Iker Losada Aragunde
Spain · Attacker

Iker Losada Aragunde

YAŞ24
BOY175
KİLO70
DOĞUM YERİCatoira
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
LİG SIRALAMALARINDA
10. Copa del Rey2025 · Levante · 2 maç 1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2024 1 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 4 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 4 0 0 0
İlk 1122 yedek
2025/26 38 885 3 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 1 0 0 0
La LigaLevante 37 885 3 1 6.66
Şut10%30 isabet
Kilit pas9
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan27%43
Müdahale12
Faul56 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111028 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2024/25 40 834 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 17 377 1 0 6.62
La LigaReal Betis 21 341 0 0 6.62
UEFA Europa Conference LeagueReal Betis 2 116 0 0 6.85
Şut7%57 isabet
Kilit pas11
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale17
Faul64 kazanılan
İlk 11832 yedek
G+A / 900.11
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 112366 yedek girdi
KART3
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 4-4-2 — 20 3-4-3 — 9 3-4-2-1 — 3 4-1-4-1 — 3 4-3-3 — 2 82 maç
  • 4-2-3-145%55
  • 4-4-220%24
  • 3-4-39%11
  • 3-4-2-13%4
  • 4-1-4-13%4
  • 4-3-32%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 Sergio CarreiraSergio Carreira 1 K. TundeK. Tunde Aragunde 2
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 U. ElgezabalU. Elgezabal 1 Assane DiaoAssane Diao 1 C. EspiC. Espi Aragunde 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Real MadridH 1-0 0 0
29.08.2026 LevanteA 5-2 0 0
25.08.2026 ValenciaA 0-1
21.08.2026 Real SociedadH 1-0
23.05.2026 Real BetisA 2-1 12 6.3
17.05.2026 MallorcaH 2-0 65 6.9
12.05.2026 Celta VigoA 2-3 46 6.7
08.05.2026 OsasunaH 3-2
02.05.2026 VillarrealA 5-1 55 6.6
27.04.2026 EspanyolA 0-0 30 6.5
23.04.2026 SevillaH 2-0
13.04.2026 GetafeH 1-0
04.04.2026 Real SociedadA 2-0 45 6.3
21.03.2026 OviedoH 4-2 61 1 2 7.3
16.03.2026 Rayo VallecanoA 1-1 74 1 1 7.3
07.03.2026 GironaH 1-1
27.02.2026 AlavesH 2-0 15 6.6
22.02.2026 BarcelonaA 3-0 8 6.9
18.02.2026 VillarrealH 0-1 74 6.5
15.02.2026 ValenciaH 0-2 69 6.2
08.02.2026 Athletic ClubA 4-2 14 6.3
31.01.2026 Atletico MadridH 0-0 59 6.9
23.01.2026 ElcheH 3-2 45 2 6.9
17.01.2026 Real MadridA 2-0 24 6.3
11.01.2026 EspanyolH 1-1 65 1 3 7.3
04.01.2026 SevillaA 0-3 71 1 2 7.3
20.12.2025 Real SociedadH 1-1 8 6.5
08.12.2025 OsasunaA 2-0
29.11.2025 Athletic ClubH 0-2
21.11.2025 ValenciaA 1-0
08.11.2025 Atletico MadridA 3-1
02.11.2025 Celta VigoH 1-2
26.10.2025 MallorcaA 1-1
19.10.2025 Rayo VallecanoH 0-3
04.10.2025 OviedoA 0-2
27.09.2025 GetafeA 1-1
23.09.2025 Real MadridH 1-4 16 6.2
20.09.2025 GironaA 0-4
14.09.2025 Real BetisH 2-2
29.08.2025 ElcheA 2-0 13 6.3
23.08.2025 BarcelonaH 2-3 16 6.5
18.08.2025 ElcheA 1-1
24.05.2025 GetafeA 1-2
18.05.2025 Rayo VallecanoH 1-2
13.05.2025 Real SociedadA 0-1 13 6.7
10.05.2025 SevillaH 3-2 10 6.5
04.05.2025 Real MadridA 3-2
23.04.2025 VillarrealH 3-0 16 6.6
19.04.2025 BarcelonaA 4-3 45 1 6.2
12.04.2025 EspanyolH 0-2
05.04.2025 MallorcaA 1-2
31.03.2025 Las PalmasH 1-1 45 6.6
15.03.2025 ValladolidA 0-1 13 6.3
08.03.2025 LeganesH 2-1 31 6.7
01.03.2025 GironaA 2-2 69 1 1 7.5
21.02.2025 OsasunaH 1-0 10 6.5
