LİGSuperliga
BU SEZON2G · 1A
Gol20.08 / 90
Asist10.04 / 90
Şut90.34 / 90
Kilit pas80.30 / 90
Başarılı dripling60.23 / 90
Kazanılan ikili1114.17 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 62 defanslar
- Müdahale 1.01 %8
- Pas arası 1.09 %49
- Blok 0.53 %56
- İkili mücadele %58 %49
- Pas isabeti %85 %54
- Faul (az iyi) 0.68 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2396 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Superliga2023/2024 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2021/2022 · Denmark
🏆
Cup2016/2017 · Belgium
🏆
Superliga2013/2014 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2013/2014 · Denmark
🥈
Superliga2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2008/2009 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.396
2
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas8
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan111%58
Müdahale27
Faul1829 kazanılan
İlk 11275 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2023/24
4
403
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan29%63
Müdahale11
Faul24 kazanılan
İlk 114
Kart1
Kaptan4maçta
2022/23
11
963
1
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan60%67
Müdahale17
Faul89 kazanılan
İlk 1111
G+A / 900.09
Kart1
Kaptan2maçta
2021/22
9
840
0
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan59%63
Müdahale21
Faul1012 kazanılan
İlk 119
G+A / 900.11
Kart1
2020/21
38
3.222
2
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas22
Drible23%85 başarı
İkili kazanılan208%61
Müdahale58
Faul4437 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11362 yedek
G+A / 900.08
Kart6
Kaptan20maçta
TOPLAM GOL3
İLK 114811 yedek girdi
KART5
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-324%41
- 3-5-217%29
- 3-4-2-18%14
- 5-3-27%12
- 3-1-4-21%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | ViborgH | 6-2 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | BrondbyA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 03.05.2026 | SonderjyskeH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | FC MidtjyllandH | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 23.04.2026 | FC NordsjaellandA | 1-1 | 78 | – | 7.7 | ||
| 20.04.2026 | FC MidtjyllandA | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 10.04.2026 | FC NordsjaellandH | 1-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | ViborgA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.03.2026 | BrondbyH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 15.03.2026 | SonderjyskeA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | VejleA | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | ViborgH | 5-2 | 75 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | FC FredericiaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.02.2026 | OdenseH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.12.2025 | Randers FCA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | FC CopenhagenH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | SilkeborgA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.11.2025 | SonderjyskeH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | FC NordsjaellandH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.10.2025 | BrondbyA | 3-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 05.10.2025 | SilkeborgH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | FC NordsjaellandA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | BrondbyH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.09.2025 | ViborgA | 1-2 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | FC FredericiaH | 4-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | VejleH | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | OdenseA | 1-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.08.2025 | FC CopenhagenA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | FC MidtjyllandH | 0-0 | 64 | – | 7.0 | ||
| 25.07.2025 | Randers FCH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | SonderjyskeA | 1-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2023 | Legia WarszawaAC | 1-1 | 120 | – | 7.5 | ||
| 24.08.2023 | Legia WarszawaHC | 3-3 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2023 | Omonia NicosiaAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.08.2023 | Progres NiederkornAC | 2-1 | 120 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2023 | Sporting CPHC | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2023 | Sporting CPAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2022 | LazioA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.10.2022 | FeyenoordA | 2-2 | 42 | 1 | 6.3 | ||
| 06.10.2022 | FeyenoordH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2022 | LazioH | 5-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.09.2022 | Sturm GrazA | 1-0 | 81 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2022 | BenficaH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.08.2022 | BenficaA | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.07.2022 | AEK LarnacaA | 1-1 | 120 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 19.07.2022 | AEK LarnacaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.02.2022 | PAOKH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.12.2021 | LudogoretsA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.11.2021 | SC BragaH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2021 | FK Crvena ZvezdaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2021 | FK Crvena ZvezdaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.09.2021 | SC BragaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2021 | LudogoretsH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.07.2021 | CelticH | 2-1 | 120 | 1 | – | 7.6 | |
| 20.07.2021 | CelticA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.05.2021 | SwanseaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2021 | BournemouthH | 3-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 17.05.2021 | BournemouthA | 1-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 20.03.2021 | Nottingham ForestH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 |
ŞUT11
GOL2
xG2.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%55
- Duran top5%45
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%45
- Sağ ayak4%36
- Sol ayak1%9
- Diğer1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 3 %27
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %36
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 94 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Midtjylland
→
Aarhus GF
free transfer
Midtjylland
→
Aarhus GF
free transfer
2016-01-01
Aalborg BK
→
Zulte Waregem
free transfer
Aalborg BK
→
Zulte Waregem
free transfer
2009-01-01
Møldrup/Tostr.
→
Aalborg BK
free transfer
Møldrup/Tostr.
→
Aalborg BK
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2025 · Aarhus
1sarı · 4 maç
🟥
Superliga2022 · FC Midtjylland
1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2396 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.9Superliga 2025
PERFORMANS59.62396 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.9
Klasik stoper
79.6
Defansif bek
78.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%42
Dakika
%84
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%62
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
65.58
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
59.6
76
78
İkili mücadele kazanma
57.51
64
90
Ortalama rating
7.11
7.2
99
Pas arası / 90
1.09
1.8
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Grego SierraBurgos · 33
%95
2gol
1asist
59scout
Segunda División
Nathan CollinsBrentford · 24
%79
1gol
2asist
65scout
€30.00M
Premier League
Jonathan TahBayern München · 29
%75
2gol
1asist
59scout
€28.00M
Bundesliga
Alejandro CatenaOsasuna · 31
%71
2gol
2asist
63scout
€2.80M
La Liga
David RicardoBotafogo · 23
%66
1gol
1asist
72scout
Serie A
Cédric KipréIpswich · 29
%64
3gol
2asist
64scout
€2.00M
Championship
Tomislav GlumacÜmraniyespor · 34
%61
1gol
1asist
62scout
1. Lig
Stefan SavićTrabzonspor · 34
%60
1gol
1asist
58scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




