LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.86 / 90
Şut21.71 / 90
Kilit pas10.86 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili54.29 / 90
Rating6.13
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.19
Asist
0.860.24
Şut
1.711.41
Kilit pas
0.862.38
Başarılı dripling
0.001.99
Kazanılan ikili
4.298.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2026 · 1899 Hoffenheim · 1 maç
1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
2
105
0
1
6.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan5%36
İlk 112
G+A / 900.86
2025/26
28
1.944
4
5
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%48 isabet
Kilit pas53
Drible42%58 başarı
İkili kazanılan176%52
Müdahale41
Faul3674 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11235 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2023/24
12
64
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%55
Müdahale3
Faul36 kazanılan
TOPLAM GOL1
İLK 11318 yedek girdi
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-24%25
- 3-5-23%19
- 4-3-1-23%19
- 3-1-4-22%12
- 3-4-1-22%12
- 4-2-3-12%12
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Borussia DortmundH | 2-3 | 15 | 0 | 5.8 | ||
| 29.08.2026 | 1. FC KölnA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.4 | |
| 17.05.2026 | Preußen MünsterH | 3-0 | 72 | 1 | 1 | 1 | 9.3 |
| 10.05.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 3-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | SC Paderborn 07H | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Arminia BielefeldH | 3-1 | 8 | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 2-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | Dynamo DresdenA | 1-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 07.02.2026 | Hertha BSCH | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 1-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | VfL BochumH | 1-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | Preußen MünsterA | 1-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 14.12.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | SC Paderborn 07A | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | SV Darmstadt 98H | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | Hannover 96H | 2-2 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.10.2025 | Arminia BielefeldA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 6-0 | 45 | 1 | 2 | 9.2 | |
| 05.10.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-4 | 89 | 1 | 2 | 4 | 9.6 |
| 27.09.2025 | Holstein KielH | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | Eintracht BraunschweigA | 1-4 | 62 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Dynamo DresdenH | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.08.2025 | Hertha BSCA | 0-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 17.08.2025 | SSV Ulm 1846A | 0-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | VfL BochumA | 2-0 | 69 | – | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.05.2024 | RB LeipzigH | 1-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 20.04.2024 | Borussia MonchengladbachH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | FC AugsburgH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | VfB StuttgartH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 17.02.2024 | Union BerlinH | 0-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 11.02.2024 | 1.FC KölnH | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 04.02.2024 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 27.01.2024 | FC HeidenheimH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | SC FreiburgA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | FC AugsburgA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 04.11.2023 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 19.02.2022 | VfL WolfsburgA | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT56
GOL4
xG6.4
xG FARKI-2.4under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası29%52
- Korner10%18
- Açık oyun8%14
- Kontra atak6%11
- Taç sonrası2%4
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak36%64
- Sağ ayak14%25
- Kafa6%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR56 şut
- 1-15' 6 %11
- 16-30' 8 %14
- 31-45' 14 %25
- 46-60' 8 %14
- 61-75' 7 %12
- 76-90+' 13 %23
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 43 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Hoffenheim U19
→
Hoffenheim II
-
Hoffenheim U19
→
Hoffenheim II
-
2020-07-01
Hoffenheim U17
→
Hoffenheim U19
-
Hoffenheim U17
→
Hoffenheim U19
-
2019-07-01
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
2018-07-01
K'lautern Yth.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
K'lautern Yth.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
2016-07-01
Saarbrück. Yth.
→
K'lautern Yth.
free transfer
Saarbrück. Yth.
→
K'lautern Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024
HastalıkŞüpheli
3 maç
01.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
6 maç
10.2023
Maç eksiğiKadroda yok
6 maç
08.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1854 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU84.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS79.71854 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
94.6
Box-to-box orta saha
91.4
Numara 10
91.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%100
Dakika
%80
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%99
Dakika
%88
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.38
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
79.7
76
100
Müdahale / 90
1.99
1.8
100
Ortalama rating
6.98
7.2
97
Asist / 90
0.24
0.28
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bukayo SakaArsenal · 24
%95
7gol
5asist
69scout
€120.00M
Premier League
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%91
0gol
1asist
67scout
€60.00M
UEFA Europa League
Beyatt LekoueiryLausanne · 20
%69
2gol
3asist
76scout
UEFA Europa Conference League
Takefusa KuboReal Sociedad · 24
%68
2gol
4asist
71scout
€30.00M
La Liga
Santiago RodríguezBotafogo · 25
%67
2gol
5asist
80scout
Serie A
Pavel PérezToluca · 27
%65
0gol
1asist
65scout
Liga MX
Diego LainezTigres UANL · 25
%60
6gol
6asist
73scout
Liga MX
Maghnes AklioucheMonaco · 23
%60
1gol
3asist
66scout
€50.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Karlsruher SC