15.02.2025 Atletico MadridA 1-1 45 6.2
08.02.2025 Real BetisH 3-2 60 1 7.0
02.02.2025 ValenciaA 2-1 20 6.6
25.01.2025 MallorcaA 0-1
ŞUT14
GOL3
xG1.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%21.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.035 26' · xG 0.051 6' · xG 0.045 52' · xG 0.035 · GOL 9' · xG 0.043 45' · xG 0.174 · GOL 19' · xG 0.283 60' · xG 0.544 55' · xG 0.192 · GOL 5' · xG 0.074 37' · xG 0.037 13' · xG 0.04 5' · xG 0.063 72' · xG 0.112
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%36) Duran top — 3 (%21) Açık oyun — 3 (%21) Taç sonrası — 1 (%7) Kontra atak — 1 (%7) Korner — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası5%36
  • Duran top3%21
  • Açık oyun3%21
  • Taç sonrası1%7
  • Kontra atak1%7
  • Korner1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%64) Sol ayak — 3 (%21) Kafa — 2 (%14) 14 şut
  • Sağ ayak9%64
  • Sol ayak3%21
  • Kafa2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 5 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 1-15'
  • 1-15' 5 %36
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 4 %29
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI507 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 10 11 12 14 14 16 19 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 7 7 7 8 9 9 11 14 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 4 5 7 7 7 7 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 4 5 7 7 7 8 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR507
Pas 270 Pas — 270 (%56) Top kazanma 51 Top kazanma — 51 (%11) Top tem… 42 Top teması — 42 (%9) Hava… 37 Hava topu — 37 (%8) Uzak… 20 Uzaklaştırma — 20 (%4) Çalım 16 Çalım — 16 (%3) Müdahale — 15 (%3) Faul — 10 (%2) Kurtarılan şut — 9 (%2) Pas arası — 9 (%2)
  • Pas270%56
  • Top kazanma51%11
  • Top teması42%9
  • Hava topu37%8
  • Uzaklaştırma20%4
  • Çalım16%3
  • Müdahale15%3
  • Faul10%2
  • Kurtarılan şut9%2
  • Pas arası9%2
PİYASA DEĞERİ€9.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 82 maç
Real Betis 28maç 2024–2026
Levante 37maç 2025
Celta Vigo 17maç 2024
Racing Ferrol 2023–2024
Celta de Vigo II 2018–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Levante UD Real Betis Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Levante Real Betis
2025-08-21 Real Betis Levante
2025-08-20 Real Betis Levante
2025-07-01 Celta Vigo Real Betis
2025-06-29 Celta Vigo Real Betis
2025-01-30 Real Betis Celta Vigo
2024-07-06 Racing Ferrol Real Betis € 1.8M
2023-07-05 Celta Vigo Racing Ferrol
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Ludogorets Razgrad %50 2026-08-19
Jagiellonia Bialystok %50 2026-08-18
AD Vasco da Gama %50 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 885 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.2La Liga 2025
PERFORMANS45.3885 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 68.4
Bağlantı kuran forvet 62.9
Çizgi kanadı 56.2
İçe kat eden kanat 0
Çizgi kanadı 0
Baskıcı forvet 0
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %56
Dakika %58
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %60
Dakika %76
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.66 7.15 93
Dakika güvenliği 58 76 76
Performans skoru 45.3 76 60
Gol / 90 0.31 0.42 74
Müdahale / 90 1.22 1.4 87
İkili mücadele kazanma 42.86 50 86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam