LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.24 / 90
Kilit pas20.48 / 90
Başarılı dripling10.24 / 90
Kazanılan ikili61.44 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 0.72 %22
- Pas arası 0.24 %7
- Blok 0.24 %35
- İkili mücadele %30 %0
- Pas isabeti %97 %99
- Faul (az iyi) 1.20 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 376 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Germany
🏆
Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆
DFB Pokal2023/2024 · Germany
🏆
UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe
🥈
Bundesliga2024/2025 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2019/2020 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
6
468
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%38
Müdahale5
Faul61 kazanılan
İlk 1151 yedek
2025/26
53
3.604
3
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas9
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan124%55
Müdahale42
Faul5612 kazanılan
Ofsayt2
İlk 114112 yedek
G+A / 900.15
Kart11
Kaptan1maçta
2024/25
51
4.502
3
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas7
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan146%61
Müdahale34
Faul328 kazanılan
İlk 11501 yedek
G+A / 900.06
Kart8
Kaptan12maçta
2023/24
46
3.581
4
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas6
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan123%56
Müdahale29
Faul386 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11415 yedek
G+A / 900.13
Kart10
Kaptan11maçta
2022/23
47
3.711
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas9
Drible9%90 başarı
İkili kazanılan144%57
Müdahale47
Faul296 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11416 yedek
G+A / 900.02
Kart8
Kaptan1maçta
2021/22
41
3.557
2
3
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%22 isabet
Kilit pas11
Drible16%70 başarı
İkili kazanılan174%65
Müdahale37
Faul2413 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11401 yedek
G+A / 900.13
Kart4
Kaptan1maçta
2020/21
42
2.768
1
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas3
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan138%55
Müdahale35
Faul4015 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113012 yedek
G+A / 900.03
Kart3
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL151 penaltı
İLK 1122027 yedek girdi
KART42
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 3 %20
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 6 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1119%52
- 3-4-2-171%31
- 3-4-312%5
- 4-3-310%4
- 3-5-29%4
- 3-4-1-26%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FC Schalke 04A | 0-0 | 89 | 1 | 6.8 | ||
| 28.08.2026 | VfB StuttgartH | 5-1 | 3↑ | – | – | ||
| 29.06.2026 | ParaguayH | 1-1 | 120 | 1 | 7.3 | ||
| 25.06.2026 | EcuadorA | 2-1 | 90 | 0 | 6.5 | ||
| 20.06.2026 | Ivory CoastH | 2-1 | 93 | – | 7.5 | ||
| 14.06.2026 | CuraçaoH | 7-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | 1.FC KölnH | 5-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.05.2026 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | 1. FC HeidenheimHC | 3-3 | 77 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2026 | Paris Saint GermainA | 5-4 | 91 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | FSV Mainz 05A | 3-4 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | VfB StuttgartH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2026 | Real MadridH | 4-3 | 83 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | FC St. PauliA | 0-5 | 27↑ | – | 8.2 | ||
| 07.04.2026 | Real MadridA | 1-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | SC FreiburgA | 2-3 | 56 | – | 7.2 | ||
| 18.03.2026 | AtalantaH | 4-1 | 92 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 10.03.2026 | AtalantaA | 1-6 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2026 | Borussia MönchengladbachH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Borussia DortmundA | 2-3 | 87 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Werder BremenA | 0-3 | 94 | – | 7.5 | ||
| 08.02.2026 | 1899 HoffenheimH | 5-1 | 63 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | Hamburger SVA | 2-2 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | PSV EindhovenA | 1-2 | 82 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | FC AugsburgH | 1-2 | 86 | – | 6.6 | ||
| 21.01.2026 | Union St. GilloiseH | 2-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | RB LeipzigA | 1-5 | 96 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.01.2026 | 1.FC KölnA | 1-3 | 67 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | VfL WolfsburgH | 8-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 21.12.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-4 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 14.12.2025 | FSV Mainz 05H | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | Sporting CPH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.12.2025 | VfB StuttgartA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | FC St. PauliH | 3-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 26.11.2025 | ArsenalA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | SC FreiburgH | 6-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.11.2025 | SlovakiaH | 6-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.11.2025 | LuxembourgAC | 0-2 | 79 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | Union BerlinA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | Paris Saint GermainA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 25.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | Club Brugge KVH | 4-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 18.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.10.2025 | Northern IrelandA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.10.2025 | LuxembourgH | 4-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.09.2025 | PafosA | 1-5 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | Werder BremenH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 20.09.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2025 | ChelseaH | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Hamburger SVH | 5-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.09.2025 | Northern IrelandH | 3-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 04.09.2025 | SlovakiaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | FC AugsburgA | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.08.2025 | RB LeipzigH | 6-0 | 68 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 90 | – | 6.2 |
ŞUT8
GOL2
xG0.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%62
- Duran top2%25
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%62
- Sağ ayak3%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 2 %25
AKSİYON HARİTASI3411 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3411
- Pas2712%81
- Uzaklaştırma157%5
- Top kazanma150%4
- Hava topu74%2
- Top teması68%2
- Korner kazandırma49%1
- Kurtarış42%1
- Faul40%1
- Müdahale23%1
- Bloke edilen pas21%1
PİYASA DEĞERİ€28.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN5kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 286 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-06-30
F. Düsseldorf
→
Hamburg
End of loan
F. Düsseldorf
→
Hamburg
End of loan
2014-09-01
Hamburg
→
F. Düsseldorf
loan transfer
Hamburg
→
F. Düsseldorf
loan transfer
2013-07-01
HSV U19
→
Hamburg
-
HSV U19
→
Hamburg
-
2012-07-01
Hamburg U17
→
HSV U19
-
Hamburg U17
→
HSV U19
-
2011-07-01
HSV Yth.
→
Hamburg U17
-
HSV Yth.
→
Hamburg U17
-
2009-08-04
Concordia Yth.
→
HSV Yth.
free transfer
Concordia Yth.
→
HSV Yth.
free transfer
2009-07-01
Altona 93 Yth.
→
Concordia Yth.
free transfer
Altona 93 Yth.
→
Concordia Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa League2023 · Bayer Leverkusen
4sarı · 11 maç
🟥
DFB Pokal2020 · Bayer Leverkusen
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2021 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1Bundesliga 2025
PERFORMANS62.52021 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
86.5
Klasik stoper
82.5
Defansif bek
81.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%63
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%69
Dakika
%87
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
83.68
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
62.5
76
82
İkili mücadele kazanma
57.6
64
90
Ortalama rating
7.17
7.2
100
Pas arası / 90
1.07
1.8
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Trevoh ChalobahChelsea · 26
%95
3gol
0asist
66scout
Premier League
Henrik DalsgaardAarhus · 36
%86
2gol
1asist
59scout
Superliga
David RicardoBotafogo · 23
%82
1gol
1asist
72scout
Serie A
Jack StephensSouthampton · 31
%81
2gol
0asist
64scout
€1.20M
Championship
Pedro HenriqueRB Bragantino · 30
%79
1gol
1asist
61scout
Serie A
Grego SierraBurgos · 33
%65
2gol
1asist
59scout
Segunda División
Tomislav GlumacÜmraniyespor · 34
%60
1gol
1asist
62scout
1. Lig
Erik GodoyArgentinos JRS · 32
%60
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


