Macaulay Langstaff
England · Attacker

Macaulay Langstaff

YAŞ28
BOY179
KİLO78
KULÜPMillwall
DOĞUM YERİStockton-on-Tees
LİGChampionship
BU SEZON4G · 1A
Gol40.26 / 90
Asist10.06 / 90
Şut161.02 / 90
Kilit pas100.64 / 90
Başarılı dripling70.45 / 90
Kazanılan ikili543.45 / 90
Rating6.51
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 66 forvetler
Gol — %37 (0.26) Şut — %3 (1.0) Asist — %45 (0.06) Kilit pas — %14 (0.64) Drible — %38 (0.45) İkili mücadele — %32 (%38) 28 ORT. % 37 3 45 14 38 32
  • Gol 0.26 %37
  • Şut 1.0 %3
  • Asist 0.06 %45
  • Kilit pas 0.64 %14
  • Drible 0.45 %38
  • İkili mücadele %38 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1410 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 National LeagueNone · England · 2nd Place
🥈 National League2022/2023 · England · 2nd Place
2025/26 45 1.497 4 1 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMillwall 44 1.410 4 1 6.51
League CupMillwall 1 87 0 0 6.50
Şut17%65 isabet
Kilit pas10
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan57%38
Müdahale23
Faul2214 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111332 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2024/25 37 1.407 1 2 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMillwall 37 1.407 1 2 6.59
Şut19%53 isabet
Kilit pas11
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan39%28
Müdahale10
Faul1416 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111423 yedek
G+A / 900.19
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 112655 yedek girdi
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 69 4-4-2 — 7 3-4-2-1 — 1 4-1-3-2 — 1 4-1-4-1 — 1 4-4-1-1 — 1 80 maç
  • 4-2-3-169%86
  • 4-4-27%9
  • 3-4-2-11%1
  • 4-1-3-21%1
  • 4-1-4-11%1
  • 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.05.2026 Hull CityH 0-2 6
08.05.2026 Hull CityA 0-0
02.05.2026 Oxford UnitedH 2-0 7
24.04.2026 LeicesterA 1-1 26 1 1 7.5
21.04.2026 Stoke CityA 1-3
18.04.2026 QPRH 2-0 19 6.3
10.04.2026 West BromA 0-0 32 6.5
06.04.2026 NorwichH 1-2
03.04.2026 MiddlesbroughA 1-2 11 6.5
21.03.2026 IpswichA 1-1 45 6.6
14.03.2026 BlackburnH 1-2 45 6.3
10.03.2026 DerbyH 1-0 17 6.7
07.03.2026 Hull CityA 1-3 84 6.3
28.02.2026 PrestonA 0-2 76 6.3
25.02.2026 BirminghamH 3-0 85 1 6.5
21.02.2026 PortsmouthH 1-3 24 1 6.9
14.02.2026 Sheffield WednesdayA 1-2 31 1 1 6.3
07.02.2026 WrexhamA 0-2
31.01.2026 Sheffield UtdH 1-1 70 1 6.3
24.01.2026 CharltonH 4-0 83 1 6.5
20.01.2026 CoventryA 2-1 83 1 6.3
17.01.2026 WatfordA 0-2 52 1 6.5
04.01.2026 SwanseaH 2-1 93 3 6.5
01.01.2026 SouthamptonA 0-0 90 1 6.2
29.12.2025 Bristol CityH 2-1 35 1 1 7.3
26.12.2025 IpswichH 0-0 90 1 6.5
20.12.2025 BlackburnA 2-0 45 6.6
13.12.2025 Hull CityH 1-3 28 6.2
10.12.2025 DerbyA 1-1 1
06.12.2025 Bristol CityA 0-1 13 6.3
29.11.2025 SouthamptonH 3-2 11 6.9
26.11.2025 Sheffield WednesdayH 1-0 9 6.9
22.11.2025 PortsmouthA 3-1 63 6.2
08.11.2025 PrestonH 1-1 16 6.2
04.11.2025 BirminghamA 4-0 18 6.3
01.11.2025 Oxford UnitedA 2-2
25.10.2025 LeicesterH 1-0
18.10.2025 QPRA 1-2 10 6.3
04.10.2025 West BromH 3-0
01.10.2025 CoventryH 0-4 16 1 6.3
27.09.2025 SwanseaA 1-1 22 1 6.5
22.09.2025 WatfordH 1-0 11 6.2
16.08.2025 MiddlesbroughH 0-3 32 6.3
12.08.2025 Newport CountyA 0-1 87 1 6.5
09.08.2025 NorwichA 1-2 11 1 1 7.3
03.05.2025 BurnleyA 3-1 12 6.3
26.04.2025 SwanseaH 1-0
21.04.2025 NorwichH 3-1 8 6.5
18.04.2025 BlackburnA 4-1
12.04.2025 MiddlesbroughH 1-0 45 1 6.9
08.04.2025 Sheffield UtdA 0-1 17 6.2
05.04.2025 PortsmouthH 2-1 8 1 6.5
29.03.2025 SunderlandA 1-0 11 6.7
01.02.2025 QPRH 2-1 1
28.01.2025 PortsmouthA 0-1 21 6.3
21.01.2025 CardiffH 2-2 90 1 6.2
18.01.2025 Hull CityH 0-1 18 6.3
04.01.2025 Sheffield WednesdayA 2-2 11 6.5
01.01.2025 Oxford UnitedH 0-1 72 1 6.6
29.12.2024 CoventryA 0-0 81 1 6.7
ŞUT24
GOL4
xG4.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.159 · GOL 82' · xG 0.065 74' · xG 0.461 · GOL 79' · xG 0.043 7' · xG 0.029 9' · xG 0.537 35' · xG 0.378 22' · xG 0.048 17' · xG 0.51 50' · xG 0.471 73' · xG 0.053 31' · xG 0.026 10' · xG 0.092 81' · xG 0.228 · GOL 76' · xG 0.122 90' · xG 0.068 81' · xG 0.034 49' · xG 0.046 46' · xG 0.109 90' · xG 0.093 74' · xG 0.135 90' · xG 0.068 90' · xG 0.067 83' · xG 0.376 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%50) Açık oyun — 7 (%29) Kontra atak — 3 (%12) Taç sonrası — 1 (%4) Korner — 1 (%4) 24 şut
  • Asist sonrası12%50
  • Açık oyun7%29
  • Kontra atak3%12
  • Taç sonrası1%4
  • Korner1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%67) Sol ayak — 5 (%21) Kafa — 3 (%12) 24 şut
  • Sağ ayak16%67
  • Sol ayak5%21
  • Kafa3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 3 %12
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 3 %12
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 11 %46
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 82 maç
Millwall 82maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-02 Millwall Salford City
2024-07-08 Notts County Millwall € 830K
2022-07-01 Gateshead Notts County €50k
2020-08-15 York City Gateshead free transfer
2020-08-01 York Gateshead
2020-03-07 Blyth Spartans York
2020-03-07 Blyth Spartans York City End of loan
2020-02-08 York City Blyth Spartans loan transfer
2020-02-08 York Blyth Spartans
2019-03-17 Bradford (Park Avenue) York
2019-03-17 Bradford PA York City End of loan
2019-02-16 York City Bradford PA loan transfer
2019-02-16 York Bradford (Park Avenue)
2018-07-01 Gateshead York City free transfer
2018-07-01 Gateshead York
2018-04-21 Blyth Spartans Gateshead
2018-02-08 Gateshead Blyth Spartans
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1410 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.9Championship 2025
PERFORMANS44.01410 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 72.7
Bitirici 64.2
Pivot forvet 63.7
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %54
Dakika %65
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %59
Dakika %86
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.51 7.15 91
Performans skoru 44 76 58
Müdahale / 90 1.4 1.4 100
Gol / 90 0.26 0.42 62
İkili mücadele kazanma 37.5 50 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam