LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 43 forvetler
- Gol 0.18 %24
- Şut 1.3 %31
- Asist 0.12 %55
- Kilit pas 0.82 %38
- Drible 0.82 %60
- İkili mücadele %46 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1539 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coupe de France2020 · Toulouse · 4 maç
2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
36
2.092
4
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%46 isabet
Kilit pas23
Drible18%40 başarı
İkili kazanılan102%42
Müdahale21
Faul2016 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112511 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2022/23
15
50
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan3%33
Müdahale1
Faul4
G+A / 901.8
2021/22
35
799
1
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas6
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan48%44
Müdahale18
Faul156 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11926 yedek
G+A / 900.11
2020/21
2
17
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%29
Faul2
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 111849 yedek girdi
KART1
FORMA90
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-326%45
- 4-2-3-121%36
- 3-5-24%7
- 4-1-4-13%5
- 4-4-23%5
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | MonacoA | 4-1 | 0↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | MonacoH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Sturm GrazA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Austria ViennaH | 0-2 | 65 | 2 | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | Lask LinzA | 3-1 | 63 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.04.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | TSV HartbergH | 0-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | TSV HartbergA | 2-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | Austria ViennaA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Sturm GrazH | 0-2 | 71 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | Lask LinzH | 4-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | Red Bull SalzburgA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-0 | 70 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.12.2025 | ZrinjskiA | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | FC BW LinzA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.12.2025 | Omonia NicosiaH | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | RiedH | 1-2 | 29↑ | 2 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | Lask LinzA | 3-0 | 68 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | Raków CzęstochowaA | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | Grazer AKH | 1-2 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | WSG WattensA | 1-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | Universitatea CraiovaH | 0-1 | 29↑ | 2 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Sturm GrazH | 2-1 | 45 | 1 | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | RiedA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 23.10.2025 | FiorentinaH | 0-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | Lask LinzH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | Austria ViennaH | 1-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.09.2025 | Grazer AKA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.09.2025 | WSG WattensH | 4-1 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | TSV HartbergA | 0-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Wolfsberger ACA | 1-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | SCR AltachH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2025 | Dundee UtdA | 2-2 | 110 | 4 | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | Sturm GrazA | 1-2 | 83 | 1 | 7.7 | ||
| 07.08.2025 | Dundee UtdH | 2-2 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 03.08.2025 | FC BW LinzH | 1-0 | 85 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 31.07.2025 | DečićH | 4-2 | 52 | 5 | 6.3 | ||
| 24.07.2025 | DečićA | 0-2 | 59 | – | 6.2 | ||
| 22.01.2023 | MonzaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2023 | LazioH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2023 | FiorentinaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2023 | SampdoriaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2022 | BolognaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2022 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2022 | EmpoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2022 | NapoliA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2022 | VeronaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | AtalantaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2022 | InterH | 1-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 02.10.2022 | SalernitanaH | 5-0 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.09.2022 | TorinoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | UdineseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | CremoneseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | NapoliH | 0-3 | 62 | – | 6.2 | ||
| 14.05.2022 | UdineseA | 2-3 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | AtalantaH | 1-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 30.04.2022 | LazioH | 3-4 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2022 | TorinoA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 15.04.2022 | InterH | 1-3 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2022 | EmpoliA | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT35
GOL3
xG4.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%8.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%43
- Korner9%26
- Açık oyun5%14
- Kontra atak3%9
- Duran top2%6
- Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
- Kafa13%37
- Sağ ayak13%37
- Sol ayak9%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 7 %20
- 31-45' 6 %17
- 46-60' 7 %20
- 61-75' 1 %3
- 76-90+' 10 %29
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30
1.FC Nuremberg
→
Sassuolo
End of loan
1.FC Nuremberg
→
Sassuolo
End of loan
2025-02-03
Sassuolo
→
1.FC Nuremberg
loan transfer
Sassuolo
→
1.FC Nuremberg
loan transfer
2024-06-30
Reggiana
→
Sassuolo
End of loan
Reggiana
→
Sassuolo
End of loan
2023-09-01
Sassuolo
→
Reggiana
loan transfer
Sassuolo
→
Reggiana
loan transfer
2023-06-30
Amiens SC
→
Sassuolo
End of loan
Amiens SC
→
Sassuolo
End of loan
2023-01-29
Sassuolo
→
Amiens SC
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€390k</i>
Sassuolo
→
Amiens SC
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€390k</i>
2022-08-31
Spezia Calcio
→
Sassuolo
€5.68m
Spezia Calcio
→
Sassuolo
€5.68m
2020-01-01
Toulouse U19
→
Toulouse B
-
Toulouse U19
→
Toulouse B
-
2019-07-01
Toulouse FC U17
→
Toulouse U19
-
Toulouse FC U17
→
Toulouse U19
-
2017-07-01
Toulouse For.
→
Toulouse FC U17
-
Toulouse For.
→
Toulouse FC U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1539 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.4Bundesliga 2025
PERFORMANS46.11539 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
75.2
Bağlantı kuran forvet
71.7
Çizgi kanadı
67.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%41
Dakika
%78
Değer / getiri
%67
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%61
Dakika
%87
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.63
7.15
93
Performans skoru
46.1
76
61
İkili mücadele kazanma
46.02
50
92
Müdahale / 90
1.05
1.4
75
Gol / 90
0.18
0.42
43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Omar SadikPAU · 21
%95
3gol
2asist
73scout
€800K
Ligue 2
Lars LokotschPreußen Münster · 29
%85
1gol
2asist
58scout
€350K
2. Bundesliga
Assad Al-HamlawiUniversitatea Craiova · 25
%76
2gol
1asist
53scout
UEFA Europa Conference League
Marvin Pieringer1. FC Heidenheim · 26
%72
4gol
1asist
56scout
€3.00M
Bundesliga
Eduardo AguirreAtlas · 27
%72
2gol
2asist
54scout
Liga MX
Donis AvdijajWolfsberger AC · 29
%65
2gol
2asist
59scout
€500K
Bundesliga
Jeff EkhatorGenoa · 19
%62
3gol
0asist
59scout
€13.00M
Serie A
Lucas BeltránValencia · 24
%60
1gol
2asist
58scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




