente FC SL Benfica B Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 GIL Vicente Benfica
2023-12-01 Benfica U19 Benfica B -
2022-07-01 PAOK U19 Benfica U19 €100k
2021-07-01 PAOK U17 PAOK U19 -
2016-07-01 Sporting Yth. PAOK U17 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AC Monza GÜÇLÜ %89 2026-07-23
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1529 dk

Öne çıkıyor: Dengeli hücum profili

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS71.41529 dk
KARARİzlemeye değer75/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 85.6
Baskıcı forvet 85.2
Bitirici 83.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %91
Dakika %85
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %89
Dakika %87
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 71.4 76 94
Dakika güvenliği 100 76 100
Tahmini xG / 90 0.481 0.42 100
Gol / 90 0.35 0.55 64
Ortalama rating 6.73 7.2 94
İsabetli şut / 90 1.35 1.6 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam