Santiago López Garcia
Spain · Attacker

Santiago López Garcia

YAŞ23
BOY172 cm
KİLO62 kg
KULÜPValencia
DOĞUM YERİTurón
LİGLa Liga
BU SEZON4G · 1A
Gol40.20 / 90
Asist10.05 / 90
Şut180.90 / 90
Kilit pas130.65 / 90
Başarılı dripling100.50 / 90
Kazanılan ikili894.44 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 57 forvetler
Gol — %18 (0.20) Şut — %7 (0.9) Asist — %36 (0.05) Kilit pas — %27 (0.65) Drible — %23 (0.50) İkili mücadele — %46 (%42) 26 ORT. % 18 7 36 27 23 46
  • Gol 0.20 %18
  • Şut 0.9 %7
  • Asist 0.05 %36
  • Kilit pas 0.65 %27
  • Drible 0.50 %23
  • İkili mücadele %42 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1803 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Olympics Men2024 Paris · World
🥈 Copa del Rey2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈 División de Honor Juvenil2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 13 G+A
2021 0 2022 4 2023 9 2024 13 2025 5
GolAsist
2025/26 36 1.803 4 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 36 1.803 4 1 6.68
Şut18%44 isabet
Kilit pas13
Drible10%32 başarı
İkili kazanılan89%42
Müdahale23
Faul2033 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112016 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2024/25 38 2.760 8 5 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 38 2.760 8 5 6.78
Şut31%45 isabet
Kilit pas38
Drible23%30 başarı
İkili kazanılan101%35
Müdahale31
Faul2133 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11353 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2023/24 36 2.671 3 6 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 36 2.671 3 6 6.88
Şut28%54 isabet
Kilit pas39
Drible28%41 başarı
İkili kazanılan137%42
Müdahale38
Faul2631 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11306 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2022/23 10 453 3 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 10 453 3 1 6.80
Şut10%80 isabet
Kilit pas10
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan25%38
Müdahale3
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1155 yedek
G+A / 900.79
2021/22 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 2 0 0 0
TOPLAM GOL21
İLK 119339 yedek girdi
KART11
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
1-15' — 4 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 7 61-75' — 3 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 4 %19
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 6 %29
  • 46-60' 7 %33
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 69 4-2-3-1 — 40 5-4-1 — 11 4-4-1-1 — 3 5-3-2 — 3 3-4-2-1 — 1 127 maç
  • 4-4-269%54
  • 4-2-3-140%31
  • 5-4-111%9
  • 4-4-1-13%2
  • 5-3-23%2
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 BarcelonaH 3-1 52 2 7.2
17.05.2026 Real SociedadA 3-4 74 1 1 6.6
14.05.2026 Rayo VallecanoH 1-1 88 1 1 7.6
10.05.2026 Athletic ClubA 0-1 70 6.3
02.05.2026 Atletico MadridH 0-2 33 6.9
25.04.2026 GironaH 2-1 27 6.9
21.04.2026 MallorcaA 1-1 60 6.3
11.04.2026 ElcheA 1-0 25 2 6.3
05.04.2026 Celta VigoH 2-3
21.03.2026 SevillaA 0-2 10 6.5
14.03.2026 OviedoA 1-0 16 6.3
08.03.2026 AlavesH 3-2 18 6.7
01.03.2026 OsasunaH 1-0 9 6.3
08.02.2026 Real MadridH 0-2
01.02.2026 Real BetisA 2-1 18 6.7
24.01.2026 EspanyolH 3-2 30 6.2
18.01.2026 GetafeA 0-1 29 6.7
10.01.2026 ElcheH 1-1 77 1 6.7
03.01.2026 Celta VigoA 4-1 17 6.7
19.12.2025 MallorcaH 1-1 10 6.5
13.12.2025 Atletico MadridA 2-1 55 6.5
07.12.2025 SevillaH 1-1 34 6.7
01.12.2025 Rayo VallecanoA 1-1 89 1 3 7.3
21.11.2025 LevanteH 1-0 90 6.9
09.11.2025 Real BetisH 1-1 68 1 6.6
01.11.2025 Real MadridA 4-0 55 6.0
25.10.2025 VillarrealH 0-2 90 1 6.7
20.10.2025 AlavesA 0-0 90 6.6
04.10.2025 GironaA 2-1 83 1 2 7.2
30.09.2025 OviedoH 1-2 35 1 7.0
23.09.2025 EspanyolA 2-2 60 6.2
20.09.2025 Athletic ClubH 2-0 71 1 6.9
14.09.2025 BarcelonaA 6-0 57 6.5
29.08.2025 GetafeH 3-0 83 1 6.6
24.08.2025 OsasunaA 1-0 90 6.9
16.08.2025 Real SociedadH 1-1 90 1 1 7.0
23.05.2025 Real BetisA 1-1 68 6.6
18.05.2025 Athletic ClubH 0-1 56 6.6
14.05.2025 AlavesA 1-0 65 1 6.3
10.05.2025 GetafeH 3-0 58 1 1 7.2
03.05.2025 Las PalmasA 2-3 84 1 6.7
22.04.2025 EspanyolH 1-1 84 6.2
19.04.2025 Rayo VallecanoA 1-1 90 7.2
11.04.2025 SevillaH 1-0 74 1 2 6.9
05.04.2025 Real MadridA 1-2 90 1 6.6
30.03.2025 MallorcaH 1-0 66 1 2 7.3
15.03.2025 GironaA 1-1 88 1 1 7.3
08.03.2025 ValladolidH 2-1 71 1 1 7.2
02.03.2025 OsasunaA 3-3 80 1 2 7.0
22.02.2025 Atletico MadridH 0-3 10 6.5
15.02.2025 VillarrealA 1-1 67 1 6.6
09.02.2025 LeganesH 2-0 71 1 3 7.7
02.02.2025 Celta VigoH 2-1 87 1 6.3
26.01.2025 BarcelonaA 7-1 60 1 6.5
19.01.2025 Real SociedadH 1-0 59 1 6.3
11.01.2025 SevillaA 1-1 69 6.3
03.01.2025 Real MadridH 1-2 67 7.2
22.12.2024 AlavesH 2-2 90 1 7.6
18.12.2024 EspanyolA 1-1 85 1 4 7.7
13.12.2024 ValladolidA 1-0 90 6.6
ŞUT28
GOL4
xG2.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.136 · GOL 62' · xG 0.067 28' · xG 0.113 11' · xG 0.027 6' · xG 0.088 79' · xG 0.011 69' · xG 0.055 18' · xG 0.025 79' · xG 0.092 12' · xG 0.029 61' · xG 0.085 36' · xG 0.283 15' · xG 0.054 80' · xG 0.065 75' · xG 0.026 64' · xG 0.044 · GOL 45' · xG 0.262 90' · xG 0.029 30' · xG 0.176 90' · xG 0.036 57' · xG 0.24 · GOL 55' · xG 0.028 45' · xG 0.026 31' · xG 0.036 67' · xG 0.007 64' · xG 0.162 57' · xG 0.377 · GOL 61' · xG 0.09
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%61) Kontra atak — 3 (%11) Korner — 3 (%11) Açık oyun — 3 (%11) Taç sonrası — 2 (%7) 28 şut
  • Asist sonrası17%61
  • Kontra atak3%11
  • Korner3%11
  • Açık oyun3%11
  • Taç sonrası2%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 22 (%79) Sol ayak — 3 (%11) Kafa — 3 (%11) 28 şut
  • Sağ ayak22%79
  • Sol ayak3%11
  • Kafa3%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 4 16-30' — 3 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 8 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 61-75'
  • 1-15' 4 %14
  • 16-30' 3 %11
  • 31-45' 5 %18
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 8 %29
  • 76-90+' 5 %18
AKSİYON HARİTASI1519 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 15 15 16 16 17 17 18 18 18 19 19 19 20 21 21 23 24 30 32 33 34 38
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 13 13 14 15 15 15 15 16 17 17 20 22 24 28 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 5 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1519
Pas 878 Pas — 878 (%61) Top kaza… 117 Top kazanma — 117 (%8) Top te… 94 Top teması — 94 (%7) Hava t… 85 Hava topu — 85 (%6) Çalım 64 Çalım — 64 (%4) Faul — 57 (%4) İkili mücadele — 41 (%3) Müdahale — 39 (%3) Top kaptırma — 32 (%2) Bloke edilen pas — 22 (%2)
  • Pas878%61
  • Top kazanma117%8
  • Top teması94%7
  • Hava topu85%6
  • Çalım64%4
  • Faul57%4
  • İkili mücadele41%3
  • Müdahale39%3
  • Top kaptırma32%2
  • Bloke edilen pas22%2
PİYASA DEĞERİ€12.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 122 maç
Valencia 122maç 2021–2025
Spain U21 2025
Spain U23 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Valencia Lopez Diego
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1803 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.3La Liga 2025
PERFORMANS37.41803 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 72.3
Bağlantı kuran forvet 66.9
Çizgi kanadı 62.0
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %43
Dakika %78
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %52
Dakika %90
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.68 7.15 93
Performans skoru 37.4 76 49
Müdahale / 90 1.15 1.4 82
İkili mücadele kazanma 42.18 50 84
Gol / 90 0.2 0.42 48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam