LİGBundesliga
BU SEZON2G · 2A
Gol20.20 / 90
Asist20.20 / 90
Şut131.27 / 90
Kilit pas100.98 / 90
Başarılı dripling90.88 / 90
Kazanılan ikili414.01 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.201.15
Şut
1.271.15
Kilit pas
0.982.31
Kazanılan ikili
4.012.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Bundesliga2026 · Wolfsberger AC · 4 maç
2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
DFB Junioren PokalNone · Germany · 2nd Place
🥈
CupNone · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2024/2025 · Austria · 2nd Place
🥈
DFB Junioren Pokal2013/2014 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
26
920
2
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas10
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan41%43
Müdahale10
Faul1320 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111115 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2022/23
4
78
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
G+A / 901.15
2020/21
11
245
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible2%13 başarı
İkili kazanılan15%32
Müdahale7
Faul74 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11110 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
FORMA10
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | RiedA | 2-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | WSG WattensH | 2-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | RiedA | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | SCR AltachA | 1-4 | 25↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 25.04.2026 | Grazer AKH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | FC BW LinzA | 3-0 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | FC BW LinzH | 0-0 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | RiedH | 0-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | WSG WattensA | 3-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | SCR AltachH | 1-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Grazer AKA | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | FC BW LinzA | 2-1 | 75 | 2 | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Grazer AKH | 2-2 | 29 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Austria ViennaH | 2-1 | 78 | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 29.11.2025 | RiedA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | SCR AltachA | 3-1 | 69 | 2 | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | TSV HartbergH | 1-2 | 80 | 3 | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | WSG WattensH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | RiedH | 1-2 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | Grazer AKA | 1-3 | 15↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.09.2025 | Lask LinzH | 1-0 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | FC BW LinzH | 3-0 | 7↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Austria ViennaA | 0-2 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 02.08.2025 | SCR AltachH | 0-2 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 13.10.2022 | PSV EindhovenA | 5-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2022 | PSV EindhovenH | 1-5 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2022 | Bodo/GlimtA | 2-1 | 29↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.09.2022 | ArsenalH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2021 | PSV EindhovenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2021 | ADO Den HaagA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2021 | VitesseH | 1-4 | 81 | – | 6.3 | ||
| 12.01.2021 | HeraclesA | 4-0 | 13↑ | 2 | 6.7 | ||
| 09.01.2021 | TwenteH | 1-4 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 22.12.2020 | UtrechtH | 2-3 | 21↑ | 2 | 6.6 | ||
| 18.12.2020 | PEC ZwolleA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2020 | ADO Den HaagH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 04.12.2020 | Sparta RotterdamA | 2-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 28.11.2020 | AjaxH | 0-5 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 22.11.2020 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 27↑ | – | 6.0 |
ŞUT16
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%69
- Açık oyun2%12
- Kontra atak2%12
- Serbest vuruş1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%69
- Kafa3%19
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 5 %31
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 4 %25
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 41 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30
TSV Hartberg
→
FC Zürich
End of loan
TSV Hartberg
→
FC Zürich
End of loan
2023-01-25
FC Zürich
→
TSV Hartberg
loan transfer
FC Zürich
→
TSV Hartberg
loan transfer
2021-08-29
AEL Limassol
→
TSV Hartberg
free transfer
AEL Limassol
→
TSV Hartberg
free transfer
2020-07-01
Heart of Midl.
→
Without Club
-
Heart of Midl.
→
Without Club
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 920 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Bundesliga 2025
PERFORMANS53.6920 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
72.3
Bağlantı kuran forvet
71.0
Çizgi kanadı
66.2
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%54
Dakika
%51
Değer / getiri
%76
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%70
Dakika
%77
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
62.7
76
82
Ortalama rating
6.66
7.15
93
Performans skoru
53.6
76
70
Asist / 90
0.2
0.2
100
İkili mücadele kazanma
43.16
50
86
Müdahale / 90
0.98
1.4
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alireza JahanbakhshDender · 32
%95
1gol
1asist
42scout
Jupiler Pro League
Joshua MeesPreußen Münster · 29
%93
2gol
1asist
54scout
€800K
2. Bundesliga
Daniel MaldiniLazio · 24
%80
1gol
1asist
48scout
€10.00M
Serie A
Janis AntisteRapid Vienna · 23
%76
3gol
2asist
69scout
€1.00M
Bundesliga
Alexander DíazDeportivo Riestra · 25
%66
2gol
5asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Assad Al-HamlawiUniversitatea Craiova · 25
%63
2gol
1asist
53scout
UEFA Europa Conference League
Jordan AyewLeicester · 34
%61
6gol
3asist
59scout
€1.80M
Championship
Eduardo AguirreAtlas · 27
%60
2gol
2asist
54scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum









