Youssef El-Arabi
Morocco · Attacker

Youssef El-Arabi

YAŞ38
BOY183
KİLO70
KULÜPNantes
DOĞUM YERİCaen
LİGLigue 1
BU SEZON3G · 0A
Gol30.28 / 90
Asist00.00 / 90
Şut131.20 / 90
Kilit pas90.83 / 90
Başarılı dripling60.55 / 90
Kazanılan ikili645.89 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 54 forvetler
Gol — %42 (0.28) Şut — %13 (1.2) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %28 (0.83) Drible — %26 (0.55) İkili mücadele — %57 (%42) 28 ORT. % 42 13 0 28 26 57
  • Gol 0.28 %42
  • Şut 1.2 %13
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.83 %28
  • Drible 0.55 %26
  • İkili mücadele %42 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 978 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Super League 12020 · Olympiakos Piraeus · 33 maç 22gol1.
🥈 Super League 12021 · Olympiakos Piraeus · 34 maç 16gol2.
9. Super League 12022 · Olympiakos Piraeus · 34 maç 4asist9.
22. Coupe de France2025 · Nantes · 2 maç 1gol34. 1asist22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Ligue 2None · France
🏆 UEFA Conference LeagueNone · Europe
🏆 Super CupNone · Cyprus
🏆 CupNone · Greece
🏆 Super League 1None · Greece
🏆 Qatar CupNone · Qatar
🏆 Emir CupNone · Qatar
🏆 Stars LeagueNone · Qatar
🏆 Super Cup2024 · Cyprus
🏆 UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆 Super League 12021/2022 · Greece
🏆 Super League 12020/2021 · Greece
🏆 Super League 12019/2020 · Greece
🏆 Cup2019/2020 · Greece
🏆 Emir Cup2019 · Qatar
🏆 Emir Cup2018 · Qatar
🏆 Qatar Cup2018 · Qatar
🏆 Stars League2017/2018 · Qatar
🏆 Stars League2016/2017 · Qatar
🏆 Ligue 22009/2010 · France
🥈 Stars LeagueNone · Qatar · 2nd Place
🥈 QSL CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈 CupNone · Greece · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Greece · 2nd Place
🥈 Stars League2018/2019 · Qatar · 2nd Place
🥈 QSL Cup2018/2019 · Qatar · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
2020 4 2021 3 2022 1 2023 2 2024 2 2025 3
GolAsist
2025/26 34 978 3 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 34 978 3 0 6.58
Şut13%69 isabet
Kilit pas9
Drible6%29 başarı
İkili kazanılan64%42
Müdahale13
Faul2123 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111123 yedek
G+A / 900.28
2024/25 7 548 0 2 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia 7 548 0 2 6.81
Şut5%40 isabet
Kilit pas11
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan20%30
Müdahale7
Faul93 kazanılan
Ofsayt11
İlk 1161 yedek
G+A / 900.33
2023/24 15 101 2 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus 9 65 1 0 6.72
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 6 36 1 0 7.20
Şut3%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%56
Müdahale3
Ofsayt1
G+A / 901.78
2022/23 4 164 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 4 164 1 0 6.65
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale2
Ofsayt2
İlk 1122 yedek
G+A / 900.55
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22 8 412 3 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 8 412 3 0 6.81
Şut9%56 isabet
Kilit pas4
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan24%45
Faul59 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1144 yedek
G+A / 900.66
Kaptan2maçta
2020/21 11 878 4 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueOlympiakos Piraeus 7 547 1 0 6.94
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 4 331 3 0 7.05
Şut20%65 isabet
Kilit pas10
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan44%32
Müdahale7
Faul1810 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11101 yedek
G+A / 900.41
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 112128 yedek girdi
KART1
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %29
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 14 4-1-4-1 — 10 4-2-3-1 — 6 4-4-2 — 5 5-3-2 — 4 3-4-2-1 — 3 42 maç
  • 4-3-314%33
  • 4-1-4-110%24
  • 4-2-3-16%14
  • 4-4-25%12
  • 5-3-24%10
  • 3-4-2-13%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
3 A. DonisA. Donis 1 Y. El ArabiY. El Arabi El-Arabi 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 ToulouseH 0-0
08.05.2026 LensA 1-0 13 6.6
02.05.2026 MarseilleH 3-0
26.04.2026 RennesA 2-1 8 6.5
22.04.2026 Paris Saint GermainA 3-0 8 6.5
19.04.2026 Stade Brestois 29H 1-1
11.04.2026 AuxerreA 0-0
05.04.2026 MetzA 0-0
22.03.2026 StrasbourgH 2-3
07.03.2026 AngersH 0-1
01.03.2026 LilleA 1-0 63 6.3
22.02.2026 Le HavreH 2-0 94 1 6.3
13.02.2026 MonacoA 3-1 10 6.5
07.02.2026 LyonH 0-1 49 3 6.3
31.01.2026 LorientA 2-1 16 6.6
25.01.2026 NiceH 1-4 2 1
18.01.2026 Paris FCH 1-2 65 6.7
04.01.2026 MarseilleA 0-2 82 1 7.2
12.12.2025 AngersA 4-1 26 6.7
06.12.2025 LensH 1-2 59 1 2 5.9
30.11.2025 LyonA 3-0 59 6.3
23.11.2025 LorientH 1-1 59 5.9
08.11.2025 Le HavreA 1-1 71 5.9
02.11.2025 MetzH 0-2 79 1 7.2
29.10.2025 MonacoH 3-5 71 2 6.7
24.10.2025 Paris FCA 1-2 70 1 1 7.7
19.10.2025 LilleH 0-2 27 6.2
04.10.2025 Stade Brestois 29A 0-0 9 6.3
27.09.2025 ToulouseA 2-2 8 6.3
20.09.2025 RennesH 2-2 8 1 1 8.2
13.09.2025 NiceA 1-0 12 6.7
30.08.2025 AuxerreH 1-0
24.08.2025 StrasbourgA 1-0 10 6.3
17.08.2025 Paris Saint GermainH 0-1
20.02.2025 CeljeH 0-2 90 6.6
13.02.2025 CeljeA 2-2 29 6.3
19.12.2024 FC AstanaH 1-1 90 1 2 7.2
12.12.2024 FC NoahA 1-3 89 6.2
07.11.2024 FiorentinaH 2-1 88 1 7.2
24.10.2024 Borac Banja LukaH 0-1 90 3 7.3
03.10.2024 Shamrock RoversA 1-1 72 6.9
29.05.2024 FiorentinaH 1-0 1
09.05.2024 Aston VillaH 2-0
02.05.2024 Aston VillaA 2-4
18.04.2024 FenerbahceA 1-0 11 6.0
11.04.2024 FenerbahceH 3-2 8 6.7
14.03.2024 Maccabi Tel AvivA 1-6 32 1 1 7.3
07.03.2024 Maccabi Tel AvivH 1-4 12 6.9
22.02.2024 Ferencvarosi TCA 0-1
15.02.2024 Ferencvarosi TCH 1-0 1
14.12.2023 TSC Backa TopolaH 5-2 26 1 2 7.9
30.11.2023 SC FreiburgA 5-0 10 6.5
09.11.2023 West HamA 1-0
26.10.2023 West HamH 2-1
05.10.2023 TSC Backa TopolaA 2-2
21.09.2023 SC FreiburgH 2-3
03.11.2022 NantesH 0-2 45 1 7.0
27.10.2022 SC FreiburgAC 1-1 83 1 1 7.0
15.09.2022 SC FreiburgH 0-3 27 6.3
08.09.2022 NantesA 2-1 9 6.3
ŞUT15
GOL3
xG3.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.084 54' · xG 0.129 88' · xG 0.06 69' · xG 0.156 51' · xG 0.123 49' · xG 0.034 22' · xG 0.228 7' · xG 0.213 38' · xG 0.783 · GOL 38' · xG 0.788 2' · xG 0.034 · GOL 45' · xG 0.198 18' · xG 0.154 54' · xG 0.039 90' · xG 0.125 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%40) Açık oyun — 4 (%27) Duran top — 3 (%20) Kontra atak — 1 (%7) Penaltı — 1 (%7) 15 şut
  • Asist sonrası6%40
  • Açık oyun4%27
  • Duran top3%20
  • Kontra atak1%7
  • Penaltı1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%53) Kafa — 4 (%27) Sol ayak — 3 (%20) 15 şut
  • Sağ ayak8%53
  • Kafa4%27
  • Sol ayak3%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 2 %13
  • 31-45' 3 %20
  • 46-60' 5 %33
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 2 %13
AKSİYON HARİTASI253 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR253
Pas 105 Pas — 105 (%44) Top teması 37 Top teması — 37 (%15) Faul 29 Faul — 29 (%12) Hava topu 24 Hava topu — 24 (%10) Top kazanma 19 Top kazanma — 19 (%8) Çalım — 10 (%4) Müdahale — 7 (%3) Ofsayt — 3 (%1) Top kaptırma — 3 (%1) Uzaklaştırma — 3 (%1)
  • Pas105%44
  • Top teması37%15
  • Faul29%12
  • Hava topu24%10
  • Top kazanma19%8
  • Çalım10%4
  • Müdahale7%3
  • Ofsayt3%1
  • Top kaptırma3%1
  • Uzaklaştırma3%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 79 maç
Nantes 34maç 2025
Apoel Nicosia 7maç 2024
Olympiakos Piraeus 38maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Nantes El Arabi Youssef
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 978 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.9Ligue 1 2025
PERFORMANS42.4978 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 66.7
Bitirici 63.1
Pivot forvet 61.4
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %51
Dakika %69
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %57
Dakika %78
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 70.4 76 93
Ortalama rating 6.58 7.15 92
Performans skoru 42.4 76 56
Müdahale / 90 1.2 1.4 86
Gol / 90 0.28 0.42 67
İkili mücadele kazanma 42.11 50 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam