LİGUEFA Europa League
BU SEZON1G · 0A
Gol11.34 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.34 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating7.88
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.340.24
Asist
0.000.08
Şut
1.341.68
Kilit pas
0.000.72
Başarılı dripling
0.000.64
Kazanılan ikili
0.002.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
17.
Bundesliga2023 · 1. FC Heidenheim · 33 maç
10gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
2. Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
2
67
1
0
7.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
G+A / 901.34
2025/26
26
1.522
4
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas11
Drible10%34 başarı
İkili kazanılan49%37
Müdahale28
Faul156 kazanılan
İlk 11179 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2024/25
25
1.193
0
3
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas23
Drible16%40 başarı
İkili kazanılan48%40
Müdahale20
Faul96 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111312 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2023/24
33
2.672
10
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%57 isabet
Kilit pas36
Drible41%47 başarı
İkili kazanılan105%38
Müdahale32
Faul2822 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1133
G+A / 900.47
Kart8
2022/23
26
254
0
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas6
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan16%31
Müdahale5
Faul52 kazanılan
Ofsayt2
2020/21
15
123
1
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan5%29
Müdahale1
Faul1
Ofsayt1
İlk 11114 yedek
G+A / 900.73
Kart1
TOPLAM GOL16
İLK 116658 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 4 %25
- 31-45' 4 %25
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 2 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-151%52
- 3-5-215%15
- 3-1-4-211%11
- 3-4-2-18%8
- 4-4-27%7
- 4-1-4-16%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | RB LeipzigH | 3-1 | 67 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.08.2026 | SC FreiburgA | 4-1 | 0↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | FSV Mainz 05H | 0-2 | 73 | 1 | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | 1.FC KölnA | 1-3 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | Bayern MünchenA | 3-3 | 92 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 25.04.2026 | FC St. PauliH | 2-0 | 87 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.04.2026 | Union BerlinH | 3-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 2-2 | 91 | 3 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | 92 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 93 | 1 | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | 1899 HoffenheimH | 2-4 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | Werder BremenA | 2-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | VfB StuttgartH | 3-3 | 88 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 15.02.2026 | FC AugsburgA | 1-0 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Hamburger SVH | 0-2 | 88 | 5 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Borussia DortmundA | 3-2 | 80 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.11.2025 | Bayern MünchenA | 6-2 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | UtrechtH | 2-0 | 38↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | BolognaA | 1-1 | 15↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | FC Basel 1893H | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Werder BremenA | 0-3 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | VfB StuttgartH | 3-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | 1.FC KölnA | 4-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | FC AugsburgH | 1-3 | 60 | 1 | 5.3 | ||
| 16.08.2025 | Sportfreunde LotteA | 0-2 | 78 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Borussia DortmundH | 1-4 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | Union BerlinH | 1-2 | 32↑ | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 02.03.2025 | FC AugsburgA | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2025 | Werder BremenH | 5-0 | 19↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 15.02.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 77 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | VfB StuttgartA | 4-0 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 14.01.2025 | Eintracht FrankfurtA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | Holstein KielH | 3-2 | 76 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2024 | VfL WolfsburgH | 3-2 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | Union BerlinA | 0-0 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 03.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | RB LeipzigA | 3-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | FC AugsburgH | 3-1 | 66 | 1 | – | 6.6 | |
| 05.10.2024 | Werder BremenA | 0-1 | 66 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | FC St. PauliH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 63 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.09.2024 | VfL BochumH | 2-1 | 51↑ | – | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | Bayern MünchenA | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.05.2024 | 1.FC KölnH | 4-1 | 80 | 2 | 3 | 9.0 | |
| 11.05.2024 | SC FreiburgA | 1-1 | 65 | 1 | – | 7.2 | |
| 05.05.2024 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | SV Darmstadt 98A | 0-1 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 20.04.2024 | RB LeipzigH | 1-2 | 68 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | Vfl BochumA | 1-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2024 | Bayern MunichH | 3-2 | 89 | – | 6.3 |
ŞUT30
GOL4
xG4.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%43
- Kontra atak6%20
- Açık oyun4%13
- Korner3%10
- Taç sonrası2%7
- Duran top2%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak24%80
- Sol ayak5%17
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 4 %13
- 16-30' 6 %20
- 31-45' 6 %20
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 8 %27
- 76-90+' 3 %10
AKSİYON HARİTASI1370 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1370
- Pas752%61
- Top kazanma143%12
- Top teması74%6
- Çalım53%4
- Uzaklaştırma47%4
- Korner kazandırma46%4
- Bloke edilen pas33%3
- İkili mücadele30%2
- Kurtarılan şut30%2
- Top kaptırma28%2
PİYASA DEĞERİ€6.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ23
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 127 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
W. Bremen U19
→
W. Bremen II
-
W. Bremen U19
→
W. Bremen II
-
2019-06-30
SC Borgfeld U19
→
W. Bremen U19
End of loan
SC Borgfeld U19
→
W. Bremen U19
End of loan
2019-01-02
W. Bremen U19
→
SC Borgfeld U19
loan transfer
W. Bremen U19
→
SC Borgfeld U19
loan transfer
2019-01-01
SC Borgfeld U19
→
W. Bremen U19
free transfer
SC Borgfeld U19
→
W. Bremen U19
free transfer
2018-07-01
SC Borgfeld U17
→
SC Borgfeld U19
-
SC Borgfeld U17
→
SC Borgfeld U19
-
2016-07-01
ATSV Youth
→
SC Borgfeld U17
free transfer
ATSV Youth
→
SC Borgfeld U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkŞüpheli
3 maç
12.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
11.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2024
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Bundesliga2020 · Werder Bremen
1kırmızı · 8 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1126 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.5Bundesliga 2025
PERFORMANS47.31126 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
71.9
Bitirici
66.8
Pivot forvet
66.5
Baskıcı forvet
31.6
Pivot forvet
28.3
Bağlantı kuran forvet
24.7
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%52
Dakika
%67
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%63
Dakika
%81
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
90.1
76
100
Ortalama rating
7.03
7.15
98
Performans skoru
47.3
76
62
Müdahale / 90
1.36
1.4
97
Gol / 90
0.24
0.42
57
İkili mücadele kazanma
38.37
50
77
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yuki OhashiBlackburn · 29
%95
9gol
1asist
55scout
Championship
Roko ŠimićKarlsruher SC · 22
%78
3gol
1asist
66scout
€1.50M
2. Bundesliga
Tomás ConechnyRacing Club · 27
%68
2gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Youssef El ArabiNantes · 38
%64
3gol
0asist
46scout
Ligue 1
Isak JanssonNice · 23
%62
1gol
0asist
50scout
€5.00M
Ligue 1
Macaulay LangstaffMillwall · 28
%62
4gol
1asist
54scout
Championship
Omar SadikPAU · 21
%60
3gol
2asist
73scout
€800K
Ligue 2
Aune Selland HeggebøWest Brom · 24
%60
9gol
4asist
64scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


