Portugal · Midfielder
Jorge Samuel Figueiredo Fernandes
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut31.22 / 90
Kilit pas10.41 / 90
Başarılı dripling41.62 / 90
Kazanılan ikili114.46 / 90
Rating6.37
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 71 orta sahalar
- Kilit pas 0.41 %21
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.62 %89
- Pas isabeti %82 %44
- Top kapma 2.03 %31
- İkili mücadele %46 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 222 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primeira LigaNone · Portugal
🏆
Taça da LigaNone · Portugal
🏆
Primeira Liga2020/2021 · Portugal
🏆
Taça da Liga2020/2021 · Portugal
🥈
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2021/2022 · Switzerland · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2019/2021 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
222
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan11%46
Müdahale5
Faul62 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113
2025/26
27
1.012
1
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas18
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan65%50
Müdahale20
Faul1929 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111116 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2024/25
34
2.273
3
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas28
Drible27%33 başarı
İkili kazanılan114%42
Müdahale28
Faul3655 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11268 yedek
G+A / 900.24
Kart8
2023/24
35
1.423
0
3
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas28
Drible17%39 başarı
İkili kazanılan78%48
Müdahale15
Faul2843 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111421 yedek
G+A / 900.19
Kart61
2021/22
7
55
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale3
Faul21 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 114126 yedek girdi
KART11
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%65
- 4-1-4-112%18
- 4-3-36%9
- 4-5-12%3
- 5-3-22%3
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FamalicaoA | 0-0 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | Casa PiaH | 2-0 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | Rio AveH | 1-0 | 98 | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | Sporting CPA | 3-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2026 | AroucaH | 1-3 | 42↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Rio AveA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Casa PiaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | GuimaraesH | 0-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2026 | TondelaA | 2-2 | 10↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 03.04.2026 | AVSH | 3-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | BenficaH | 1-2 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | EstorilA | 3-1 | 52 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | SC BragaH | 2-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | MoreirenseA | 1-2 | 38↑ | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | FamalicaoH | 5-0 | 14↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 26.01.2026 | FC PortoA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | NacionalH | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 02.01.2026 | Sporting CPH | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.12.2025 | AroucaA | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Rio AveH | 2-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Casa PiaA | 1-1 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 08.12.2025 | GuimaraesA | 0-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | TondelaH | 0-1 | 67 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | AVSA | 1-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2025 | Santa ClaraH | 1-0 | 62 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.10.2025 | AlvercaA | 0-4 | 68 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | EstrelaH | 2-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | BenficaA | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | EstorilH | 2-0 | 35↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 14.09.2025 | SC BragaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | RizesporA | 5-2 | 89 | 3 | 7.0 | ||
| 26.05.2025 | FenerbahceH | 4-2 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Adana DemirsporA | 0-5 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 11.05.2025 | GoztepeA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2025 | BesiktasA | 5-1 | 66 | 3 | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | KonyasporH | 2-3 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | EyüpsporH | 0-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 28.03.2025 | KayserisporA | 5-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | SivassporH | 3-2 | 71 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2025 | TrabzonsporA | 1-2 | 81 | 1 | – | 6.7 | |
| 21.02.2025 | BB BodrumsporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | AlanyasporH | 1-0 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 07.02.2025 | SamsunsporA | 2-0 | 76 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | AntalyasporH | 2-3 | 76 | – | 6.6 | ||
| 27.01.2025 | KasimpasaA | 5-4 | 77 | 2 | 6.9 | ||
| 17.01.2025 | GalatasarayH | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | RizesporH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.12.2024 | Adana DemirsporH | 1-3 | 71 | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | GoztepeH | 1-1 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.12.2024 | BesiktasH | 1-1 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | KonyasporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 03.11.2024 | EyüpsporA | 2-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | KayserisporH | 0-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | SivassporA | 3-2 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | TrabzonsporH | 1-1 | 26↑ | 1 | 7.0 | ||
| 20.09.2024 | BB BodrumsporH | 0-1 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 15.09.2024 | AlanyasporA | 0-0 | 77 | 1 | 7.2 |
ŞUT21
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%52
- Açık oyun4%19
- Kontra atak3%14
- Korner2%10
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%81
- Kafa2%10
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 6 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 116 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-11
Sporting B
→
Hatayspor
€375k
Sporting B
→
Hatayspor
€375k
2022-09-02
Basel
→
Sporting B
End of loan
Basel
→
Sporting B
End of loan
2021-08-31
Sporting B
→
Basel
loan transfer
Sporting B
→
Basel
loan transfer
2021-07-01
Sporting CP U23
→
Sporting B
-
Sporting CP U23
→
Sporting B
-
2019-07-01
Sporting U17
→
Sporting CP U23
-
Sporting U17
→
Sporting CP U23
-
2018-07-01
Sporting Sub-15
→
Sporting U17
-
Sporting Sub-15
→
Sporting U17
-
2016-07-01
Sporting Yth.
→
Sporting Sub-15
-
Sporting Yth.
→
Sporting Sub-15
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1012 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS46.01012 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
76.1
Çizgi kanadı
71.8
Baskıcı forvet
71.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%65
Dakika
%70
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%61
Dakika
%79
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
74.9
76
99
Ortalama rating
6.63
7.2
92
Kilit pas / 90
1.6
1.6
100
Asist / 90
0.27
0.32
84
Performans skoru
46
76
60
Başarılı drible / 90
1.16
1.1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nathanaël MbukuMontpellier · 23
%95
4gol
5asist
72scout
€1.00M
Ligue 2
Welinton TorraoSanta Clara · 26
%81
1gol
1asist
42scout
Primeira Liga
Noa LangNapoli · 26
%79
1gol
2asist
50scout
€13.00M
Serie A
Liam MillarHull City · 26
%77
3gol
5asist
60scout
Championship
Alex MarchalReal Sociedad II · 18
%67
1gol
2asist
69scout
€3.00M
Segunda División
Adnane AbidStandard Liege · 22
%62
2gol
5asist
64scout
Jupiler Pro League
Giuliano SimeoneAtletico Madrid · 23
%60
4gol
6asist
62scout
€40.00M
La Liga
Alexei Dominguez FigueroaPachuca · 20
%60
2gol
4asist
72scout
€150K
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


