Funsho Ibrahim Bamgboye
Nigeria · Midfielder

Funsho Ibrahim Bamgboye

YAŞ26
BOY172 cm
KİLO70 kg
KULÜPHatayspor
DOĞUM YERİLagos
LİG1. Lig
BU SEZON2G · 2A
Gol20.24 / 90
Asist20.24 / 90
Şut111.29 / 90
Kilit pas70.82 / 90
Başarılı dripling50.59 / 90
Kazanılan ikili384.47 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.240.12
Asist 0.240.00
Şut 1.291.12
Kilit pas 0.821.23
Başarılı dripling 0.590.76
Kazanılan ikili 4.475.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
49. 1. Lig2025 · Hatayspor · 9 maç 2asist49.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FIFA U17 World Cup2015 Chile · World
🥈 Magyar Kupa2020/2021 · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2019/2020 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2022 0 2024 2 2025 4
GolAsist
2025/26 9 765 2 2 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigHatayspor 9 765 2 2 6.56
Şut11%27 isabet
Kilit pas7
Drible5%19 başarı
İkili kazanılan38%43
Müdahale10
Faul814 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1181 yedek
G+A / 900.47
Kart1
2024/25 33 1.531 2 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigHatayspor 33 1.531 2 0 6.58
Şut19%63 isabet
Kilit pas21
Drible13%24 başarı
İkili kazanılan89%38
Müdahale42
Faul3422 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111617 yedek
G+A / 900.12
Kart7
2022/23 2 149 0 0 6.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueVideoton FC 2 149 0 0 6.15
Şut1
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan5%24
Faul32 kazanılan
İlk 112
TOPLAM GOL7
İLK 112818 yedek girdi
KART9
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 3 %43
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 4-1-4-1 — 10 4-3-3 — 6 3-4-3 — 2 5-4-1 — 2 4-4-2 — 1 41 maç
  • 4-2-3-120%49
  • 4-1-4-110%24
  • 4-3-36%15
  • 3-4-32%5
  • 5-4-12%5
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.10.2025 Yeni ÇorumsporH 1-4 45 1 6.3
05.10.2025 BB BodrumsporA 5-0 90 5.3
28.09.2025 BandırmasporH 0-3 90 1 6.9
23.09.2025 76 Iğdır BelediyesporA 4-2 90 1 3 5.9
12.09.2025 EroksporA 4-1 90 1 2 6.3
30.08.2025 İstanbulsporH 1-1 90 1 1 7.5
24.08.2025 ÜmraniyesporA 1-1 90 1 6.9
17.08.2025 Manisa BBSKA 2-1 90 1 2 7.7
09.08.2025 KeçiörengücüH 1-3 90 6.2
26.05.2025 FenerbahceH 4-2 11 1 6.6
17.05.2025 Adana DemirsporA 0-5 26 6.6
03.05.2025 Istanbul BasaksehirH 2-4 76 6.3
25.04.2025 BesiktasA 5-1 25 1 6.6
18.04.2025 KonyasporH 2-3 90 1 6.7
13.04.2025 Gazişehir GaziantepA 2-1 76 6.3
06.04.2025 EyüpsporH 0-1 72 6.2
28.03.2025 KayserisporA 5-0 45 3 7.0
16.03.2025 SivassporH 3-2 27 6.9
21.02.2025 BB BodrumsporA 1-0 90 6.5
16.02.2025 AlanyasporH 1-0 90 1 2 7.9
07.02.2025 SamsunsporA 2-0 23 1 6.2
01.02.2025 AntalyasporH 2-3 14 6.5
27.01.2025 KasimpasaA 5-4 13 2 6.0
17.01.2025 GalatasarayH 1-1
11.01.2025 RizesporH 1-2
05.01.2025 FenerbahceA 2-1 78 1 5.5
23.12.2024 Adana DemirsporH 1-3 19 6.2
15.12.2024 GoztepeH 1-1 13 6.2
08.12.2024 Istanbul BasaksehirA 3-0 72 1 6.3
02.12.2024 BesiktasH 1-1 17 6.6
24.11.2024 KonyasporA 1-1 75 2 7.2
09.11.2024 Gazişehir GaziantepH 3-1 72 1 2 7.3
03.11.2024 EyüpsporA 2-0 35 6.3
26.10.2024 KayserisporH 0-1 17 6.6
20.10.2024 SivassporA 3-2 58 6.3
05.10.2024 TrabzonsporH 1-1 73 2 6.7
20.09.2024 BB BodrumsporH 0-1 27 6.7
15.09.2024 AlanyasporA 0-0 9 6.6
01.09.2024 SamsunsporH 0-3 45 6.5
25.08.2024 AntalyasporA 3-2 87 6.3
19.08.2024 KasimpasaH 1-1 90 7.6
09.08.2024 GalatasarayA 2-1 66 6.9
25.08.2022 1.FC KölnH 0-3 63 6.3
18.08.2022 1.FC KölnA 1-2 86 1 6.0
ŞUT13
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.0 86' · xG 0.0 22' · xG 0.0 14' · xG 0.0 37' · xG 0.0 88' · xG 0.0 83' · xG 0.0 85' · xG 0.0 51' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 7' · xG 0.0 · GOL 46' · xG 0.0 · GOL 41' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%54) Taç sonrası — 2 (%15) Korner — 2 (%15) Duran top — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası7%54
  • Taç sonrası2%15
  • Korner2%15
  • Duran top1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%38) Sağ ayak — 5 (%38) Kafa — 3 (%23) 13 şut
  • Sol ayak5%38
  • Sağ ayak5%38
  • Kafa3%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 3 %23
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %31
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 44 maç
Hatayspor 42maç 2024–2025
Videoton FC 2maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-05 Rapid Hatayspor
2024-07-05 FC Rapid 1923 Hatayspor free transfer
2023-01-31 Fehérvár FC Rapid
2023-01-31 Fehérvár FC Rapid 1923 €100k
2019-07-09 Haladás Vidi FC ?
2019-07-06 Szombathelyi Haladas Fehérvár FC
2017-02-14 ASPIRE Academy Haladás ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 765 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.21. Lig 2025
PERFORMANS51.2765 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 63.1
Bağlantı kuran forvet 58.2
Çizgi kanadı 52.9
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %64
Dakika %60
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %67
Dakika %74
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.56 7.15 92
Performans skoru 51.2 76 67
Dakika güvenliği 42 76 55
Asist / 90 0.24 0.2 100
Müdahale / 90 1.18 1.4 84
İkili mücadele kazanma 43.18 50 86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam