Gol10.52 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.55 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling21.03 / 90
Kazanılan ikili115.69 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.520.26
Asist
0.000.11
Şut
1.551.59
Kilit pas
0.000.77
Başarılı dripling
1.030.65
Kazanılan ikili
5.696.07
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eliteserien2024 · Brann · 29 maç
11gol5.
10.
Eliteserien2021 · Brann · 22 maç
8gol10.
15.
Eliteserien2025 · Brann · 13 maç
7gol15.
21.
Championship2026 · West Brom · 1 maç
1gol21.
28.
Championship2025 · West Brom · 38 maç
9gol28.
2asist43.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NM Cupen2022/2023 · Norway
🏆
1. Division2022 · Norway
🥈
Eliteserien2024 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2023 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 22 G+A
GolAsist
2026/27
3
174
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan11%46
Müdahale4
Faul53 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.52
2025/26
60
4.416
17
5
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut87%53 isabet
Kilit pas33
Drible32%52 başarı
İkili kazanılan293%39
Müdahale38
Faul8772 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı2
İlk 11519 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2024/25
32
1.300
10
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas15
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan76%44
Müdahale18
Faul2318 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111517 yedek
G+A / 900.76
Kart3
2023/24
24
469
2
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas1
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan41%35
Müdahale7
Faul167 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11222 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2021/22
26
1.786
9
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%58 isabet
Kilit pas27
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan138%44
Müdahale18
Faul3123 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11206 yedek
G+A / 900.55
Kart1
TOPLAM GOL292 penaltı
İLK 116930 yedek girdi
KART6
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 1 %3
- 31-45' 4 %14
- 46-60' 6 %21
- 61-75' 4 %14
- 76-90+' 12 %41
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-348%49
- 4-2-3-125%26
- 4-4-218%19
- 5-4-13%3
- 3-4-2-12%2
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | WatfordH | 1-0 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | MiddlesbroughA | 3-1 | 13 | 0 | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | NorwichA | 1-2 | 88 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.05.2026 | Sheffield WednesdayA | 2-1 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | IpswichH | 0-0 | 83 | 2 | 6.6 | ||
| 21.04.2026 | WatfordH | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | PrestonA | 0-2 | 70 | 1 | – | 6.5 | |
| 10.04.2026 | MillwallH | 0-0 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | BlackburnA | 0-0 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | WrexhamH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Bristol CityA | 0-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Hull CityH | 3-0 | 83 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 11.03.2026 | SouthamptonH | 1-1 | 92 | 3 | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Sheffield UtdA | 1-1 | 85 | 3 | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | Oxford UnitedA | 2-1 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.02.2026 | CharltonH | 1-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | CoventryH | 0-2 | 61 | – | 6.6 | ||
| 10.02.2026 | BirminghamA | 0-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Stoke CityH | 0-0 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | PortsmouthA | 3-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | DerbyA | 1-1 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | NorwichH | 0-5 | 42↑ | – | 6.6 | ||
| 16.01.2026 | MiddlesbroughH | 2-3 | 64 | 2 | 6.7 | ||
| 05.01.2026 | LeicesterA | 2-1 | 72 | 1 | 6.0 | ||
| 01.01.2026 | SwanseaA | 1-0 | 60 | – | 5.9 | ||
| 29.12.2025 | QPRH | 2-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 26.12.2025 | Bristol CityH | 1-2 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | Hull CityA | 1-0 | 95 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | Sheffield UtdH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 3 | 8.0 |
| 09.12.2025 | SouthamptonA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | QPRA | 3-1 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 29.11.2025 | SwanseaH | 3-2 | 89 | 2 | 7 | 9.0 | |
| 26.11.2025 | BirminghamH | 1-1 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | CoventryA | 3-2 | 62 | 2 | 4 | 7.9 | |
| 08.11.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 28↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 04.11.2025 | CharltonA | 1-0 | 81 | – | 5.5 | ||
| 01.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-0 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | IpswichA | 1-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | WatfordA | 2-1 | 70 | – | 5.9 | ||
| 18.10.2025 | PrestonH | 2-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | MillwallA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | NorwichA | 0-1 | 30↑ | 1 | 6.0 | ||
| 26.09.2025 | LeicesterH | 1-1 | 72 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.09.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.09.2025 | DerbyH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.09.2025 | MoldovaH | 11-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Stoke CityA | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | PortsmouthH | 1-1 | 97 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | WrexhamA | 2-3 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | DerbyH | 1-1 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.08.2025 | BlackburnH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.06.2025 | SandefjordH | 1-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 21.06.2025 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | Kristiansund BKH | 4-2 | 90 | 2 | 1 | 3 | 8.9 |
| 29.05.2025 | MoldeH | 0-3 | 82 | 4 | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | HaugesundA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.05.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 2-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | RosenborgH | 0-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | ValerengaA | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.04.2025 | BryneH | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT72
GOL9
xG10.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası46%64
- Açık oyun7%10
- Taç sonrası7%10
- Korner5%7
- Kontra atak4%6
- Duran top3%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak31%43
- Kafa29%40
- Sağ ayak11%15
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR72 şut
- 1-15' 10 %14
- 16-30' 6 %8
- 31-45' 9 %12
- 46-60' 18 %25
- 61-75' 12 %17
- 76-90+' 17 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 145 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-02-01
Brann II
→
SK Brann
-
Brann II
→
SK Brann
-
2020-12-31
Øygarden FK
→
Brann II
End of loan
Øygarden FK
→
Brann II
End of loan
2020-06-22
Brann II
→
Øygarden FK
loan transfer
Brann II
→
Øygarden FK
loan transfer
2019-09-02
Nest-Sotra FK
→
Brann II
End of loan
Nest-Sotra FK
→
Brann II
End of loan
2019-08-15
Brann II
→
Nest-Sotra FK
loan transfer
Brann II
→
Nest-Sotra FK
loan transfer
2018-01-01
SK Brann Yth.
→
Brann II
-
SK Brann Yth.
→
Brann II
-
2014-08-25
Bjarg Jugend
→
SK Brann Yth.
?
Bjarg Jugend
→
SK Brann Yth.
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3175 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Championship 2025
PERFORMANS52.23175 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
76.7
Pivot forvet
72.5
İçe kat eden kanat
71.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%73
Dakika
%96
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%68
Dakika
%100
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.61
7.15
92
Performans skoru
52.2
76
69
Gol / 90
0.26
0.42
62
İkili mücadele kazanma
38.56
50
77
Müdahale / 90
0.77
1.4
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Myrto UzuniAustin · 30
%95
6gol
2asist
57scout
Major League Soccer
Henrik Langaas SkogvoldFredrikstad · 21
%89
5gol
1asist
65scout
Eliteserien
Tyrese CampbellSheffield Utd · 26
%83
6gol
2asist
60scout
Championship
Lorenzo ColomboGenoa · 23
%70
7gol
1asist
66scout
Serie A
Uchenna OgunduAlanyaspor · 19
%67
2gol
1asist
64scout
€4.00M
Süper Lig
Marco NastiEmpoli · 22
%63
4gol
0asist
61scout
Serie B
Matthew HoppeSonderjyske · 24
%61
6gol
0asist
60scout
Superliga
Walid CheddiraLecce · 27
%60
3gol
1asist
57scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


