Pontus Jansson
Sweden · Attacker

Pontus Jansson

YAŞ23
BOY174
KULÜPNice
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili16.92 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.13
Asist 0.000.00
Şut 0.001.62
Kilit pas 0.000.81
Başarılı dripling 0.000.67
Kazanılan ikili 6.923.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 CupNone · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
2020 4 2021 9 2022 2 2024 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 13 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 3 13 0 0 6.70
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 1112 yedek
2025/26 37 1.001 1 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 28 668 1 0 6.55
UEFA Europa LeagueNice 7 181 0 0 6.65
UEFA Champions LeagueNice 2 152 0 0 6.25
Şut14%79 isabet
Kilit pas11
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan43%38
Müdahale16
Faul1110 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111126 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2024/25 5 361 0 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 5 361 0 1 7.00
Şut6%67 isabet
Kilit pas6
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan23%48
Müdahale5
Faul410 kazanılan
İlk 1132 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2022/23 14 1.044 1 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Allsvenskankalmar FF 14 1.044 1 1 6.83
Şut20%65 isabet
Kilit pas9
Drible21%66 başarı
İkili kazanılan66%46
Müdahale16
Faul1115 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11113 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2021/22 24 1.203 6 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Allsvenskankalmar FF 24 1.203 6 3 6.80
Şut28%57 isabet
Kilit pas15
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan39%32
Müdahale11
Faul1810 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111113 yedek
G+A / 900.67
Kart2
2020/21 31 2.210 0 4 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Allsvenskankalmar FF 31 2.210 0 4 6.68
Şut37%30 isabet
Kilit pas23
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan95%37
Müdahale21
Faul4027 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11256 yedek
G+A / 900.16
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 112129 yedek girdi
KART8
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 9 4-2-3-1 — 9 3-5-2 — 7 3-4-3 — 6 3-4-1-2 — 5 4-3-3 — 5 41 maç
  • 3-4-2-19%22
  • 4-2-3-19%22
  • 3-5-27%17
  • 3-4-36%15
  • 3-4-1-25%12
  • 4-3-35%12
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 J. AuerJ. Auer 1 M. SeidlM. Seidl Jansson 2
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 N. WurmbrandN. Wurmbrand 1 G. BurgstallerG. Burgstaller Jansson 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Le MansH 1-1 0 0
30.08.2026 Paris FCA 3-0 13 6.7
22.08.2026 LorientH 0-0
29.05.2026 Saint EtienneH 4-1
26.05.2026 Saint EtienneA 0-0 32 6.7
17.05.2026 MetzH 0-0 13 6.5
10.05.2026 AuxerreA 2-1 9 1 6.7
02.05.2026 LensH 1-1 13 6.3
18.04.2026 LilleA 0-0 10 6.5
12.04.2026 Le HavreH 1-1
04.04.2026 StrasbourgA 3-1 45 5.9
15.02.2026 LyonA 2-0 6
08.02.2026 MonacoH 0-0 8 6.7
01.02.2026 Stade Brestois 29H 2-2 13 6.3
29.01.2026 LudogoretsA 1-0 66 1 6.5
17.01.2026 ToulouseA 5-1 45 1 6.3
14.12.2025 LensA 2-0 70 1 7.2
11.12.2025 SC BragaH 0-1 80 1 6.9
07.12.2025 AngersH 0-1 32 1 6.7
30.11.2025 LorientA 3-1 30 6.5
27.11.2025 FC PortoA 3-0 22 6.9
21.11.2025 MarseilleH 1-5 13 6.3
09.11.2025 MetzA 2-1
06.11.2025 SC FreiburgH 1-3 13 6.3
01.11.2025 Paris Saint GermainA 1-0 45 6.3
29.10.2025 LilleH 2-0 21 1 3 8.2
26.10.2025 RennesA 1-2
23.10.2025 Celta VigoA 2-1
18.10.2025 LyonH 3-2
05.10.2025 MonacoA 2-2
02.10.2025 FenerbahceA 2-1
28.09.2025 Paris FCH 1-1 22 1 6.3
24.09.2025 AS RomaH 1-2
20.09.2025 Stade Brestois 29A 4-1 27 1 6.5
13.09.2025 NantesH 1-0 15 1 7.0
31.08.2025 Le HavreA 3-1 60 6.3
23.08.2025 AuxerreH 3-1 63 2 6.2
16.08.2025 ToulouseH 0-1 76 6.2
12.08.2025 BenficaA 2-0 73 6.2
06.08.2025 BenficaH 0-2 79 6.3
17.04.2025 Djurgardens IFH 1-4 53 1 6.6
10.04.2025 Djurgardens IFA 0-1 90 1 6.7
13.03.2025 Borac Banja LukaH 2-1 103 3 7.7
19.12.2024 FC CopenhagenH 3-0 70 1 7.5
12.12.2024 Omonia NicosiaA 3-1 45 1 6.5
17.07.2022 AIK StockholmA 1-0 90 3 7.5
10.07.2022 SiriusH 1-1 85 1 6.3
02.07.2022 HelsingborgA 1-1 84 6.7
27.06.2022 IFK VarnamoH 1-0 22 6.5
28.05.2022 Mjallby AIFA 1-1 90 3 7.3
22.05.2022 Djurgardens IFH 1-0 89 1 6.2
15.05.2022 BK HackenA 3-1 85 1 7.3
08.05.2022 Hammarby FFH 2-0 90 1 1 6.9
02.05.2022 IFK GoteborgA 1-2 90 1 6.3
26.04.2022 IFK NorrkopingH 1-2 45 1 2 7.5
20.04.2022 GIF SundsvallA 1-0 82 2 7.2
17.04.2022 Degerfors IFH 2-0 88 4 7.3
10.04.2022 Varbergs BoIS FCA 0-3 73 1 6.3
03.04.2022 Malmo FFH 0-1 31 6.3
04.12.2021 Hammarby FFA 5-3 63 1 1 2 7.9
ŞUT17
GOL1
xG1.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.144 90' · xG 0.026 90' · xG 0.02 90' · xG 0.04 78' · xG 0.43 48' · xG 0.022 45' · xG 0.037 39' · xG 0.084 90' · xG 0.096 87' · xG 0.541 · GOL 78' · xG 0.042 90' · xG 0.071 58' · xG 0.088 18' · xG 0.082 85' · xG 0.053 90' · xG 0.032 66' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%47) Açık oyun — 5 (%29) Korner — 2 (%12) Duran top — 1 (%6) Kontra atak — 1 (%6) 17 şut
  • Asist sonrası8%47
  • Açık oyun5%29
  • Korner2%12
  • Duran top1%6
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%59) Kafa — 4 (%24) Sol ayak — 3 (%18) 17 şut
  • Sağ ayak10%59
  • Kafa4%24
  • Sol ayak3%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 2 %12
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 11 %65
AKSİYON HARİTASI363 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 4 6 7 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 3 4 4 5 5 5 6 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR363
Pas 179 Pas — 179 (%52) Top teması 32 Top teması — 32 (%9) Top kazanma 31 Top kazanma — 31 (%9) Faul 27 Faul — 27 (%8) Kurtarıl… 16 Kurtarılan şut — 16 (%5) Müda… 15 Müdahale — 15 (%4) İkil… 15 İkili mücadele — 15 (%4) Çalım — 11 (%3) Hava topu — 10 (%3) Top kaptırma — 10 (%3)
  • Pas179%52
  • Top teması32%9
  • Top kazanma31%9
  • Faul27%8
  • Kurtarılan şut16%5
  • Müdahale15%4
  • İkili mücadele15%4
  • Çalım11%3
  • Hava topu10%3
  • Top kaptırma10%3
PİYASA DEĞERİ€5.00M+42.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 114 maç
Nice 40maç 2025–2026
Rapid Vienna 5maç 2024
kalmar FF 69maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-10 Rapid Vienna Nice
2025-07-10 Rapid Nice
2025-07-09 Rapid Vienna Nice
2025-07-08 Rapid Vienna Nice
2024-07-01 FC Cartagena Rapid Vienna €250k
2024-06-30 Rapid Vienna FC Cartagena End of loan
2024-06-23 FC Cartagena Rapid Vienna
2024-02-06 FC Cartagena Rapid Vienna
2022-08-01 Kalmar FF FC Cartagena
2019-08-19 Kalmar FF U19 Kalmar FF -
2019-01-01 Kalmar FF U17 Kalmar FF U19 -
2018-05-02 Skene IF Kalmar FF U17 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 SakatlıkKadroda yok 5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 668 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8Ligue 1 2025
PERFORMANS36.4668 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 54.5
Baskıcı forvet 54.2
İçe kat eden kanat 51.6
Role fit sinyali var ama confidence 91/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %47
Dakika %62
Değer / getiri %22
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %51
Dakika %71
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti 83.33 48 100
Ortalama rating 6.55 7.15 92
Performans skoru 36.4 78 47
İsabetli şut / 90 1.35 1.8 75
Tahmini xG / 90 0.251 0.48 52
Şut / 90 1.62 3.4 48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam