Michal Ďuriš
Slovakia · Midfielder

Michal Ďuriš

YAŞ26
BOY186
KİLO80
KULÜPRosenborg
DOĞUM YERİŽilina
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.46 / 90
Kilit pas30.36 / 90
Başarılı dripling50.61 / 90
Kazanılan ikili192.30 / 90
Rating6.26
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
Gol — %16 (0.12) Şut — %20 (1.5) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %2 (0.36) Drible — %45 (0.61) İkili mücadele — %2 (%26) 14 ORT. % 16 20 0 2 45 2
  • Gol 0.12 %16
  • Şut 1.5 %20
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.36 %2
  • Drible 0.61 %45
  • İkili mücadele %26 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 742 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Cup2020/2021 · Slovakia · 2nd Place
🥈 1. liga2019/2020 · Slovakia · 2nd Place
🥈 Cup2018/2019 · Slovakia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2024 0 2025 5 2026 1
GolAsist
2026/27 15 742 1 0 6.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienRosenborg 15 742 1 0 6.26
Şut12%42 isabet
Kilit pas3
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan19%26
Müdahale6
Faul86 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11105 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2025/26 12 987 4 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienRosenborg 12 987 4 1 6.95
Şut13%54 isabet
Kilit pas9
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan31%38
Müdahale12
Faul126 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11111 yedek
G+A / 900.46
2024/25 2 148 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeSlovakia 2 148 0 0 6.45
Şut3%67 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%29
Faul11 kazanılan
İlk 112
TOPLAM GOL4
İLK 112413 yedek girdi
KART3
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 19 4-4-2 — 12 3-4-3 — 2 4-1-3-2 — 2 3-4-2-1 — 1 4-1-4-1 — 1 37 maç
  • 4-3-319%51
  • 4-4-212%32
  • 3-4-32%5
  • 4-1-3-22%5
  • 3-4-2-11%3
  • 4-1-4-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Ham-KamH 4-0 17 1 6.7
30.08.2026 Bodo/GlimtA 4-2 54 6.0
14.08.2026 VikingH 2-1 59 6.3
09.08.2026 LillestromA 0-2 89 3 6.3
02.08.2026 BrannA 3-2 68 5.6
27.07.2026 FredrikstadH 4-0 65 1 6.3
18.07.2026 StartA 0-3 75 1 6.2
12.07.2026 Kristiansund BKH 3-0 66 1 2 7.0
29.05.2026 Bodo/GlimtH 2-2 88 6.2
25.05.2026 KFUM OsloA 2-0 45 1 6.2
16.05.2026 AalesundH 2-3 11 6.3
10.05.2026 LillestromH 2-0 45 2 6.3
01.05.2026 VikingA 3-0
22.03.2026 ValerengaH 0-2
14.03.2026 MoldeA 2-0 60 1 6.0
30.11.2025 StromsgodsetH 6-0 90 2 3 8.6
22.11.2025 TromsoA 1-0 90 6.3
17.11.2025 GermanyA 6-0 82 3 6.2
09.11.2025 ValerengaH 1-0 90 1 7.3
01.11.2025 MoldeA 4-2 90 1 6.2
29.10.2025 SandefjordH 1-1 75 6.2
26.10.2025 BrannH 2-3 90 2 6.9
18.10.2025 BryneA 2-2 90 2 3 8.3
05.10.2025 Sarpsborg 08 FFH 2-3 66 2 7.2
28.09.2025 Ham-KamA 4-0 90 6.3
21.09.2025 Bodo/GlimtH 1-1 77 6.6
14.09.2025 HaugesundA 0-3 90 2 6.6
04.09.2025 GermanyH 2-0 66 6.7
31.08.2025 VikingA 2-1 49 6.9
ŞUT16
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.081 55' · xG 0.029 30' · xG 0.015 90' · xG 0.025 85' · xG 0.03 11' · xG 0.111 57' · xG 0.219 49' · xG 0.085 31' · xG 0.151 · GOL 8' · xG 0.246 11' · xG 0.199 36' · xG 0.055 62' · xG 0.069 75' · xG 0.146 64' · xG 0.067 45' · xG 0.113
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%56) Açık oyun — 3 (%19) Korner — 2 (%12) Kontra atak — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası9%56
  • Açık oyun3%19
  • Korner2%12
  • Kontra atak1%6
  • Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%50) Sol ayak — 8 (%50) 16 şut
  • Sağ ayak8%50
  • Sol ayak8%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 3 %19
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 4 %25
  • 76-90+' 2 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 29 maç
Rosenborg 27maç 2025–2026
Žilina 2018–2025
Slovakia 2maç 2024
Slovakia U21 2021–2023
Žilina II 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-06 Žilina Rosenborg
2024-07-01 Ascoli Žilina
2024-06-30 Ascoli MSK Zilina End of loan
2024-01-31 MSK Zilina Ascoli loan transfer
2024-01-31 Žilina Ascoli
2019-07-01 MSK Zilina B MSK Zilina -
2017-07-01 MSK Zilina U19 MSK Zilina B -
SCOUT RAPORUAggregated only · 987 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.4Eliteserien 2025
PERFORMANS54.7987 dk
KARARVeri yetersiz36/100
FORM TRENDİStabil-3.5
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 29.5
Pivot forvet 24.2
Bitirici 23.8
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %54
Dakika %71
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %71
Dakika %79
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.2 7.15 87
Müdahale / 90 1.08 1.4 77
İkili mücadele kazanma 34.62 50 69
Şut / 90 1.45 3 48
Performans skoru 19.9 76 26
Gol / 90 0 0.42 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.28. Dakika delta +10.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam