G. Burgstaller
Austria · Attacker

G. Burgstaller

YAŞ36
BOY187 cm
KİLO80 kg
DOĞUM YERİVillach
BU SEZON2G · 1A
Gol20.49 / 90
Asist10.25 / 90
Şut112.71 / 90
Kilit pas122.96 / 90
Başarılı dripling10.25 / 90
Kazanılan ikili71.73 / 90
Rating7.21
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.490.35
Şut 2.711.04
Kilit pas 2.960.69
Başarılı dripling 0.250.35
Kazanılan ikili 1.732.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10. DFB Pokal2021 · FC St. Pauli · 4 maç 2gol10. 1asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 2. Liga2008/2009 · Austria
🥈 Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2013/2014 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2011/2012 · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2009/2010 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2022 1 2023 1 2024 3
GolAsist
2024/25 7 365 2 1 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 7 365 2 1 7.21
Şut11%45 isabet
Kilit pas12
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan7%23
Müdahale2
Faul32 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1143 yedek
G+A / 900.74
Kart2
2023/24 3 259 1 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 3 259 1 0 7.10
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan7%29
Müdahale1
Faul32 kazanılan
Ofsayt5
İlk 113
G+A / 900.35
Kaptan3maçta
2022/23 6 570 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 6 570 1 0 6.75
Şut7%43 isabet
Kilit pas9
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan20%31
Müdahale7
Faul44 kazanılan
Ofsayt4
İlk 116
G+A / 900.16
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL6
İLK 11103 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-2-2 — 5 4-2-3-1 — 5 3-4-3 — 1 4-3-1-2 — 1 4-4-2 — 1 13 maç
  • 4-2-2-25%38
  • 4-2-3-15%38
  • 3-4-31%8
  • 4-3-1-21%8
  • 4-4-21%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ16 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.04.2025 Djurgardens IFH 1-4 24 2 6.6
10.04.2025 Djurgardens IFA 0-1 12 6.2
12.12.2024 Omonia NicosiaA 3-1 23 6.7
28.11.2024 Shamrock RoversH 1-1 67 2 7.0
07.11.2024 PetrocubA 0-3 82 2 3 8.9
24.10.2024 FC NoahH 1-0 68 2 7.9
02.10.2024 Istanbul BasaksehirA 1-2 89 1 2 7.2
24.08.2023 FiorentinaHC 1-0 90 6.5
17.08.2023 Debreceni VSCAC 0-5 79 1 2 7.9
10.08.2023 Debreceni VSCHC 0-0 90 1 6.9
25.08.2022 FC VaduzH 0-1 90 6.7
18.08.2022 FC VaduzA 1-1 90 6.5
11.08.2022 Neftchi BakuH 2-0 120 2 7.0
04.08.2022 Neftchi BakuAC 2-1 90 1 3 7.3
28.07.2022 Lechia GdanskA 1-2 90 6.7
21.07.2022 Lechia GdanskH 0-0 90 2 6.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2024 · 16 maç
Rapid Vienna 16maç 2022–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-06-18 FC St. Pauli Rapid Vienna
2020-09-30 FC Schalke 04 FC St. Pauli
2017-01-12 1. FC Nürnberg FC Schalke 04 € 1.5M
2015-01-30 Cardiff 1. FC Nürnberg
2014-07-01 Rapid Vienna Cardiff
2011-07-01 SC Wiener Neustadt Rapid Vienna
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam