James Collins
Republic of Ireland · Defender

James Collins

YAŞ24
BOY193
KİLO83
KULÜPBrentford
DOĞUM YERİLeixlip
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Şut21.05 / 90
Kilit pas31.58 / 90
Kazanılan ikili84.21 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.050.51
Kilit pas 1.580.30
Kazanılan ikili 4.214.17
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6. League Cup2026 · Brentford · 1 maç 2gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 U18 Premier League Cup2019/2020 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2020 3 2021 2 2022 0 2023 2 2024 5 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 2 171 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 2 171 0 0 6.55
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan8%50
Müdahale1
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
Kaptan2maçta
2025/26 38 2.997 1 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 38 2.997 1 2 6.76
Şut17%35 isabet
Kilit pas10
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan139%57
Müdahale30
Faul1817 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11326 yedek
G+A / 900.09
Kart7
Kaptan32maçta
2024/25 41 3.720 2 3 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 38 3.420 2 3 7.16
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland 3 300 0 0 7.43
Şut16%38 isabet
Kilit pas11
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan212%61
Müdahale41
Faul3036 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1141
G+A / 900.12
Kart5
Kaptan3maçta
2023/24 33 2.649 1 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 33 2.649 1 1 6.88
Şut8%25 isabet
Kilit pas11
Drible11%85 başarı
İkili kazanılan145%67
Müdahale38
Faul1223 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11294 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2022/23 35 1.816 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWolves 35 1.816 0 0 6.82
Şut2
Kilit pas2
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan80%55
Müdahale27
Faul179 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111916 yedek
Kart21
2021/22 36 1.670 2 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBurnley 36 1.670 2 0 7.13
Şut12%42 isabet
Kilit pas6
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan111%63
Müdahale37
Faul2012 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111818 yedek
G+A / 900.11
Kart21
2020/21 23 1.766 2 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipStoke City 23 1.766 2 1 6.86
Şut5%40 isabet
Kilit pas12
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan108%62
Müdahale25
Faul1710 kazanılan
İlk 11194 yedek
G+A / 900.15
Kart21
TOPLAM GOL7
İLK 1115344 yedek girdi
KART26
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %29
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 66 4-4-2 — 53 4-3-3 — 33 3-5-2 — 19 5-3-2 — 12 3-4-2-1 — 8 191 maç
  • 4-2-3-166%35
  • 4-4-253%28
  • 4-3-333%17
  • 3-5-219%10
  • 5-3-212%6
  • 3-4-2-18%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 LeedsAC 1-1 84 1 6.5
22.08.2026 TottenhamHC 3-0 87 1 6.6
24.05.2026 LiverpoolAC 1-1 96 7.3
17.05.2026 Crystal PalaceHC 2-2 95 7.0
09.05.2026 Manchester CityAC 3-0 87 6.2
02.05.2026 West HamHC 3-0 82 6.6
27.04.2026 Manchester UnitedAC 2-1 87 6.2
18.04.2026 FulhamHC 0-0 91 2 6.7
11.04.2026 EvertonHC 2-2 84 2 6.7
26.03.2026 Czech RepublicAC 2-2 120 1 7.5
21.03.2026 LeedsAC 0-0 96 1 7.0
16.03.2026 WolvesHC 2-2 90 6.0
03.03.2026 BournemouthAC 0-0 92 6.6
28.02.2026 BurnleyA 3-4
21.02.2026 BrightonH 0-2 46 1 5.6
12.02.2026 ArsenalH 1-1
07.02.2026 NewcastleA 2-3
01.02.2026 Aston VillaA 0-1 36 1 6.3
25.01.2026 Nottingham ForestHC 0-2 85 6.7
17.01.2026 ChelseaAC 2-0 90 6.9
07.01.2026 SunderlandHC 3-0 96 1 7.3
04.01.2026 EvertonAC 2-4 95 1 1 1 8.0
01.01.2026 TottenhamHC 0-0 90 1 7.9
27.12.2025 BournemouthHC 4-1 90 7.3
20.12.2025 WolvesAC 0-2 97 7.0
14.12.2025 LeedsHC 1-1 90 1 7.0
06.12.2025 TottenhamAC 2-0 90 7.7
03.12.2025 ArsenalA 2-0 16 6.2
29.11.2025 BurnleyHC 3-1 90 2 6.3
22.11.2025 BrightonAC 2-1 90 6.2
13.11.2025 PortugalHC 2-0 90 1 8.2
09.11.2025 NewcastleHC 3-1 90 1 6.9
01.11.2025 Crystal PalaceAC 2-0 90 5.9
25.10.2025 LiverpoolHC 3-2 90 1 6.9
20.10.2025 West HamAC 0-2 90 1 7.9
11.10.2025 PortugalAC 1-0 90 6.6
05.10.2025 Manchester CityHC 0-1 90 6.5
27.09.2025 Manchester UnitedHC 3-1 90 1 6.3
20.09.2025 FulhamAC 3-1 90 1 6.7
13.09.2025 ChelseaHC 2-2 90 6.3
30.08.2025 SunderlandAC 2-1 90 7.3
23.08.2025 Aston VillaHC 1-0 90 7.2
17.08.2025 Nottingham ForestAC 3-1 96 5.9
25.05.2025 WolvesA 1-1 90 6.9
18.05.2025 FulhamH 2-3 90 6.6
10.05.2025 IpswichA 0-1 90 7.2
04.05.2025 Manchester UnitedH 4-3 90 6.7
01.05.2025 Nottingham ForestA 0-2 90 1 1 8.5
19.04.2025 BrightonH 4-2 90 1 6.6
12.04.2025 ArsenalA 1-1 90 1 7.3
06.04.2025 ChelseaH 0-0 90 7.2
02.04.2025 NewcastleA 2-1 90 7.0
15.03.2025 BournemouthA 1-2 90 7.2
08.03.2025 Aston VillaH 0-1 90 7.3
26.02.2025 EvertonH 1-1 90 2 6.9
21.02.2025 LeicesterA 0-4 90 7.7
15.02.2025 West HamA 0-1 90 7.2
02.02.2025 TottenhamH 0-2 90 6.9
26.01.2025 Crystal PalaceA 1-2 90 7.2
18.01.2025 LiverpoolH 0-2 90 7.5
ŞUT26
GOL2
xG2.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.102 18' · xG 0.043 64' · xG 0.05 53' · xG 0.13 48' · xG 0.059 90' · xG 0.205 76' · xG 0.077 55' · xG 0.089 69' · xG 0.071 5' · xG 0.104 50' · xG 0.278 · GOL 2' · xG 0.054 56' · xG 0.401 14' · xG 0.242 30' · xG 0.084 51' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.064 25' · xG 0.056 47' · xG 0.09 17' · xG 0.062 26' · xG 0.018 78' · xG 0.031 4' · xG 0.305 57' · xG 0.108 56' · xG 0.041 10' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Taç sonrası — 11 (%42) Korner — 11 (%42) Duran top — 3 (%12) Asist sonrası — 1 (%4) 26 şut
  • Taç sonrası11%42
  • Korner11%42
  • Duran top3%12
  • Asist sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Kafa — 23 (%88) Sol ayak — 1 (%4) Sağ ayak — 1 (%4) Diğer — 1 (%4) 26 şut
  • Kafa23%88
  • Sol ayak1%4
  • Sağ ayak1%4
  • Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 5 16-30' — 5 31-45' — 1 46-60' — 10 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 46-60'
  • 1-15' 5 %19
  • 16-30' 5 %19
  • 31-45' 1 %4
  • 46-60' 10 %38
  • 61-75' 2 %8
  • 76-90+' 3 %12
AKSİYON HARİTASI3326 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 18 18 18 18 19 19 20 21 21 21 21 21 22 22 22 23 23 23 24 24 24 24 25 26 26 26 26 26 27 28 28 28 28 28 28 29 29 32 34 34 36 37 38 40 40 40 41 43 44 44 44 45 46 53 54 55 55 66 66 68 80 91 91 130
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 17 17 17 17 17 17 18 18 18 19 19 19 20 21 21 22 22 22 22 23 23 24 24 24 25 25 25 25 27 27 27 28 30 37 37 38 41 45 45 47 54 58 58 61 64 120
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 8 16 16 16 17 18 18 18 33
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %31 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 9 9 12 14 16 16 16 17 17 18 20 20 22 24 24 25 35
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3326
Pas 2183 Pas — 2183 (%68) Uzakla… 257 Uzaklaştırma — 257 (%8) Top… 212 Top kazanma — 212 (%7) Hava t… 165 Hava topu — 165 (%5) Top te… 149 Top teması — 149 (%5) Faul — 56 (%2) Korner kazandırma — 55 (%2) Pas arası — 47 (%1) Müdahale — 47 (%1) Kurtarış — 39 (%1)
  • Pas2183%68
  • Uzaklaştırma257%8
  • Top kazanma212%7
  • Hava topu165%5
  • Top teması149%5
  • Faul56%2
  • Korner kazandırma55%2
  • Pas arası47%1
  • Müdahale47%1
  • Kurtarış39%1
PİYASA DEĞERİ€30.00M+7.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 208 maç
Brentford 111maç 2023–2026
Rep. Of Ireland 3maç 2024
Wolves 35maç 2022
Burnley 36maç 2021
Stoke City 23maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-04 Wolves Brentford €26.85m
2022-07-13 Burnley Wolves € 24.3M
2022-07-12 Burnley Wolves €24.30m
2021-07-01 Stoke City Burnley €14.00m
2021-06-24 Stoke City Burnley € 14M
2019-07-01 Stoke City U23 Stoke City -
2018-07-01 Stoke U18 Stoke City U23 -
2016-07-01 Cherry Orchard FC Stoke U18 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2023 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 4 maç
10.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 4 maç
09.2021 DarbeŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Premier League2022 · Wolves 1kırmızı · 26 maç
🟥 Premier League2021 · Burnley 1kırmızı · 19 maç
🟨 League Cup2020 · Stoke City 1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2997 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Premier League 2025
PERFORMANS63.12997 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 83.9
Klasik stoper 83.6
Defansif bek 81.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %75
Dakika %90
Değer / getiri %21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %71
Dakika %98
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 50.66 62 82
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 63.1 76 83
İkili mücadele kazanma 56.73 64 89
Blok / 90 1.23 1.5 82
Ortalama rating 6.76 7.2 94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam