Gift Links
South Africa · Midfielder

Gift Links

YAŞ27
BOY170
KİLO60
KULÜPAarhus
DOĞUM YERİRustenburg
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut51.81 / 90
Kilit pas51.81 / 90
Başarılı dripling155.42 / 90
Kazanılan ikili3613.01 / 90
Rating7.57
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 57 orta sahalar
Kilit pas — %79 (1.81) Asist — %0 (0.00) Drible — %100 (5.42) Pas isabeti — %55 (%84) Top kapma — %96 (5.78) İkili mücadele — %100 (%78) 72 ORT. % 79 0 100 55 96 100
  • Kilit pas 1.81 %79
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 5.42 %100
  • Pas isabeti %84 %55
  • Top kapma 5.78 %96
  • İkili mücadele %78 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 249 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Superliga2025 · Aarhus · 32 maç 2gol35. 5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 The Atlantic Cup2020 · World
🏆 8 Cup2018/2019 · South-Africa
🥈 DBU Pokalen2023/2024 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2023 0 2025 9 2026 0
GolAsist
2026/27 6 418 0 0 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaAarhus 3 249 0 0 7.57
UEFA Champions LeagueAarhus 3 169 0 0 6.57
Şut6%50 isabet
Kilit pas6
Drible18%82 başarı
İkili kazanılan43%69
Müdahale15
Faul610 kazanılan
İlk 1151 yedek
Kart2
2025/26 32 2.704 4 5 7.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaAarhus 32 2.704 4 5 7.37
Şut38%50 isabet
Kilit pas61
Drible52%56 başarı
İkili kazanılan197%57
Müdahale81
Faul3558 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1132
G+A / 900.3
Kart4
2023/24 1 55 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAarhus 1 55 0 0 6.70
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 111
TOPLAM GOL6
İLK 11623 yedek girdi
KART8
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 27 3-5-2 — 21 3-4-2-1 — 10 5-3-2 — 4 3-1-4-2 — 1 4-4-2 — 1 64 maç
  • 3-4-327%42
  • 3-5-221%33
  • 3-4-2-110%16
  • 5-3-24%6
  • 3-1-4-21%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2026 OdenseH 2-2 80 1 7.9
14.08.2026 ViborgA 2-1 82 2 6.9
11.08.2026 Sabah FAA 4-0 64 1 6.5
05.08.2026 Sabah FAH 2-1 22 6.7
25.07.2026 BrondbyH 1-1 87 2 7.9
21.07.2026 Lech PoznanH 1-4 83 6.5
17.05.2026 ViborgH 6-2 63 1 1 8.3
10.05.2026 BrondbyA 0-2 90 1 1 7.5
03.05.2026 SonderjyskeH 2-1 87 1 7.2
26.04.2026 FC MidtjyllandH 0-0 90 2 7.3
23.04.2026 FC NordsjaellandA 1-1 90 1 7.3
20.04.2026 FC MidtjyllandA 2-1 90 1 6.9
10.04.2026 FC NordsjaellandH 1-1 90 2 7.9
06.04.2026 ViborgA 1-2 90 1 6.9
22.03.2026 BrondbyH 0-0 90 2 6.2
15.03.2026 SonderjyskeA 1-1 90 7.0
01.03.2026 VejleA 1-2 66 6.9
22.02.2026 ViborgH 5-2 90 1 1 7.5
15.02.2026 FC FredericiaA 1-1 90 2 8.3
09.02.2026 OdenseH 2-1 89 1 1 8.2
07.12.2025 Randers FCA 1-2 90 2 6.9
30.11.2025 FC CopenhagenH 2-0 90 4 7.2
21.11.2025 SilkeborgA 0-2 90 3 6.6
09.11.2025 SonderjyskeH 2-3 89 1 1 8.2
03.11.2025 FC MidtjyllandA 1-1 90 3 7.0
24.10.2025 FC NordsjaellandH 1-0 84 7.3
19.10.2025 BrondbyA 3-3 89 1 6.7
05.10.2025 SilkeborgH 3-1 88 1 7.3
28.09.2025 FC NordsjaellandA 1-2 89 7.0
21.09.2025 BrondbyH 1-0 90 7.2
14.09.2025 ViborgA 1-2 90 3 7.2
31.08.2025 FC FredericiaH 4-1 90 8.0
24.08.2025 VejleH 1-0 66 1 7.7
18.08.2025 OdenseA 1-5 90 1 1 8.2
08.08.2025 FC CopenhagenA 2-3 90 1 1 7.6
03.08.2025 FC MidtjyllandH 0-0 71 1 8.2
25.07.2025 Randers FCH 1-2 68 1 1 7.2
20.07.2025 SonderjyskeA 1-1 45 7.0
27.07.2023 Club Brugge KVA 3-0 55 6.7
ŞUT71
GOL4
xG4.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
86' · xG 0.028 9' · xG 0.041 6' · xG 0.018 73' · xG 0.047 63' · xG 0.034 17' · xG 0.041 10' · xG 0.019 56' · xG 0.043 47' · xG 0.023 2' · xG 0.014 35' · xG 0.189 · GOL 71' · xG 0.017 52' · xG 0.018 57' · xG 0.112 75' · xG 0.032 73' · xG 0.016 7' · xG 0.018 24' · xG 0.027 55' · xG 0.077 33' · xG 0.024 19' · xG 0.037 10' · xG 0.061 89' · xG 0.059 2' · xG 0.041 73' · xG 0.025 47' · xG 0.069 70' · xG 0.028 · GOL 8' · xG 0.046 30' · xG 0.031 21' · xG 0.103 7' · xG 0.064 34' · xG 0.047 64' · xG 0.067 45' · xG 0.026 45' · xG 0.017 7' · xG 0.027 85' · xG 0.155 43' · xG 0.02 43' · xG 0.079 16' · xG 0.023 55' · xG 0.052 36' · xG 0.095 29' · xG 0.037 29' · xG 0.049 45' · xG 0.031 62' · xG 0.041 47' · xG 0.031 26' · xG 0.015 61' · xG 0.025 23' · xG 0.078 1' · xG 0.046 90' · xG 0.009 74' · xG 0.034 · GOL 71' · xG 0.811 · GOL 52' · xG 0.023 84' · xG 0.108 71' · xG 0.078 34' · xG 0.032 62' · xG 0.03 54' · xG 0.018 47' · xG 0.025 74' · xG 0.024 57' · xG 0.027 39' · xG 0.074 72' · xG 0.0 41' · xG 0.015 30' · xG 0.018 29' · xG 0.277 82' · xG 0.0 57' · xG 0.0 38' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 48 (%68) Taç sonrası — 6 (%8) Açık oyun — 5 (%7) Kontra atak — 5 (%7) Korner — 4 (%6) Duran top — 2 (%3) Diğer — 1 (%1) 71 şut
  • Asist sonrası48%68
  • Taç sonrası6%8
  • Açık oyun5%7
  • Kontra atak5%7
  • Korner4%6
  • Duran top2%3
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 58 (%82) Sağ ayak — 11 (%15) Kafa — 2 (%3) 71 şut
  • Sol ayak58%82
  • Sağ ayak11%15
  • Kafa2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR71 şut
1-15' — 11 16-30' — 12 31-45' — 13 46-60' — 13 61-75' — 16 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 61-75'
  • 1-15' 11 %15
  • 16-30' 12 %17
  • 31-45' 13 %18
  • 46-60' 13 %18
  • 61-75' 16 %23
  • 76-90+' 6 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 39 maç
Aarhus 39maç 2023–2026
South Africa 2018–2022
Platinum Stars 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-09-01 Cape Town City Aarhus GF €800k
2018-07-05 Pyramids FC Cape Town City €150k
2018-07-01 Pyramids FC Cape Town City
2018-01-17 Platinum Stars Alassiouty SC ?
2018-01-17 Platinum Stars Pyramids FC
2016-07-08 Platinum Youth Platinum Stars -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Colorado Rapids %50 2026-07-09
RC Lens %50 2026-07-09
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Superliga2025 · Aarhus 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2704 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.6Superliga 2025
PERFORMANS78.62704 dk
KARARİzlemeye değer72/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 92.3
İleri sekiz 90.7
Top kapan ön libero 86.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %98
Dakika %100
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %99
Dakika %97
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 78.6 76 100
Müdahale / 90 2.7 2.5 100
Başarılı drible / 90 1.73 1.2 100
İkili mücadele kazanma 57.1 55 100
Kilit pas / 90 2.03 1.3 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam