Argentina · Midfielder
Sebastián Alberto Palacios
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas32.41 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili118.84 / 90
Rating6.38
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.00
Asist
0.000.00
Şut
0.000.00
Kilit pas
2.410.00
Başarılı dripling
0.000.00
Kazanılan ikili
8.843.91
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America
🏆
Super Cup2024/2025 · Germany
🏆
Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆
DFB Pokal2023/2024 · Germany
🏆
FIFA World Cup2022 Qatar · World
🏆
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World
🏆
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America
🏆
Copa Argentina2019 · Argentina
🏆
CONMEBOL Recopa2019 · South-America
🏆
CONMEBOL Libertadores2018 · South-America
🏆
Super Copa2017/2018 · Argentina
🏆
Copa Argentina2017 · Argentina
🏆
Copa Argentina2016 · Argentina
🏆
CONMEBOL Recopa2016 · South-America
🥈
Bundesliga2024/2025 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2016/2017 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2016/2017 · Argentina · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2015 Japan · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL U172015 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
10
204
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan15%75
Müdahale8
Faul36 kazanılan
İlk 1137 yedek
2025/26
24
1.409
0
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas13
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan63%62
Müdahale33
Faul820 kazanılan
İlk 11168 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2024/25
46
1.924
1
6
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas36
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan102%54
Müdahale48
Faul2138 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112026 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2023/24
38
2.417
4
5
7.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas41
Drible27%75 başarı
İkili kazanılan199%69
Müdahale86
Faul2275 kazanılan
Penaltı2
İlk 112711 yedek
G+A / 900.34
Kart7
2022/23
39
2.315
5
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas22
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan177%58
Müdahale89
Faul3859 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı3
İlk 112613 yedek
G+A / 900.27
Kart8
2021/22
35
1.472
3
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas13
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan83%55
Müdahale45
Faul1520 kazanılan
İlk 111718 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2020/21
25
735
0
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas10
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan63%56
Müdahale33
Faul820 kazanılan
İlk 11916 yedek
G+A / 900.12
Kart1
TOPLAM GOL115 penaltı
İLK 1110274 yedek girdi
KART20
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 4 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-183%51
- 4-2-3-135%22
- 4-4-216%10
- 4-3-311%7
- 3-5-29%6
- 3-4-38%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | LiverpoolH | 0-2 | 78 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | Manchester UnitedA | 5-2 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 19.07.2026 | SpainA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 15.07.2026 | EnglandA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2026 | SwitzerlandH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | EgyptH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2026 | Cape Verde IslandsH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2026 | JordanA | 1-3 | 92 | – | 6.6 | ||
| 22.06.2026 | AustriaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | AlgeriaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Hamburger SVH | 1-1 | 86 | 2 | 7.6 | ||
| 09.05.2026 | VfB StuttgartA | 3-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | RB LeipzigH | 4-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | FC AugsburgH | 1-2 | 81 | – | 7.7 | ||
| 11.04.2026 | Borussia DortmundA | 0-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | VfL WolfsburgH | 6-3 | 95 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.03.2026 | 1. FC HeidenheimA | 3-3 | 92 | 1 | 7.0 | ||
| 17.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Bayern MünchenH | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | ArsenalH | 1-1 | 82 | – | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | SC FreiburgA | 3-3 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 04.03.2026 | Hamburger SVA | 0-1 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 82 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2026 | Olympiakos PiraeusH | 0-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Union BerlinA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | Olympiakos PiraeusA | 0-2 | 84 | – | 7.3 | ||
| 14.02.2026 | FC St. PauliH | 4-0 | 80 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-3 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | VillarrealH | 3-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | Werder BremenH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Eintracht FrankfurtH | 3-1 | 15 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Werder BremenA | 3-3 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Borussia DortmundH | 2-4 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | SC FreiburgA | 2-2 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | FC AugsburgH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Union BerlinH | 0-0 | 86 | 1 | 7.7 | ||
| 28.03.2025 | VfL BochumH | 3-1 | 89 | 2 | – | 8.5 | |
| 16.03.2025 | VfB StuttgartA | 3-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2025 | Bayern MünchenH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | Werder BremenH | 0-2 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 05.03.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-4 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | Holstein KielA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Bayern MünchenH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.02.2025 | VfL WolfsburgA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | 1899 HoffenheimH | 3-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 29.01.2025 | Sparta PrahaH | 2-0 | 83 | 2 | 7.7 | ||
| 25.01.2025 | RB LeipzigA | 2-2 | 45↑ | 3 | 7.0 | ||
| 21.01.2025 | Atletico MadridA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2025 | FSV Mainz 05H | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 10.01.2025 | Borussia DortmundA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | SC FreiburgH | 5-1 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 14.12.2024 | FC AugsburgA | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 10.12.2024 | InterH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | FC St. PauliH | 2-1 | 60 | – | 7.0 |
ŞUT10
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%30
- Duran top2%20
- Açık oyun2%20
- Kontra atak2%20
- Asist sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%80
- Sol ayak2%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %60
AKSİYON HARİTASI3372 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3372
- Pas2570%78
- Top kazanma257%8
- Bloke edilen pas115%3
- Top teması95%3
- Faul81%2
- Müdahale76%2
- Uzaklaştırma37%1
- İkili mücadele30%1
- Top kaptırma22%1
- Hava topu22%1
PİYASA DEĞERİ€25.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ53
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 217 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-01-01
River Plate II
→
River Plate
-
River Plate II
→
River Plate
-
2015-07-01
River Plate U20
→
River Plate II
-
River Plate U20
→
River Plate II
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
22 maç
08.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
16 maç
04.2025
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2023
Kalça sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2022
Sırt sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1091 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.9Bundesliga 2025
PERFORMANS47.71091 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
76.0
Top kapan ön libero
71.2
Box-to-box orta saha
65.3
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%66
Dakika
%54
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%72
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
91.81
72
100
Dakika güvenliği
85.5
82
100
Ortalama rating
6.93
7.2
96
Performans skoru
47.7
76
63
Kilit pas / 90
0.91
1.4
65
Müdahale / 90
1.57
2
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomoki IwataBirmingham · 28
%95
3gol
1asist
51scout
Championship
Danilo CataldiLazio · 31
%86
2gol
3asist
54scout
€3.50M
Serie A
Lorenzo IgnacchitiEmpoli · 21
%78
0gol
2asist
64scout
Serie B
Alexis BlinPalermo · 29
%78
0gol
0asist
47scout
€900K
Serie B
Santiago ColombattoOviedo · 28
%71
0gol
1asist
53scout
La Liga
Marcel SabitzerBorussia Dortmund · 31
%70
1gol
2asist
50scout
€6.00M
Bundesliga
Luca Sirch1. FC Kaiserslautern · 26
%61
1gol
3asist
63scout
€2.20M
2. Bundesliga
Granit XhakaSunderland · 33
%60
1gol
6asist
55scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


