LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.57 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.71 / 90
Kilit pas42.28 / 90
Kazanılan ikili84.56 / 90
Rating7.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.570.28
Asist
0.000.00
Şut
1.710.55
Kilit pas
2.282.48
Kazanılan ikili
4.566.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Schweizer Pokal2020/2021 · Switzerland
🏆
2. Bundesliga2018/2019 · Germany
🥈
Cup2016/2017 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2014/2015 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2013/2014 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
6
158
1
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan8%44
Müdahale6
Faul41 kazanılan
Penaltı1
İlk 1124 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2025/26
30
601
3
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%88 isabet
Kilit pas12
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan41%53
Müdahale12
Faul99 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11426 yedek
G+A / 900.45
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25
9
680
3
0
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas13
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan37%45
Müdahale15
Faul812 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.4
Kart1
Kaptan3maçta
2021/22
34
664
1
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas10
Drible19%59 başarı
İkili kazanılan46%45
Müdahale16
Faul88 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11628 yedek
G+A / 900.41
TOPLAM GOL72 penaltı
İLK 112045 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %57
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%38
- 4-1-3-217%29
- 4-2-2-26%10
- 4-3-1-25%9
- 4-4-25%9
- 4-3-33%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Heart Of MidlothianH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | Heart Of MidlothianA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2026 | PaideH | 2-0 | 84 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 06.08.2026 | PaideA | 1-4 | 69 | – | 6.9 | ||
| 29.07.2026 | FC Santa ColomaH | 6-2 | 4↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | FC Santa ColomaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2026 | RiedH | 3-0 | 7↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.05.2026 | RiedA | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Sturm GrazA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Austria ViennaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | ZrinjskiAC | 1-1 | 80 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.12.2025 | FC BW LinzA | 1-1 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | Omonia NicosiaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | RiedH | 1-2 | 76 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 30.11.2025 | Lask LinzA | 3-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Raków CzęstochowaA | 4-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Grazer AKH | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | WSG WattensA | 1-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | Universitatea CraiovaH | 0-1 | 45↑ | – | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | Sturm GrazH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | RiedA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | FiorentinaH | 0-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | Lask LinzH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | Lech PoznanA | 4-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Austria ViennaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Grazer AKA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | TSV HartbergA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Wolfsberger ACA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | SCR AltachH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2025 | Dundee UtdA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Sturm GrazA | 1-2 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.08.2025 | Dundee UtdH | 2-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | FC BW LinzH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 31.07.2025 | DečićH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2025 | DečićA | 0-2 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 17.04.2025 | Djurgardens IFH | 1-4 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 10.04.2025 | Djurgardens IFAC | 0-1 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 13.03.2025 | Borac Banja LukaHC | 2-1 | 103 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 06.03.2025 | Borac Banja LukaAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2024 | FC CopenhagenH | 3-0 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.12.2024 | Omonia NicosiaA | 3-1 | 76 | 3 | 6.2 | ||
| 28.11.2024 | Shamrock RoversH | 1-1 | 67 | – | 7.3 | ||
| 07.11.2024 | PetrocubA | 0-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.10.2024 | Istanbul BasaksehirA | 1-2 | 82 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 14.05.2022 | VfB StuttgartA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 9↑ | – | 6.0 | ||
| 30.04.2022 | FC AugsburgA | 1-4 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2022 | Arminia BielefeldH | 3-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 16.04.2022 | Borussia MonchengladbachA | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.04.2022 | FSV Mainz 05H | 3-2 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.04.2022 | Union BerlinA | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 20.03.2022 | Borussia DortmundH | 1-1 | 68 | 2 | 6.6 | ||
| 13.03.2022 | Bayer LeverkusenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | 1899 HoffenheimH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2022 | SpVgg Greuther FurthA | 1-1 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 11.02.2022 | RB LeipzigA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | SC FreiburgH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 22.01.2022 | Vfl BochumA | 2-2 | 61 | – | 7.3 |
ŞUT10
GOL3
xG1.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%30.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%50
- Açık oyun2%20
- Korner1%10
- Kontra atak1%10
- Penaltı1%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%80
- Sağ ayak1%10
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 5 %50
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Hannover 96
→
Rapid Vienna
€500k
Hannover 96
→
Rapid Vienna
€500k
2021-06-30
FC Luzern
→
1.FC Köln
End of loan
FC Luzern
→
1.FC Köln
End of loan
2020-09-16
1.FC Köln
→
FC Luzern
loan transfer
1.FC Köln
→
FC Luzern
loan transfer
2020-06-30
Hamburg
→
1.FC Köln
End of loan
Hamburg
→
1.FC Köln
End of loan
2012-07-01
Rapid Wien II
→
Rapid Vienna
-
Rapid Wien II
→
Rapid Vienna
-
2011-07-01
AKA Rapid U18
→
Rapid Wien II
-
AKA Rapid U18
→
Rapid Wien II
-
2010-07-01
Rapid Youth
→
AKA Rapid U18
-
Rapid Youth
→
AKA Rapid U18
-
2007-09-01
Admira Wacker J.
→
Rapid Youth
?
Admira Wacker J.
→
Rapid Youth
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 326 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS65.4326 dk
KARARVeri yetersiz38/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
50.5
İleri sekiz
50.3
Numara 10
45.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%92
Dakika
%76
Değer / getiri
%97
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%92
Dakika
%58
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Başarılı drible / 90
2.29
1.2
100
İkili mücadele kazanma
48.57
55
88
Performans skoru
44.9
76
59
Gol / 90
0.65
0.18
100
Pas hacmi / 90
37.31
60
62
Kilit pas / 90
0.98
1.3
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bambasé ContéSV Elversberg · 22
%95
4gol
5asist
84scout
€3.00M
2. Bundesliga
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%93
0gol
1asist
67scout
€60.00M
UEFA Europa League
Álvaro MontoroBotafogo · 18
%69
3gol
3asist
80scout
Serie A
Takefusa KuboReal Sociedad · 24
%68
2gol
4asist
71scout
€30.00M
La Liga
Elies MahmoudRanders FC · 24
%68
5gol
4asist
76scout
Superliga
Bukayo SakaArsenal · 24
%66
7gol
5asist
69scout
€120.00M
Premier League
Magnus RiisnaesValerenga · 21
%63
2gol
2asist
71scout
Eliteserien
Gift LinksAarhus · 27
%60
4gol
5asist
75scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



