Noah Sadiki
Morocco · Attacker

Noah Sadiki

YAŞ21
BOY185 cm
KİLO80 kg
KULÜPPAU
DOĞUM YERİBeni Mellal
BU SEZON3G · 2A
Gol30.18 / 90
Asist20.12 / 90
Şut291.75 / 90
Kilit pas140.85 / 90
Başarılı dripling120.72 / 90
Kazanılan ikili1146.89 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
Gol — %23 (0.18) Şut — %69 (1.8) Asist — %44 (0.12) Kilit pas — %40 (0.85) Drible — %46 (0.72) İkili mücadele — %58 (%44) 47 ORT. % 23 69 44 40 46 58
  • Gol 0.18 %23
  • Şut 1.8 %69
  • Asist 0.12 %44
  • Kilit pas 0.85 %40
  • Drible 0.72 %46
  • İkili mücadele %44 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1490 dakika oynadı.
2025/26 27 1.490 3 2 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2PAU 27 1.490 3 2 6.60
Şut29%59 isabet
Kilit pas14
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan114%44
Müdahale19
Faul5136 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 111611 yedek
G+A / 900.3
Kart6
2024/25 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaEspanyol 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1101 yedek girdi
FORMA32
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 ReimsA 5-3 64 1 6.3
02.05.2026 NancyH 1-3 90 6.9
17.04.2026 GuingampH 2-1 75 1 6.7
10.04.2026 AmiensA 0-1 90 1 6.5
06.04.2026 Le MansA 4-0 24 6.6
20.03.2026 MontpellierH 0-0 68 1 6.6
13.03.2026 Clermont FootA 0-1 13 6.2
06.03.2026 BastiaH 2-2 13 6.6
28.02.2026 Saint EtienneH 0-3 25 6.5
13.02.2026 BoulogneH 1-2 30 6.5
06.02.2026 RED Star FC 93A 0-3 62 6.5
30.01.2026 LavalA 0-1 90 1 6.2
23.01.2026 GrenobleH 2-2 90 1 1 7.3
16.01.2026 DunkerqueA 3-1 45 1 6.5
03.01.2026 RodezH 3-3 77 1 4 6.6
12.12.2025 AmiensH 1-2 90 1 6.2
06.12.2025 MontpellierA 0-1 90 1 6.9
21.11.2025 Le MansH 1-2 24 2 6.5
08.11.2025 GuingampA 2-2 33 6.2
03.11.2025 Estac TroyesH 1-1 69 6.7
28.10.2025 Saint EtienneA 6-0 55 1 6.9
17.10.2025 GrenobleA 1-1 67 2 6.5
03.10.2025 Clermont FootH 3-1 69 1 2 7.0
26.09.2025 RodezA 1-2 19 1 4 7.7
23.09.2025 LavalH 1-0 26 3 6.2
19.09.2025 BoulogneA 0-3 8 6.5
09.08.2025 AnnecyH 2-0 84 1 2 6.3
19.08.2024 ValladolidA 1-0
ŞUT36
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
35' · xG 0.0 12' · xG 0.0 7' · xG 0.0 29' · xG 0.0 76' · xG 0.0 44' · xG 0.0 29' · xG 0.0 22' · xG 0.0 12' · xG 0.0 26' · xG 0.0 83' · xG 0.0 55' · xG 0.0 27' · xG 0.0 3' · xG 0.0 72' · xG 0.0 48' · xG 0.0 37' · xG 0.0 30' · xG 0.0 15' · xG 0.0 12' · xG 0.0 90' · xG 0.0 79' · xG 0.0 29' · xG 0.0 1' · xG 0.0 28' · xG 0.0 79' · xG 0.0 70' · xG 0.0 68' · xG 0.0 87' · xG 0.0 84' · xG 0.0 · GOL 79' · xG 0.0 79' · xG 0.0 12' · xG 0.0 · GOL 4' · xG 0.0 79' · xG 0.0 · GOL 64' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%50) Açık oyun — 7 (%19) Kontra atak — 6 (%17) Korner — 3 (%8) Penaltı — 2 (%6) 36 şut
  • Asist sonrası18%50
  • Açık oyun7%19
  • Kontra atak6%17
  • Korner3%8
  • Penaltı2%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 21 (%58) Kafa — 9 (%25) Sağ ayak — 5 (%14) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Sol ayak21%58
  • Kafa9%25
  • Sağ ayak5%14
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 9 16-30' — 8 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 9 %25
  • 16-30' 8 %22
  • 31-45' 3 %8
  • 46-60' 2 %6
  • 61-75' 4 %11
  • 76-90+' 10 %28
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 28 maç
PAU 27maç 2025
Espanyol 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-07 Espanyol AD Ceuta FC
2026-06-30 Pau FC Espanyol Barcelona Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Pau FC Espanyol
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1490 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.0Ligue 2 2025
PERFORMANS49.31490 dk
KARARİzlemeye değer66/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 76.8
Pivot forvet 74.0
Bitirici 73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %55
Dakika %75
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %66
Dakika %87
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.6 7.15 92
Performans skoru 49.3 76 65
Müdahale / 90 1.15 1.4 82
İkili mücadele kazanma 44.02 50 88
Şut / 90 1.75 3 58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam